bugün

saçını garip renklere boyayan, piercingli, dövmeli, alkol tüketen kızdır. bu tip kızların genelde ailesiyle sorunları ve aktif cinsel hayatları vardır. ilişkileri genellikle kısa sürer, sevdiği ya da takıldığı çok kişi olmuştur. erkeklerin onları eğlenilecek kız olarak görmesinden şikayetçidir, zaman zaman da kendisi erkeklerle eğlenir. bir yaştan sonra çoğu "dalgalandım da duruldum" diyerek dış görünüşünü değiştirir, diğer normal kızlar gibi olur ve nihayetinde evlenirler.
muhtemelen sıkıcı adamlarla eğlenmiyordur, onlar da napsınlar eğlenilecek kız diye kıza bok atıp, kuyruk acılarını hafifletmeye çalışıyorlardır.
eğlenilecek kız evlenilecek kızdır. eğlenmediği kızla evlenmesin hiç bir erkek.
bana bir kişi de çıkıp "bakire kadındır" diyebilsin, hayata olan bakış açımı değiştirmeme sebep olacak kızdır. bakirliğimi söyleyen insana armağan edeceğim. tabi kadınsa.

bakire olan bi kadınla eğlenmek mümkün müdür? allahınız varsa doğru ve dürüst olarak cevaplayın. eğlenmekten kasıt ne eşşek gibi biliyorsunuz, konuşturmayın beni.
Mendil gibidir. kullanıp atarsın.
evlenilecek kızdır. şahsen ben sıkılmak için evlenmem. eğlenemediğim kızla bir ömür geçiremem! eğlence şart.
cüzdan tüketen kızdır ki, o yüzden candır.

Evlenilecek kızın ömür tüketmesinden yeğdir.
üniversitede ki arkadaş ortamlarında bir hayli fazla bulunan kız türü.
ayıplı bir kategoridir. "beni kategorize etme" demiş zamanında sezen aksu zaten.

arkadaşlar, ciddi düşünmediğiniz ilişki özsaygınızı yok eder. yapmayınız.
Olmak istediğim kızdır fakat erkeğim a m k.
aynı zamanda evlenilecek kızdır. erkek olsam eğlenememediğim kızla hiç işim olmaz.
Henüz aklı başına gelmemiş, küçük yaştaki hanımlardır. Akıllanınca bunlar kendini temiz aile kızı moduna alıp birine oltayı atarlar. Unutmayın ki Evlenilecek görünümlü kızlar bir vakitler birilerini eğlendiriyordu. O yüzden eğlenceli bir kız bulunca daha fazla yozlaştırmadan oltaya gelin.
akılsızlardır.
sirkte mi çalışıyor, gençlik parkında mı?
(bkz: yeliz)
Düşünmekten yoksun kendi fikirleri olmayan silik kız. Birlikte ömür geçer mi be.
Evlenilecek kızdır.
Ama siz gider eğlenemediğinizle evlenirsiniz. Ondan da Sıkılınca; ya eşlerinizi aldatır ya da boşanırsınız.
Varsa bana yazsin. Sevgili olmak ve Evlenmek isteyenlere tavsiyem ise benden uzak durmalari.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar