bugün

O hayat benim, Leyla ile Mecnun dizilerinde oynamış bir oyuncu. Dizileri izlemedim ama mecnun ile yakışmışlar görüntülerde. Kendisini aşırı derecede (bkz: beren saat) e benzettim.
bir başka iticilik abidesi *
oyunculuk yeteneği sıfırın altında maşallah, sadece tipi ile dikkat çeken vasat biri. ağlamak, gülmek, üzülmek, şaşırmak, sevinmek gibi şeyleri tek bir ifade ile veriyor, kısaca mimik yoksunu. çok iritte edici bir ses tonu var, kanal değiştirme sebebi.
leyla ile mecnunda iyiydi bence . özellikle son bölümlerde gerçek leyla olmuştu
çok diri kız lan.
yine kezbanlarımız tarafından kötülenmeye mecbur hatun kişisi. fiziği de yüzü de çok güzeldir. ayrıca sesinin de bir tatlılığı vardır. leyla ile mecnun dizisinde ali atay ile pek yakışmışlardır.
çok güzel bacakları olan hatun kişisi:

görsel
Odun gibi oyuncu.
(bkz: Hazal kayagiller)
öğretmen çocuğu gibim. Hoca hanımın kızı gibi.
Uğruna her şeyimi feda edebileceğim güzeller güzeli Türk kızı.

Edit: Bizim kezbanlar eksilemiş.
Bana nedense hep pismiş gibi gelir.yüzündeki fondoten fazlalığından olabilir.
Cok guzel degildir.
allah aşkına bu mu güzel ??*

gözlerinizi sikeyim afedersiniz. mız mız uyuşuk, hayattan soğutan tipik kezban amk.
Güzel bulduğum Hanimefendi. Oyunculuğu da iyi.
Kıskanmayın, erkeklerde ulaşamıyorsanız şayet susmayı öğrenin.
Leyla ile mecnun dizisinde tanıdığımız, o hayat benimde güzelliğini ve kariyerini mahvetmiş oyuncu.
ilk leyla asıl leyla.
Mustafa keserle evlense ezgi keser asaroğlu olacak kadın.
miymiy sesin yakistigi kadinlardan.

baska turlu konussa o havayi veremez.
leyla ile mecnun dizisinde gönül tahtımıza kurulsa da o hayat benim dizisinde kerem cem denen adamla oynaması ve dizide bildiğin "MAL" rolünü üstlenmesinden sonra gözden gönülden düşen güzel oyuncu.

sen artık eski sen değilsin leyloş.
Güzel olup olmadığı göreceli kim beğeniyorsa beğenir ama oyunculuğu berbat . Allah askina Leyla ile mecnun daki hangi sahnede hangi performansıyla wooow ne oyunculuktu be Dedirtti ki bu kız. Mecnun un yanında vitrin mankeni de koysan sahneyi ayakta tutan mecnun olduğundan varlığıyla yokluğunun bir önemi yoktu benim için.
(bkz: o hayat benim bahar)
Leylaaaa diyesim geldi.
Sağ salimde oynarken güzeldi. Şimdi de güzel ama koyu saç gözleri ile daha iyi kontrast sağlıyor.
leyla ile mecnun dizisinde aşık olduğum kız. böyle bir güzellik böyle güzel bir ses olamaz.
(img:#1132306) (img:#1132305)