bugün

kızlar yurdu'nun izlenme sebebi sarışın, şirine, muhteşem güzellik..gülenay karakterini canlandırıyor..bir dilim aşk'ta da oynamış iki sene evvel, ferit'in* kızı rolünde..bu kadar da değişilmez ki ama.. (bkz: beğenerek izliyoruz)
hatırla sevgili dizisinde cansel elçin in oynadığı, ahmet karakterinin kızı olarak diziye giren ve şimdilerde cansel elçin ile boy gösteren taze oyuncu.

dedikoducu edit: c. elçin hayranlarına duyrulur.
(bkz: bir dilim aşk)
başarısız ama güzel insandır.
oynamasa sadece dursa filan.
menekşe ile halil dizisinde de oynamışlığı vardır.
(bkz: kampüste çıplak ayaklar)
http://www.gazeteci.tv/images/haber/27023.jpg bu resimde kendisine aşık olmanın sınırlarının zorlandığı. 87 doğumlu izmir'li güzel mi güzel oyuncu.
(bkz: en mutlu oldugum yer)
inanılmaz çekici ve seksi bir oyuncu.
genç bir adet oyuncu.
en mutlu olduğum yer filmindeki sevişme sahnesiyle dikkat çekmiştir.
kızlar yurdu dizisindeki salak kız rolüyle başarılı olan ve acı aşk filminde de bundan çok çok farklı bir rolle karşımıza çıkan oyuncu.
ileride kendini geliştirecektir herhalde.
dengesiz biri, eli ayağı yerinde durmuyo,konuşması acayip itiici ve çok sıska... ama masum bir yüzü var.ülkemizde en büyük güzellik ölçütlerinden biri olan renkli(!) gözlere sahip olması da popularitesini arttırmıştır...
yetenekli genç geleceğe damga vuracak güzel bir adet oyuncu. *
(bkz: merve bolugur)ile kapısır hem guzellikte hem oyunculukta.
acı aşk filminde beni iticiliği ve çirkinliğiyle acayip irite etmiş olan kız. yüzündeki beyaz akneleri, acayip burnu, konuşması ve öpüşme sırasında dudaklarının aldığı garip ötesi şekil hele hele de çıkardığı o böyle nasıl anlatsaam hani konuşurken bazı insanlar mıcık mıcık bi ses çıkarır ya onunla beni sinir etmiştir. çok itici ya. fazla sıska.

edit: leyla ile mecnundaki halleriyle sempatimi kazandı kendisi.
bu kızı ilk ''kampüste çıplak ayaklar'' da seyretmiştim.

şu anda da trt de bir dizide gördüm.. o zaman da çok beğenmiştim şimdi de.

pek oynayamasa da, hoş hatun.
şu sıralar trt deki leyla ile mecnun dizisinde rol alan güzel bayandır.
leyla ile mecnun ratingleri :

% 65 senaryo ve oyuculuk

% 35 bu prenses.

gönül iklimimizin sultanı.
(bkz: disko kralı/#11085028)
uğruna her şekilde ölmeyi göze aldığım. güzeller güzeli yemyeşil gözlerinde kaybolmak için ömrümü veririm be.
Acı hayatta inatla gözlerini göstermek için yakından çekip kızın yüzündeki makyajı
cildindeki bozukluğu gözler önüne serdiklerinden beri fiziksel olarakta artık beğenmediğim , zaten rol yapamayan oyuncu.
çilek gibi bir hatun. allah bazısını özene bezene yaratıyor anladığım kadarı ile.
acayip çekici bir ses tonu var. ayrıca mini etek çok yakışıyor, hep giysin hiç çıkarmasın. bu detaylara leyla ile mecnun'dan sonra vakıf oldum, öncesinde hiç var olmamış gibi.
herşeyi ile çekici ve çok ama çok ama çok güzel. hayatı sorgulatacak kadar güzel. o yeşil gözlerine yakından bakmak isterdim.
güncel Önemli Başlıklar