1. 1.
  sürülmesi zahmetli bir çeşit göz kalemi.
  7 -1 ... sleepless
 2. 2.
  1. göz kalemi
  2. göz kalemi ile göz altlarına bişiler çekmek. (line eye değil)
  1 ... maksat muhabbet
 3. 3.
  göz kaleminden daha sıvı bir yapıya sahip olup kalemden diğer bir farkı da fırçayla kullanılması ile düzgün bir çekişin sağlanmasıdır.ojeye benzer bir şekli vardır.
  3 ... kadıköy
 4. 4.
  kadınlara en çok yakışan makyaj malzemesi olmakla birlikte, sürmesi baya bir uğraştırır.
  6 ... drammer
 5. 5.
  her disinin hakkini vererek kullanamadigi ve sonucunda paylacoya donduren alet. ozel gunlerde falan kullanilir, ota boka surulmez oyle. kendinize gelin, varoslasmayin.
  4 -2 ... zamjera
 6. 6.
  sürmesi pek de kolay olmayan makyajın tamamlayıcısı makyaj malzemesi. siyah renkli olanı en karizmasıdır. gözleri kedi gibi yapar. güzel ve çekicidir vesselam.

  http://www.makeup.com/sto...linc_kiss_me_eyeliner.jpg
  http://news.softpedia.com...keup-Trend-for-2009-4.jpg
  3 ... unique270
 7. 7.
  sürmesi zor olan makyaj malzemesi. yeşil rengi tercihimizdir.
  2 -2 ... taweret
 8. 8.
  asla sürme nin yerini tutamayan göz boyası. zira sürülmesi çok zor, gözde kalma süresi de çok az. ayrıca eyeliner denilen zımbırtıyı bulaştırmadan sürmek için güzellik uzmanı falan olmak gerekiyor sanırım. bir kere kesinlikle tekniğini öğrenmek gerekiyor, öyle göz kalemi gibi sürülmesi kolay değil. sonra bir de bulaştırmadan sürmek gerekiyor ki yapılan makyaj bozulmasın. he bir de gözü çıkarmadan uygulanmalı, "illa türkan şoray gibi gözlerim olacak" diyerek gözleri ziyan etmenın bir manası yok kanımca.
  2 -1 ... ay ne hos
 9. 9.
  kadına şüphesiz en çok yakışan makyaj malzemesi.
  6 ... unavailable
 10. 10.
  sürmesi için çok fazla pratik yapılması gereken ama güzel sürülünce de, gözlerin adeta "ben burdayım" dediği makyaj malzemesi.

  simetrik şekilde, bulaştırmadan sürebilmek önemlidir. elinizin titrememesi gerekir sürerken. böyle anlatması iyi de uygulaması zor işte. hiç beceremeyenler önce siyah kalemle deneyip onun üstünden geçebilirler.

  şu uygulamalar çok hoşuma gitti:

  eyeliner
  eyeliner
  eyeliner
  eyeliner
  4 ... slywitch