bugün

hastanelerdeki bazı çöp kutularının üstünde yazan, beni biraz düşündüren, sonrada araştırmama neden olan yazı. iso 14001 standardında herhangi bir işletmenin yemekhane, duş, tuvalet gibi kısımlarından çıkan atıklarını tanımlamak için kullanılır.
yepyeni sözlük yazarı. bir adet öss neferidir kendisi hoşgeldin diyoruz efenim.

(bkz: dirivucut)
son zuvvar ın zirvesinde tanıştığım, ilginç göz renklerine sahip *, kocaeli de okuyan insan. shadowkiss ile kendisini kafaladım, orası da ayrı bir mevzu tabii.
kocaelinde düzenleyeceği zirveye eviyle birlikte organizatörlük yapacak kişilik. bir gitti bir geldi ama anladım ben onu.
2. geleneksel uzatmaya gerek yok kısaca istanbul zirvesi kapsamında kocaeli'de düzenlemeyi düşündüğümüz büyük organizasyon için biz ulu yazarlara evini açacak olan sünger gibi yazar.

ayrıntılar ilerleyen günlerde. bekleyin bursalı yazarlar evsel atık geliyor.
kocaeline beni home party e çağırmıştır. geliriz denir kendisine.

(bkz: hanım koş kendime ev buldum)
Kazara deli etmek üzere olacağım; ama yakından akraba çıktığımız yazar.Kocaellerden gönlü her daim bursa diye atar,tabi bizimde evsel atık diye...
beni zirvede de, terminalde de yalnız bırakmamış yazar.

bir daha aynı anda bursa'da bulunursak söz sana salça olacağım. *
kocaeli'nin en lüks mekanında ikamet etmektedir kendisi. beni evine davet etme inceliğini göstermiştir sağolsun. o mekana uygun bir kıyafetim olduğunda koşaraktan gideceğim malikanesine. *
pes 2009 konusunda daha en az kırk fırın ekmek yemesi lazım gelen yazar. *
sağlam solo atar. abim gibi severimdir. varla yok arası grubumuzun solo gitaristidir. hayatında başarılar dilerizdir kendisine..
ilk okul 1. sınıftan beri arkadaşım olmakla beraber liseyide aynı okulda okuduk. heralde utanmamız olmasaydı üniversiteyide aynı yerde okurduk.
tabudaki eşsiz takım arkadaşı. sayesinde galibiyet sevinci yaşamak nasip olmuştur. gün boyunca smslerle kafasını şişirmişliğimde vardır.
dosttur, candır.. sayesinde beraber harika bir zirve organize ettik. *
tabuda anamızı sikmekten beter bir hakaret ederek takdirimi kazandı kendisi. şakası bir yana, güzel bir gün geçirmemizde büyük payı oldu, varlığından son derece mutluydu herkes. oradaki herkes gibi tanıştığıma memnun oldum.
ben şimdi anlatacağımda anlayamayacaksınız diye bir ifadeyi tabu literatür'ününe sokan pes'de kendisiyle oynamaktan büyük zevk aldığım yazardır.
tabuda anlatsam da anlamazsınız diyerek hepimizin mavi ekran vermesine sebep olan yüce insan.

saygılar sana hocam...
tam hakkında bir görüş belirtmek üzereyken sol frame de adına rastladığım ve şu adna msn'e eklemiş bulunduğum zirveci abi.*
içine bone attığım kutunun üzerinde yazan yazı. acaba doğru mu yaptım diye düşündürttü.
(bkz: evsel atik)
mutfak, banyo, tuvalet atıkları ve kişisel atıklardır. su ve toprak hatta ve hatta hava kirliliğine neden olur. günümüz teknolojisiyle büyük bir kısmı recycling (geri kazanma, yeniden dönüştürme) yöntemiyle tekrar kullanılabilir duruma getirilebilmektedir.

ammaaa evsel atığını orta çağ avrupasındaki insanlar gibi pencereden sokağa atanları kınıyoruz.
(bkz: greg sanders)
kocaeli zirvelerinin biricik organizatörü, tatlı, sempatik karizmatik ve yakışıklı yazar.* * * *
bana, kendisine nick altı girmem için 5 milyon teklif etmiş bulunan yazar. çok yakışıklı, gitar çalıyor çok fena slash zakk wylde karışımı bi şey. üstüne bi de üçgen vücutlu karizmatik arkadaşımız. bi tane o bi tane.
kendini özleten yazardır. pes'te sağlam bir takım arkadaşıdır. benim gibi peste savunmasıyla adını duyurmuş bir adama 5 atmıştır. başka da galibiyeti yoktur zaten bana karşı.*