şirin bir kız çocuğuna sahip olmak için başvuracağım kurum.
eşiniz kadın dizisi izlerken, kendine ayırdığı zamanı sabote etmemek için sözlüğe girip gezinmektir.
beğendiğin biri ama hiçbir avantajı yok. üstelik zor. uğraşman lazım. buna rağmen şansın en fazla yüzde 10.

beğenmediğin biri ama diğer avantajlı özellikleri mevcut. yukardakine göre daha az uğraşı. şans yüzde 90.

şimdi akıllı birinin ikincisini seçmesi lazım. ama lanet olasıca deli gönül bile bile hep ilkini ister.
hemcinslerimin ( erkekler ) sürekli şikayet ettikleri ama buldukları ilk fırsatta kadrosuna katıldıkları müessesedir. ulan siz gizli bir tarikat falan mısınız bizim gibi safları ayakta yiyip evlenmememizi sağlıyorsunuz. kime sorsak "valla gipsonum zor iş sen bekarsın kralsın hee tısısısısı" diyorlar ama bakıyorsun hepsinin parmağında gollumun yüzüğü gibi yüzükler.
Sözlük beni evlendir.
Para kazanan, hali vakti yerinde bir erkek icin hic bir avantaji olmayan muessesedir. Kimse bana aksini soylemesin.
Medeni kanun ve sosyal duzen, evlilikte erkegi hep daha zor duruma dusurmekte.
Daha once suratini gormedigin insanlara "anne" , "baba" demeler falan.
Bizim ailede zaten yeterince yarak kurek adam var, bir de yeni aileden gelen "yarak - kurek" kimselere tahammul etmek durumunda kalmak.
Ayrica ben birini seviyorsam bunu neden birilerinin huzurunda birilerinden izin alarak yapmak zorundayim. Size ne amk.
Bilemiyorum.
Yok banyo takimini eltinin kocasi yapar, yok yatakodasi takimi lacivert olmamalidir, yok gelinin boynuna chastise kolyesi takilirsa berrakligi sembolize eder, yok dugun salonun orta masasi kaynimin kuzenine hic layik olmamis bilmem ne derken embesil embesil milyonlarca problem. Siktirin gidin.
Erkeğin idam fermanı.
(bkz: yallah instagrama)
çok güzel tarafları var. çocuklar ayrı bir sevinç kaynağı. düzenli yaşam. düzenli seks.
ama sonuç olarak siz yine de evlenmeyin. bekarlık hakkaten sultanlıkmış.
Bunu yapan erkekte gram beyin yoktur. Bok mu var evlenmeyin. Gidin yatın, kalkın, gezin ha yok ben belamı arıyorum diyorsanız siktirin gidin evlenin.
Evlilik güzel şey ama her baba yiğidin harcı degıldir. Mesela tam bir olgunluk gerekir bu işte. Doğacak olan çocuğundan sonra onu sevmek, hislerine tercüman olmak ve en önemlisi eşinle beraber mutlu bir yuva kurmak bilinci anlatılmaz yaşanır kesinlikle. O saadete erişmek için çaba sarf etmeli insan. Dediğim gibi evlilik iki kalbin tek bir yerde birleşip yüce olmasıdır. En zor anlarınızda bile dirayetle aşkınızı diri tutmak. Tıpkı fırtınalı bir yerde camın içinde yanan mum gibi.
Her yiğidin harcı değil...Uzay boşluğunda yer çekimine meydan okumak kadar anlamsızdır ve boştur bazısı için
Doğruysa oha yani vazgeçtim.
https://pbs.twimg.com/med...Df7WeZFXUAA1lEm.jpg:large
Kız isteme (13000), sol üst taraftaki kız isteme başlığı altındaki kalemlerin toplamı; ayrı bir şey değil yani. Çiçek bohça nişan elbiseleri kuaför vs.
Balayını da Sinop'ta yapacaklar herhalde.*
Nişanı salonda yapacaklar gibi kabul etmiş, evde yaparsanız foto da çekmezseniz saçı başı da kendiniz yaparsanız epey bir tasarruf oluyor.
Cennet ya da cehennem olan, asla ortası olmayan bir durum.
doğru adamı bulup katılmak istediğim kurum.
sorumluluk, ciddiyet ve sadakat isteyen bir müessese. oyuncak edilmemeliydi.
Cevap vermek istemiyorum. Endişelerim var.
Elin adamıyla gece dışarı çıkabiliyorum aynı evde yaşıyorum kimsenin sesi çıkmıyor evlilik bu olsa gerek.
Doğru insanla yapılanı bir ömür mutluluk sebebidir.
Ya herro ya merro bir olay. Abi evlilikte ya çift çok iyidir mükemmel olur ya da bok gibi bir evlilik olur. Normal evlilik yok amk.
(bkz: suratına attırılmış bir kadınla evlenmek)
Bir kez eşiğinden döndüğüm kurum.
Bana çok uzak olan, ama 30'lu yaşlara gelmeden her gencin yapmasını elzem gördüğüm kurum.
Evlilik kutsaldır ve kutsal işleri yapmak her baba yiğidin harcı değildir. Güzel şey, hele ki sevgi ile taçlanırsa...