bugün

entry'ler (63)

sözlüğün en boş yazarları

Benim, muhakkakki sözlük beni kaybetmekle hiç bir şekilde ziyan etmeyecek... Sözlüğün boş yazarıyım hatta en boş yazarı.

bir papağan öldü diye üzülen insanlar

Şu sözlük, gerçekten ülkenin özeti. Her trajedi de ya da her kabus dolu günlerde '' ama şöyle, ama böyle '' diyen değersiz, zavallı yaratıklar ile dolu.

atatürk kimdir

Anlatmakla yetinemeyiz, kısaca ;
Her şeyini kaybetmiş bir ülkeyi işgalden kurtaran... karanlığı; sanayiyle, tarımla, ekonomiyle, eğitimle, demokrasiyle, çağdaşlıkla, bilimle rengarenk boyayan, bir ulus var eden.yüksek zeka ve donanıma sahip kişidir. saygıyla, özlemle...

ne kadar güzel bir gün öyle değil mi

Genelde parayı bulduğum da derim bu cümleyi. Hava berbat olsa bile yağmurlu, çamurlu hiç fark etmez. Para olunca doğal olarak herşey güzel gözlüyor.

tektaş yüzük

Kuyumcuyum, açık konuşuyorum hiç gerek yok. Evin muhasebesini kadın tutar derler, böylesine absürt harcama isteyenden kadın olmaz. Bu tiplerin tek amacı arkadaşlarına hava atmaktır.

140journos

Müthiş işler başaran, profesyonel youtube ekibi. Abartısız söylüyorum, bu adamların kalitesi TV programcılarında yok.

1 78 boya sahip erkek

10 cm daha uzunum, bir avantajı varmı? Hayır, yok.

the other boleyn girl

Dış dünyaya neden bu kadar kapalı diye merak ettiğim yazar.

aniden gelen ateş basması

Vucüd ısım oldukça arttı, sabaha doğru doktora gideceğim. Bu durum da neler yapmam iyi gelir? Bilen yazarlar aydınlatırsanız sevinirim

penisin sabahları şaha kalkması

Tebrikler mis gibi ergen oldunuz!

çocukluğu hatırlatan detaylar

değişik bir perde vardı, çiçekli falan. Zamanında bedavamı dağıttılar bilmiyorum ama epeyce vardı. iki dakikadan uzun baktığınızda psikolojin bozuluyordu. Nedense aklıma o lanet perde geldi

the other boleyn girl

Bir yazar, çok güzel yazıyor. ilgi ile takipteyiz

evliliğin saçma ve gereksiz bir şey olması

Yanlış kişi ile evet, doğru kişi ile cennet olur. Bekar olduğum halde bunları bilmemin tek nedeni evlenen arkadaşlarım. Seçim yaparken güzellik ya da maddi durumu gibi şeyleri düşünmeyin, önemli olan kafaların uyuşması ve idealler.

aynı eve çıkılmak istenen ünlüler

göksel olurdu. muhteşem ötesi bir kadın, çok mütevazı ve ayrıca çok güzel. düşünsene akşam yemek yiyorsun göksel, sabah kahvaltıda göksel, gece yatarken sana iyi geceler diyor, sabah ise günaydın. sabah uyanıp bir bakıyorum yanımda göksel. çok fantastik bir olay. ama benim evim olmasın, onun evi daha güzeldir. benim ev biraz fakirlik abidesi gibi.

18 yaşında muhtar adayı olan çarumlu kız

Hayata karşı vizyon sıfır olunca bu tür şeyler çok cazip geliyor. Kezbanlığın özeti bu aslında. Daha 18 yaşındasın ve hayat için yaptığın seçime bak. Diyorum ya vizyon sıfır olunca bu tür şeyler cazip geliyor diye. Peki ne olacak eğitimden vazgeçince, herhangi vasıf kazanamayınca? asgari ücretten biraz fazla maaaş + sigorta çok cazip oluyor. Gerçekten üzücü bir şey bu. Kadın ya da erkek olmasından değil sadece 18 yaşında hayatının başında olan bir gencin bu denli vizyonsuz oluşudur.

1 88 boyunda olmayıp erkeğim diye dolaşmak

Boyum tam 1.88 cm aneeeee erkekmişim ya lan ben.

en iyi votka mezesi

Vodka genel olarak kokteyl olarak servis edilir. Meze ile pek gitmez.

domestik ev hanimi

Tesadüfen görüp bir kaç entrysine baktım, gayet güzel ve doğal takılmış. Neden eleştirilmiş bilmiyorum, ama sözlükte sıkça yaşanan durum sanırım. Herkes ile kötü olmak yerine, iyi olmaya çalışın arkadaşlar. Ya da ben bu sözlük için fazlaca olgunum.

dövme yaptıranların abdestsiz gezmesi

Arkadaşlar 2019 a girmemize çok az kaldı.

azra kohen

Kendisini tanımıyorum ama soy isminden belli ki zengin bu kadın. Bu zenginlerin soy isimleri çok farklı oluyor