1. 1.
    Köpek beslemekten daha mantıklı ve kolaydır.
    ... patronum
  2. 2.
    Kaç civciv öldürdüm minnoş evimde.
    (o zamanlar yaş 7 falan, tabiki istemeden yapılan ardından ağlama krizlerine girilen olaylar silsilesi)
    6 ... evinizin filozofu
  3. 3.
    Zulümdür.

Telli kanatlı konusuna da hakimim Sor ben sana anlatırım.
    3 -1 ... silinen hesap 014384
  4. 4.
    Tek başına beslenmemesi gerek diye biliyorum. Sadece bazı civciv türleri mi yoksa hepsi için mi geçerli emin değilim ama yanına bir tane de kardeşini almak gerekiyor. Ayrılınca ölüyorlarmış sanırım.
    ... siyahyelken
  5. 5.
    7 veya 8 yaşlarında beslediğim günler geldi aklıma, duygulandırdı.
    ... agronduro
  6. 6.
    minnacık ve de çok sevimli olduğundan beslemesi çok keyiflidir.. ama biraz büyüdüklerinde alçak değil büyük ve yüksek kutuya koymak gerekir çünkü hop hop diye atlayıp evin her yerine kaçıp işeyebilirler.. aslında bahçeli evi olanlar beslemeli bu tip hayvanları horoz ya da tavuk olduğunda nereye koyacaksın nereye sığdıracaksın.. eğer kesmeyi düşünüyorsan sonrası büyük bir dram ve üzücü oluyor söylemesi benden.
    ... pembeseker
  7. 7.
    Sonucunda teneke tavuk olacak civcivdir. Nazlanmayın boşuna.
    1 ... reddevil11
  8. 8.
    Beslemeye çalıştım. O masum Promer mutlu olun diye. Yem aldım filan. Yerde gezince millet görmüyor. Ezen ezene. Birini annem chicken menu yaptı. Diğerlerini diğer ahali. Sonuçta kara toprak. ...
    2 ... promer
  9. 9.
    Bi hevesle alıp apartmanın tepesinde kutunun içinde beslemeye başlamıştım sonra mı.? balkondan atladı.
    1 ... evdeki hayalet
  10. 10.
    Az once artik bizimde aralarina katildigimiz topluluk.

Annem kapiya geldi poşeti verdi baktim poşetten ses ve hareketlenme geliyo poşeti çıglik attim firlattim kaçtim. Icinde civciv oldugunu soylemeden veriyo odum bokuma karisti.

Gelir gelmez ilk darbeyi yedi civciv. Yere dustu ama hayatta.
    2 -4 ... patronum