bugün

çoğu yarışmacının gerzeçe davrandığı program.
Bir tek yiğiti beğeniyorum bence o bu programa fazla olmuş.
Adamda evlenilecek potansiyel var ama kendiye düşmesi talihsizlik olmuş.
En son da yıldız çıldırdı
Yıldızla sertaç eski sevgililer
bu yüzden eskiden kalma kırgınlıklar bu evde de devam ediyor.
ağlıyor zırlıyor onlar kazanır diyodum ama delirdiler aynı evde kalınca.
(bkz: couple date)
sikko bir yarışma. yarışma mı reality show mu o da belli değil.
(bkz: yataktayız)
bu gerizekalılık yerine rüyanız hayrolsun falan konulsa hem daha çok rating alabilir kanal

hemi de seyirci daha seviyeli -ki ciddyim- daha eğlenceli bir program izlemiş olur.
mini mini bebeyken kızların en sevdiği şimdi masuzcuktan ben anne oldum diye başlayan ve çocuksu senaryolarla devam eden sevimli oyundur.
bir de yeni başlayan bir program boyutu var.ortada evlilik kız erkek ilişkileri ünlü bikaç tip falan var ama amaç ne ben daha çözemedim.başını kaçırdığımdan olacak çok şey kaybettim diye kahrolup duruyorum burda.
kırk yılda bir televizyon açayım dedim evcilik oyunu adında bir saçmalığa denk geldim. bu programda amaç ne, format manasızlık üzerine mi kurulu bilemedim...
nedir o cıyak cıyak kızlar, yalandan romantizm kuyusuna düşmüş adamlar...
peki burdaki insanlar cidden bulaşığın nasıl yıkanacağını ya da makarnanın nasıl pişeceğini bilemeyecek kapasiteye mi sahipler...
şimdi bunlar gerçekten evli değillerse niye saçma salak bir şekilde karıcım kocacım muhabbetindeler, yok evlilersede neden ayrı yatıyorlar...
vs... vs...
beyin uyuşturma üzerine kurulu olan televizyon kültürümüze bir yenisi daha eklenmiş belli ki, gözümüz aydın...
toplulumuzun yeni merak konusu bunların ne zaman çocuk yapacağıdır, aydınlatınız bizi efendim, ölüyoruz meraktan(!).
oyuncuların doğaçlama yaptığı dizi gibi bir program.
yildiz: - evlenmek kolay mı sevgiliiimmm * *.. kızım o konuşmayla senin içın bütün evlilikler zor olur.
dün akşam normal yayına akışına göre wipe out var görünürken bunu yayınladılar. ne güzel asumana bakçem diye sevinirken burdaki arkadaşlarla yüzyüze kaldım, sonuna kadar da izledim hatta. lakin formatı tam olarak kavrayamadım. kızlı erkekli bir takım meczup kişileri dairelere doldurmuşlar evliymiş gibi yaptırıyorlar. zikişmek yasak ama sanırım. ya da reyting alsın diye son bölümlerde zikişebilirsiniz diye görev gelecek.
show tv'ye yakışan bir program.
yıldız asyalının ''bana kööpeeek ağğl' ve daha biçok şekilde kırılırken mide bulandırdığı programdır.
show tv de tesadüfen rastlayıp izlediğim yıldız asyalı dan tiksinmeme sebep olan proram. o nasıl şımarıklıktır, o nasıl bir konuşma şeklidir öyle?
show tv nin, sürekli tekrarını, sürekli tekrarını, sürekli tekrarını, süreklı tekrarını, sürekli tekrarını, sürekli tekrarını, sürekli tekrarını, sürekli tekrarını yayinladigi programdir. yeter ulan! biz mecbur muyuz aynı şeyi görmeye, gorunce kanal degistirmeye.. madem bi yarışma yapacaksınız, her gün yayınlayacaksınız, şunu adam gibi yayınlayın gece gündüz show tv de aynı şeyler..
show tvnin yeni, benimle evlenir misinin bir level atlamış hali olan programı.
iki haftadır denk gelio, pazar günleri oturup izliyorum
(bkz: işi gücü olmayan yazar)
son programda olayı abartıp ailelerle tanıştırma boyutuna bile gelinmiştir. * *
genel olarak gözlediklerim şöyle;
yiğit programdan sonra kendiyi görünce yolunu değiştirecek
hakan ve tuğçe gerçekten evlenecek
sertaç yıldız cinayetinden ötürü hapse girecek
diğer çift içinse birşey söylemek için henüz erken *
pazar keyfini sunan oğlanın bahar isimli hatuna acayip derecede yavşadığı program.
ha izlemiyorum tabi ki. reklam arasında denk geliyo ya hep.
yigit alici'nın döktürdüğü programdır.
show tv de yayınlanan saçma sapan bir program.ünlüler yarışıyor bu yarışmada sanki şakacıktan evlenmiş gibi davranıp aynı evde falan yaşıyorlar.kızlar birbrinden salak, erkekler birbirnden mal.tencere kapak muhabbeti açıkcası.sırf eğlenmek için bakın boş bi zamanınızda arkadaşlar cidden komedi.
bkz:oyunculara fındık fıstık atmak yasaktr
çok gereksiz bir program. aşırı yapmacık davranışlarla kimi kandırıyor bunlar acep? çok sürmez. bu böyle biline.
show tv nin yeni saçma ve mütemadiyen yayınladığı program. benim gibi tv izleme süresi günde on dakikayı geçmeyen biri bile her açtığında bu programı görmektedir.
beynimi ambole etme rekoru kırmış programdır... insanları keklemenin yeni nesil icadıdır. oturup sevgili taklidi yapıyorlar, ama kavga edince ağlıyorlar, sinirleniyorlar. sözde birbirlerini seviyorlar, ama aslında hepsi bi oyun. beynim, medya canavarlığını daha fazla algılayamıyor sevgili sözlük... bu ne lan!!!
maruz kaldığım kadarıyla the sims'e benzeyen yarışma. amacı nedir sonucu nedir bilmem ama birinin çıkıp "comons nana" diyeceğinden ürker oldum.
yıldız asyalı'nın son derece itici olduğu ve format olarak eşi olan adamı * kameralar önünde türlü türlü şekillerde baştan çıkarmaya çalıştığı * program.
haftanın favori çifti: bahar - mert (%46)
tuğçe - hakan (%32)
yıldız - sertaç (%15)
haftanın en az oy alan çifti: kendi - yiğit (%7)
kendi: yürü git şımarık.***
yiğit: helal olsun, haftanın kritiğinde bile hala kendi'yi savunuyor. gerçekten iyi bir herifsin sen.