bugün

görsel
1988 yapımı tarık tarcan nil ünal ve ahu Tuğba filmi.
evsiz insanların hoşlanmadığı eylemdir. net.
Çocukların ileride cinsel kimliğine kavuşabilmesi için faydalı olan bir oyundur. çocukların hiçbirine ne yapması gerektiği söylenmez. onlar birden bu oyunu oynaması gerektiğini düşünür ve hızlı bir şekilde kimin anne, baba, çocuk olacağına karar verilir. Bunda ailesindeki yaşam şeklini göstermesi açısından önemlidir. çocuk ailesindeki rol modelleri oyuna yansıtır.
insanı güldüren ama düşündürmeyen yeşilçam mevzusunun güzide olmayan filmlerinden biri.
başrollerinde Belgin Doruk ve Göksel Arsoyun olduğu,1964 yapımı siyah beyaz yeşilçam filmidir. yönetmen; halit refiğ di.zaten filmde de farkedileceği üzere müziği de Sezen Cumhur Önal'ındır. filmin iyi sonla bitmesi de ayrı bir güzelliktir. ayrıca izlediğim ilk belgin doruk filmidir.
burdan show tv yetkililerine sesleniyorum!

n'oldu programınıza, izleyenlerine bu açıklamayı borçlusunuz.

not: aslında yayından kalkmış ne güzel, hiç kurcalamamak mı lazım ne.
ne oldu ya bu proğrama gören duyan bilen var mı?
eşeğin bir taraflarına* su kaçırmış programdır. saçmalığın daniskasıdır.
http://alkislarlayasiyoru...lenmeden-bacimizi-elledin

-bu videoyu izledikten sonra showtv den resmen soğumama neden olan, insanların kendilerini bariz bir şekilde kukla yerine koyup, yapmacık hareketlerle sırf ben televizyondayım ünlü olcam, kocam diye tanıdğım bu adama hergün veriyorum diyerek egosunu tatmin ettirdiğini sanan, yapımcısından tutun programda karı kocayız diye geçinen bi alay gereksizlik sebebiyeti veren, canlı yayın tarafından yönetilen kuklalardan ibaret, program diye nitelendiremediğim '70 milyona eziyet oyunu'
sol framede bile görmeye dayanamadığım kaldırılması gereken ilk programlardan biri.
ibretlik bir reality programı.uykusuz gecelerimi kafamı sizin abuk ilişkilerinize yorarak geçirdim lanetler!
burda bir serdar var felaket az önce şişko kız için denize attı kendini. afedersiniz götüm kadar suya atlıyor bu arkadaş. bu kızımız da ağlıyor filan. rezilsiniz ya.
burada bi eda-serdar ikilisi vardır ki, evlerden ırak olasıdır.
cinsellik ön planda olmayan çocukluk oyunları. * *
tuğçe mert'in burcunu bilemedi.

aaa!!! ne diyosuuaaannn?!!!
şu anda komedi niyetine izlediğim şeydir. o şişman ablayla çakma polatın macerası tam seyirlik. şişman abla bizimkini evden atıyor garibim birinin salıncağına sığınıyor herif aç şişman hatun ilgilenmiyor hiç. bir komşusu iftar veriyor buna başka biri çay getiriyor. yemek getiren çocuğa şiveli bir şekilde sakın aşık olma bak biz olduk ne haldeyiz diyor. çocuk gülmemek için kendini zor tutuyor. yahu annem televizyondan izliyordur ne dicem ben anneme sabah yaa diye hayıflanıyor herif...

ne lan bu bildiğin komedi dükkanı gibi birşey. senaryosuz film yapıyor adamlar...
dün gece denk geldiğim program. denize biri atlamış, şişman bir kız ağlıyor. şişman kızı bir yerden gözüm ısırıyor. denize atlayanı arama kurtarma çalışması başlıyor sonra. bir herifte elindeki bir metrelik demiri suya sokup çıkarıyor. lan adam denize atlamış aramak için verdiği uğraşa bak. adamı merak ettim nasıl bir tip lan bu diyerekten izlemeye devam ediyorum. sonra bu denize atlayan eleman çıkıyor ortaya. lan bunun içinmiydi o kadar galeyan, hezeyan dedikten sonra kanalı değiştiriyorum.
baba kimse kusra bakmasın, alınmasın, hayatımda bu kadar müthiş gerizekalı insanı bi arada görmedim ben. ha rol yapıyolarsa da gerçekten gerizekalılığın hakkını veriyolar, tebrik ediyorum kendilerini bizzati.
an itibari ile balina için intihar eden delikanlı vakasını gözler önüne seren .ne oldugunu anlayamadığım korku filmi etkisinde karelere sahip şey. ne lan bu !
insanı zıvanadan çıkartan, yarışma olup olmadığına karar veremediğim, ödülün ne olduğu konusunda hiç bir fikrimin olmadığı televizyon zamazingosu.
(bkz: ne la bu)
sikerim ben böyle oyunu programı.
bağımlılık yapar dizi gibi izlersin mal mal.
şu anda güzel bi oyun var. uzun zamandır komedi tiyatro izlemeyenler açıp izleyebilir.
(bkz: o ikisi ne lan öyle)