bugün

eti,nin o muhteşem çikolatalı keki anlatılmaz
tat.
bir de bunun bi dolusu vardır.
limonlu, muzlu, kakaolu ve portakallı çeşitleri olan eti ürünü.
Sehirler arasi otobüslerde sürekli ikram edilen kek.
reklamlarında "ayrı ayrı starız asla ayrılmayız" sloganının kullanıldığı eti ürünü.
yazın buz dolabına koyup serintelici görevi üstlenen kek, faydası oluyor.
(bkz: canım çekti)
asker kantinlerinin en çok satan ürünü, 25 kuruştu.
reklamlarını bir türlü anlamadığım markadır, tamam adına uygun senaryolar çıkarmaya çalışıyorsun da pop olunca insanın aklına star olmak, herkesin seni beğeniyle izlemesi, alkışlarla coşmak gibi kavramlar gelmez ki. daha makul bir yaklaşımla daha sevilesi reklamlar çıkarılabilirdi, olmamış diyoruz.
(bkz: hamurunda starlık var)
iTÜ'de şu sıralar reklam panolarına koyulan posterdeki hatunun * elinde tuttuğu ve ısırayazdığı ürün. **
topkekin yerini tutamayan kek.
'hamurunda starlık var' sloganıyla piyasaya sürülen ve tv'de reklam filmleri görünen abur cubur, kek.
Bir zamanlar bayılarak yerdim, ama artık çikolatasının kalitesizliğinden midir, yada içindeki sosunun fazla şekerli oluşundan mıdır ağzıma sürmüyorum, ne derler tiksinti geldi.
eti browni ile boy ölçüşecek lezzette olmayan kektir.
vazgeçemedığım hergun muhakkak bir tane yediğim kek...yok boyle lezzett
pasta gibi. *
eti firmasının ürettiği ve fiyatı şu günlerde 60 kuruş olan bir kek çeşididir .
çikolatalı ve limonlu olanı gerçekten güzeldir. diğer tatları pek sevemedim.
şu aralar bunun portakallısına dadandım. yok böyle bir lezzet. her gün üçer beşer götürüyorum.
limonlusu fena. yeni tutkum.

görsel
Canım çekti vicdansız insan.
Vişneliside hoş.
görsel
Kopek diye okumuş olmam. Lol
"doyana da popkek doymana popkek" reklam sloganıyla dillere pelesenk olmuş kek.
geçen bu reklam tv de yayınlanırken;
-ulen çok güzel reklam cingılı keşke devamı olsa
diyordum kendi kendime ve bugün gördümki yalnız değilmişim. aynı kanıya sahip olan başka insanlar da varmış ki istek üzerine eypio'ya şarkının devamını yaptırmışlar. olmuş mu? olmuş bence.
klibin girişinde de şu yazıyor;
"bu klip, popkek şarkısının devamını isteyenler için ve onlarla birlikte çekilmiştir."

https://www.youtube.com/watch?v=A7LDezjU9og