bugün

eti, bildiğimiz harika browni keki dikdörtgen haline getirmiş içine akışkan halde çikolata koymuş ve dışınıda kalın bir çikolata ile kaplamış, %40 kakao ile donatmış, olmuş bize eti browni intense. kakao ve çikolata seviyorsanız kaçırmayın..
hiç bitmese denilen etinin aştığı mükemmelliğin yeni temsilcisi.
vişneli olsaydı çok daha süper olurdu bu yeni abur cubur.
orgazm etksi varmış. okuyunca öyle anlaşılıyor. koli koli almak lazım.
alışkanlık yapan bir eti ürünü.
tek dezavantajı çabuk bitiyor.
bir an önce boyutunu biraz daha büyütmeliler.
(bkz: özlemim sanadır)
dünyanın sayılı lezzetlerinden biri. browni bile kendi başına yeterken abiler üstünü çikolata ile kaplamışlar. eee sonra ortaya ne çıkmış; afrodizyak bombası.
çikolatası çikolata değil. keki çok kuru. isterse %60 çikolata olsun.
hiç bitmesin istenilen eti'nin yeni ürünüdür.
damak çatlatan bir lezzet şaheseri.
eti yine kalitesini konuşturmuş. harikulade, muhteşem tat..
Cappuccino & eti browni intense ile birlikte yazar tavsiyesidir..

(bkz: ıssız bir adaya düşsen yanına alacağın üç şey)
bi tane alırsın.10 dakika sonra hiç üşenmeden bi tane daha alırsın.işte öyle birşey.
çok acayip bir şey, fazlaca lezzetli. bi an önce vişnelisi çıkasıca.
yakında ülker'in taklidini yapacağı şey.

ama eti'nin türkçe isim prensibi dağıldı mı ne?
50 kuruşluk öğrenci işi yeni tad.

yüzde 40 kakao yüzde bir sırıtma...ohş.

peki'nin browni'yle yoğrulmuş hali...
eti'nin muhteşem lezzetlerinin son halkası.
geçen gün migros'da kutuları boşaltıyordu görevli, daha adam bir kutuyu yerleştirmeden çevredekiler yağmaladı.
öyle bir lezzet yani.
gastriti olan arkadaşların dikkatle yemeleri gerekir zira içindeki çikolata miktarı mideye bazen ağır gelmektedir. nescafe üçü bir aradanın bol kremalısıyla yediğim bu harika lezzet beni kan tahliline kadar götürdü. aman dikkat.
bitter'e yakın bir tadı olduğundan genelde tatlı sevenlerin beğenmekle beğenmemek arasında kaldığı mini kektir.
eti'nin ürettiği browninin son hali fevkaladenin fevkinde olan orgazmik yiyecek.Çalıştığım plazada market market dolaşmanıza sebep olacak kadar bağımlılık yaratan harika şey.Buzlabında dondurup yemenizi şiddetle tavsiye ederim.filtre kahve ilede muahakak deneyin.*
carrefourda 3'lü paket halinde satışa sunulmuştur.*
sanırım artık bırakıyorum dediğim browni bağımlılığı bir üst aşamaya taşıyan beni benden alan karşı koyamadığım her gün en az bir tane götürdüğüm ama her seferinde pişmanlık duyduğum lezzet. magnumun analogudur kendisi. tiryaki olmaya meyilli olanlara tavsiye edilmez adama kendini sinsi sinsi tükettirir nede olsa.
eti'nin aşmış lezzeti. yiyin yedirtin..

(bkz: yiyiyor durduramıyoruz)
çikolatası gerçek çikolata değil de kakaolu kaplama olduğu için olduğundan çok daha ağır ve bayıcı olan browni türevi.
ne kadar yesem de benim çikolata ihtiyacı karşılamıyor. çünkü çikolata değil. bak sen dök onun üstüne harbi çikolatayı tadı nasıl oluyor. bu ancak bayıyor insanı, tıkıyor.
ilk ısırıktan itibaren müptelası olunan eti'nin yeni tadı.
kantincilerin bayram etmesine neden olan kekolatadır. evet lan ben buldum, çikolata+kek/2=kekolata. hehe.

iki arkadaşım 4'er tane, bir arkadaşım 8 tane yedi bundan bugün. benim param 3 tanesine yetti, 50 kuruş. bildiğin koli koli intense var kantinde, herkes elinde 3'er 5'er taneyle çıkıyor. kantine gidiyoruz. koli dolu. birkaç saat sonra içi boş olan birkaç koli görüyoruz. yenisi açılmış. yani koli de değil lan nasıl desem, neyse.

çok fena bir şey, bağımlılık yapıyor. hatta fazlaca alan bir diğer arkadaşa saldırıp "sende çok var birini ver, yarın alırım" dedim, intense borcum var.
demet evgarın gözü tamamen kapalı yeyip bitirdiği bide üstüne 'neydi o?' diye sorduğu reklama sahip eti ürünü.
ac karnina yendigi zaman mideyi mahveden guzel sey.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar