bugün

Etobur bitkilerdir. Çeşitli türleri ve avlanma yöntemleri olan bu bitkilerin proteinle beslendiği bilinir.
(bkz: Venüs sinek kapanı)
Ot gibi yaşadığımı göz önüne alırsak o benim. *
Ayda sadece bir sinekle bu ihtiyacını karşılayan bitkidir. Sebebi topraktaki azotu alamamasıdır.

Genellikle kötü kokuludurlar.
Bitkiler bile et yiyebiliyorsa oturup bi düşünmemizi gerektiren durumdur.
ilerde lahmacun bile yiyebilir. Dikkatlu olunuz efenim.
orospu çocuğu bitkidir, senin ben doğanı sikeyim, seni ben doğuranı, ananın tepeciklerini sikeyim, taç yaprağını siktiğiminin götvereni seni.. sporlanıyosan en küçük spor taneni sikeyim, öyle bi hale gel ki o zavallı böcekleri yakaladığın mukus tabakan atmık olsun, ibnenin evladı seni..

durduramadım kendimi hepinizden özür diliyorum, ama çok ayıp ediyo amına koduğum, et yiyen bitki mi olur amk ? allah'ım sen bize bu günleri gösterme yarabbim.. topraktan alamadığın azotu ben vercem sana sikik seni.
Azotca fakir topraklarda yetişen bir bitki türü. ihtiyacı olan azotu avladığı böceklerden karşılar.

(bkz: böcekçil bitki)
Sinek, balık ve böcek yiyen bitkidir.
sinekkapan bitkisi de bunlardan biridir.

görsel
https://www.youtube.com/w...tinue=5&v=4tjBQEdQ7jw
görsel
yillar gecsede aklima hala mr spak filmindeki et yiyen bitki fikri geliyor.* dana etini lop lop atardi bitkinin agzina *
Veganları derin şüphelere düşüren bitki.
Evde besleyemem. Ben olduğundan hızlı büyüyen bi kaktüsü bile bizi ele geçirecek diye çöpe atmış bi insanım. Rüyalarıma girmişti.
(bkz: nepenthes)
Azot ihtiyaçlarını topraktan karşılayamadıkları için bu yönde evrimleşmişlerdir. Örneğin: Nepenthaceae

Büdüt: fotosentez yapabilirler.
Azot ihtiyacını topraktan karşılayamadığı için böcek yerler. Çünkü böceklerin dış kabukları kitin yapılıdır ve kitin yüksek azot içerir.
Bu bitkiler azot bakımından fakir yerlerde yasadiklarından dolayı üzerinde yaşayan canlının minarellerinden yararlanır bu çıkar ilişkisi parazitizmede örnektir.fotosentez yaparlar.
veganlara bilezik gibi şeetmiştir.
(bkz: Venüs Sinek Kapanı)

böceklerin ilgisini çekmek için aromalı bir nektar salgılar ve bitkinin kapan şeklindeki yaprağına konduğu zaman, kapan aniden saniyenin otuzda biri hızında kapanır. Böceği bir hafta içinde hazmeder ve geriye sadece atıkları kalır.

Biz bile yiyemiyoruz yüzsüze bak.
güncel Önemli Başlıklar