bugün

entry'ler (829)

previously on denince akla ilk gelen dizi

Mentalist.

mozaik pasta

Fazlaca uğraş gerektirmeyen ve az maliyetli tatlı.Hafif donmuş olanı makbüldür benim için. Çocukluğuma dair mutluluk verici anılardan..

huzur veren kokular

Daha bugün sürdüğüm lavanta dır.

hatırladıkça uzaklara götüren anılar

Artık çook geride kalan anılardır. 4 yılı geçen bir birliktelik sonucu başlıkta bahsedilen kızla yollarımızı ayırdık. Çok yorgun hissediyorum.

Bunu buraya yazmam iyi olmuş, şimdi hangi aşamalardan geçtiğimi daha iyi görebiliyorum. Sanırsam kendimi kandırmışım. işin garibi o kadar süre boyunca seni seviyorum bile dememiş bense sorgulamamışım.

Yukarıda kalan anı hala daha hatırladıkça uzaklara götürmeye yetiyor. iyi geceler..

kahve meyve suyudur

Hala daha göz ardı edilmekte olan gerçek, lokma ve çikolata ile..

sherl0ck

Kafası karışık..

ilk gördüğümüzün son gördüğümüz olması

görsel

son 2 yılda kasılan izmir marşı duyarı

Uzunçayır metrobus durağındaki çalgıçı abiler ev taksidine girmişler o derece diyorum bak.

sözlük kadınlarının fotoğrafları

Vasıflı abazanın oltasıdır bakınız kaynaklarda geçen "kadın" ifadesine dikkat lütfen..

ışıklarda stop eden erkek

Ananızı gondikliyordur.

doğru siyaset yapma biçimi

Siyaset yapmak nedir ki ? Ne olaki acep ? Vatandaş siyaset yapabilir mi ? Siyasi meseleleri konuşmak siyaset yapmak değildir. Her insan siyasi bi varlık aslında çevresiyle girdiği etkileşim evde okula işte onun izlediği politikadır. Yani siyasi liderlerin hönkürüp durduğu şeyleri tartışmak, bi kaç tweet re-twittlemek tartışmak siyaset yapmak değildir. Açın resmi gazete okuyun sayıştay raporlarını inceleyin yasa tasarılarını inceleyin. Doğru siyasal kimliğe nasıl sahip olunur şeklinde açılması gereken başlık.

zamanı yavaşlatan şeyler

Şehirler arası otobüs yolculuğu ve zamanı bükebilen kek hırsızı dayılar.

ağza kürekle vurma hissi uyandıran kelimeler

Kanki.

Kızlar arasında kullanılan kanki.

Biri bu kelimenin nerden türediğini anlatabilir mi aydınlanalım ?

erkeklerin çok eşli olma hakları

Kardeş o çok eşli değil çok sexlilik yalnız.

kadınlardaki erkeğine köle olma içgüdüsü

Kadın, aklı selim sağlam karakterli birine elbette itaat etmek ister. incelediğin zaman daha derli toplu bi yaşam sürmek isteyen taraf genelde kadın oluyor.bunun için karşı taraftan uğraş görmediği zaman yıpranıyor. Ama bu 1 yada 2 aylık bi yıpranış değil ömür boyu süren bi yıpranış.. Heh evet bu yüzdendir kendinden daha akıllı yetkin bi kişilik gördü mü ister istemez hayranlık besleyebiliyor. Ki bununla birlikte sağlam ve oturaklı bi karekter de oldu mu daha da artıyo bu durum. Tabiki her kadın düzenli zeki çabalayan insanlar değil, ben keyif süreyim herif kafa patlatsın düşüncesinde insanlar da var. Yani o sadece fantezilere çalışan kafanızda hayal ettiğiniz gibi hardcore hayaliyle yanıp tutuşmuyor hepsi. Yanıp tutuşanlarda sizin kafadan işte. O yüzden çok afedersiniz burda sikik sokuk çürümüş zihninizin ürünleriyle kendi içinizdeki bastırılmış duygularla milleti ayar etmeye veya gencecik zihinleri kirletmeye çalışmayın.

neden icki icmiyorsun

Tadı ve kokusu çekmiyor. Bide çok kontrolcu bi insan değilim lakin uçuk kafayla dolanmayı sevmiyorum. içenlere de afiyet olsun ne diyek..

muharremin tipinin başkanlığa hiç uymaması

Adam recep direk recep beyin türkiyesine doğunca hal böyle oluyor napsınlar haklı onlar da. Ama sıkıntı armut seçer gibi başkan seçmekte değil de daha çok bu düz mantığı kuramıyor olmakta sanırım.. nolcek lan bu işler ?

türk kadınının beni sikecekler korkusu

Hallendiği kadının niyetini anlayıp kendisine yüz vermemesi sebebiyle kurulan hastalıklı zihniyet. Lan zaten sikmeye çalışıyorsun daha neyin tatavası bu angut ?

Acı olan kisim bu tipler er yada geç yuva kuracak karılari çocukları ne yapsın ?

Her ne kadar kadın cinsine güvenmesem de kadınların erkeklere olan güvensizliğini anlıyorum. Allah kolaylık versin..

6 yıllık nişanlının sebep göstermeden terketmesi

Tam bir haşmet ibriktaroğlu başlığıdır diye açtım gerçek bir dram çıktı. 6 yıllık nişanlılık başlı başına sebep diyen yazara kısmen katılıyorum ben de..

türk erkeklerinin iyi sevişemiyor olması

Tatava yapma kime istiyorsan tokmaklatabilirsin kendini. Sıradaki ?!!