bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    28 ekim günü atv'de başlayacak olan, dizi izlerken altta çıkan reklamda esra erol'un böm böm 10 saniye kadar baktığını görünce başlamadan soğunulacak izdivaç programdır.
    9 -1 ... raudo
  2. 2.
    az önce ana-kız beraber kendilerine koca aramaya geldikleri program. noluyo lan?
    7 ... kevin
  3. 3.
    geleceğin mimarı olan program... tohumlar fidana, fidanlar ağaca, ağaçlar ormana, sonra hepsi ormana...
    7 ... gozgozgoztepe
  4. 4.
    az önce zap yaparken karşılaştığım ve azeri bayanın şekilden şekile girdiği* programdır.
    2 -1 ... den yparxei gyrismos
  5. 5.
    program başladığında ekranın alt köşesinde "amannnn.... allah allah...." tarzı halkı coşturmak için yazılmış cümleler görülen programdır. stüdyodakiler yetmedi şimdi de ekran başındakileri oynatacaklar galiba.
    2 ... cinayetsebebi
  6. 6.
    programa katılan kadınların orada yaplan makyajla birdenbire havalara girdikleri program...
    3 ... demolay
  7. 7.
    -beni hangi nedenlerden dolayı beğendiniz?
    -kraterlerimiz uyuşuyordu.

gibi diyalogların yaşandığı program.
    (bkz: krater) (bkz: kriter)
    3 ... rabbime sordum uludag dedi
  8. 8.
    19 yaşındaki hatunun öğleyin kapışıldığı program... *
    6 ... the creator
  9. 9.
    böyle kaşara bir daha rastlanmayacak program.

(bkz: duygu hanım)

o değil de izlediğim programa bak. laptop ın arkaplanına renk katıyor maşallah. *
    3 ... pringles
  10. 10.
    az önce herifin biri 'benim annem namuslu dürüst bir insandır, zaten kapalı biridir annem' dedi. bunu söylemesinin sebebi konunu dürüstlükten açılmasıydı. zaten bunun üzerine esra erol da "ohh ne güzel" dedi.
    yani, dürüstlüğün ve namusun evlilik programlarında bile yalnızca kapalı olup olmamaya bağlı olduğu bir ortamda, başı açık olan insanın dürüst ve namuslu olduğu meçhul durumuna geliyor ki bu hiç iyi bir tablo oluşturmuyor. kapalı ve namaz kılan insan hiç soru sorulmadan, kurcalanmadan namuslu ama bunları yapmayan insanın dürüst ve namuslu olabilmesi için bazı toplumlara bunları ispatlaması gerekiyor...

böyle ciddi bir konuyu böyle pespaye bir programın başlığı altında incelemem de bana koyuyor.
    21 -1 ... fuckingwashing
kapat