bugün

entry'ler (227)

tostçu erol ankara

default kuyruk uzunluğu ve default fiyat bilinerek gidilmeli. Gelip ağlamayın sonra.

23 yıllık sevgilinin sebep göstermeden terk etmesi

Eşindir o, sevgilin olsa duramazsın.

yatılı misafirlikte başa gelebilecek terslikler

Alaturka tuvaletin tıkanmasıdır. Hem ev sahibi hem senin her su dökülüşte kan ter içinde kalmanızdır.

samsung health

(bkz: s health)

geceye bir yalan bırak

(bkz: onların da selamı var)

türkiye deki şehirlerin dandik olması

(bkz: garanti olsun diye bütün ki leri ayrı yazmak)

hiç öpüşmedim

(bkz: entry karma uyumu)

Edit 1: entry girildiğinde karma "hevesli" idi, "nihilist"e dönüşmüş, entry boşa çıktı, kusura bakmayın.

Edit 2: başlık başa kalmış.

bir kitap ayracına 320 lira vermek

Atomlarına ayırıyorsa yapılabilir.

yazacak başlık bulamamak

X'in tanımına "x'tir." yazan kişinin yazacak başlık bulamaması çok ironiktir. Sen yazma zaten.

donuza eklenen yazarın açık oylaması

5n 1k sorularına cevap vererek açıklandığı takdirde anlaşılabilecek oylama. ne dediğin anlaşılmıyor.

cepteteb

girerken "sn.x hoşgeldiniz." vb şeklinde karşılayan, ayrılırken "x, iyi akşamlar." vb şeklinde uğurlayan, samimiyet politikasını anlamadığım oluşum. senli benli konuşmalarının sebebi neydi ki?

sözlük yazarlarının favori mevsimi

topu topu 4 adet olabilecek mevsimlerdir. daha önce yazıldığı için gammazlanıp silinseler başlıkta 4 entry kalabilir.

uludağ sözlük

ekşi'de gammazlama uzun süredir olmadığı için geleyim iki gammaz yapıp formata aykırı entryleri sildireyim, tatmin olayım dedim. Evet, gammazlama özelliği hala duruyor burada fakat forum tarzı entryler almış başını gitmiş, hangi birini gammazlayacağım ben. Halk, formatı olan sözlük istemiyor, bunu anladım.

geym of bizans

"Geyms" olması gereken sinema.

babasının tofaşından utanan liseli

Anadolu lisesi veya fen lisesinde okuyordur.

edit: eski anadolu liselerinden bahsediyorum.

5 günlük bebeğin dişlerinin çıkması

(bkz: bilimkurgu)

soruya soruyla karşılık vermek

(bkz: burada soruları ben sorarım)

google hayatımızı ele geçiriyor düşüncesi

Insanı truman show`da gibi hissettiriyor.

dünyanın en güzel yerli dizisi

Dünyadaki bütün ülkelerin vatandaşlığına sahip bir vatandaş tarafından tespit edilebilecek dizidir. Buna rağmen tespit subjektiftir. O özellikte yüzlerce insanın bulunduğu bir gruba sorularak alınacak cevaplarla gerçeğe yaklaşılabilir.

erkeklere yakışmayan şeyler

kaşı gözü oynamak.