bugün

Futbolcular kesinlikle kendisini sabote ediyor. Evet.
Sonuna kadar arkasında durulması gereken fenerbahçe teknik direktörü.

yönetimin bunu futbolculara ve beyni kıt taraftara üstüne basa basa söyleyip herkesi susturması gerek. Senede 2 teknik direktör değiştiren hangi takım başarılı olmuş. istikrar şart. Hem futbolcu topluluğunda, hem teknik kadroda, hem yönetimde. Ne olursa, ligin kaçıncı sırasında düşülürse düşülsün gitmemeli. insanlar ne derse desin. Başarı gelince susacaklardır. Ama taraftar her sesini yükselttiğinde birini gönderir başka birini getirirsen yarın yönetim de gitsin demeye başlarlar.
Demokrasinin, çok sesliliğin azı karar, çoğu zarardır. Herkesi dinleyin, herkesin fikrini alın tabi ama uygulamak zorunda değilsiniz. Güvendiğiniz insanlardan vazgeçmeyin.
Fenerbahçe’ye yakışan tam bir yavşak.
Bahattin şimşek ve hasan ali kaldırım a dua etmesi gereken teknik traktör.

Hasan boş kaleye atsa maç kopacaktı. Veya hakem gustavonun net kırmızısını verse muhtemelen başak daha etkili oynayıp maçı koparacaktı.

Hadi iyisin karbonat. Bu geceyi hiç unutmazsın.
erol bulut sen şampiyonluğu unut.
Hadi iyisin yine köfte ilk yarıyı bitirene kadar kalırsın görevinde.
bahattin şmşek sayeseinde 4-5 hafta daha fenerbahçe hocası olarak kalacak teknik traktördür.
görsel
görsel
Boş yapan çağdaş atan’a ayar vermiştir. Maça göre taktik hazırlamış topla oynayınca patates olan Alanya’yı alt etmiştir. Evet.
görsel

Ahaha.
kendisine verilen 2021 sezonu fenerbahçe kadrosu neredeyse başında teknik direktör olmasa dahi şampiyon olabilecek güçte bir kadrodur.

şampiyon olursa iyi bir teknik direktör olduğunu düşünmeyebilirsiniz ama şampiyon olamazsa çok kötü bir teknik direktör olduğunu hatta takımı sabote ettiğini dahi düşünebiliriz.

neyse erol hocam umarım benim gibi senden şüphe eden fenerbahçelileri şaşırtıp* vura kıra şampiyon yaparsın bu takımı zira bu kadronun hakkı o.
adil bir ülkede, adil bir dünyada 23 aralık 2020 akşamı başakşehir maçından sonra kovulmuş olacaktı.

şimdiyse muhtemelen 6 şubat 2021 akşamı kovulacak.

philip cocu döneminden beri en kötü futbol izleten 2.fenerbahçe antrenörü.
çağdaş atan tarafından yerin dibine sokulmuştur. umarım layığını bulur.
Şampiyonluk hayali kuran fenerli kardeşlerim, dönüp bi kulübenize bakın ondan sonra bir de rakiplerinizin kulübelerine bakın. Neyse allah sabır versin.
fenerbahçe'de herkesten eminim ama bu hocadan emin olamıyorum arkadaş. tereddütte bırakıyor beni. son haftaların stresini kaldırabilecek kapasitesi var mı yok mu hep beraber göreceğiz...
ligin ilk yarısı bitti ne oynattığı belli değil. duran toplar olmasa fenerbahçe herhalde küme düşme hattında oldu.
hiç bir taktik bilgisi olmayan balon.
Teknik direktör falan değildir. Oyunu okuyamayan, oyuncu değişikliğinde sadece forvet oyuncusu almazsa öleceğini düşünen bir değişik oluşum.
görsel

ama artık bu takım hücum oynamalı hocam.
sezon sonunu görmeden kovulacaktır.
Fenerbahçe kazanırken bile kredisi azalan td.

Hocam .ok gibi futbol oynatıyorsun afedersin. Şu kadro ersun, cocu veya aykut'ta olsaydı, ligin tozunu attırırlardı.

Ya biz bir şey bilmiyoruz ya da sende bir sıkıntı var. Umarım biz yanılırız.

Bakalım, bekleyip göreceğiz.
görsel
Ka

ça

cak...
fenerbahçe teknik direktörü olabilecek kapasitesi yok.

ancak alanyaspor, çaykur rizespor gibi takımlarda başarılı olabilir.

cidden bu adam takımın lider olmasında kendisinin payı olduğunu düşünüyor mu merak ediyorum.

bu kadro hocasız maçlara çıksa yine ilk 2 de olur zaten.
Yarın feneri kurtaracağız inşallah hoca bakmaya başlamışlardır.