bugün

görsel
Bunu da kıçına teneke bağlayıp göndeririz hiç sorun değil.
Yazık oldu aq Fenerliyim ama bu takım 10 yıl daha şampiyon olamaz aq.
Bir fenerli olarak beni üzmüstür.

Bugün finali kaybederek ve iyi giden bir sezonu kupasiz kapatarak loser kimligine bürünmüstür.

Tam bizlik hoca, yeri tam bizim yanimiz, ne yazik ki biz de finalleri oynayamiyoruz, is son haftaya kalirsa bocaliyoruz. Sampiyon oldugumuz sezonlara bakin, ya nisanda bitirmisiz isi, ya da 31.-32. haftada.

Aramiza hosgeldin erol hocam. Futbolculugunu da severdim. Insallah seninle birlikte biz, bizimle birlikte sen winner oluruz, kirariz seytanin bacaklarini.
Adının fenerbahçe ile anılması bile şampiyonluk kaybetmesi için yetti.
Tanım:
Alanyaspor teknik direktörü.
Tabzon'u finalde yendireceklerini düşünenlere güldüğüm, yeni fb td'si büyük ihtimalle. Asıl sorun takımımızda emre ve volkan ın varlığıdır.
trabzonsporumuzun kendisine ders verdiği vasat hoca. gel de fener'de de verelim aynı dersi seneye.
aykut kocaman'ın fenerbahçe'ye geldiği ilk sezonunda şampiyon yaptığı gibi, erol bulut da bence bu yeni sezonda fenerbahçe'yi şampiyon yapıp 4. yıldızı taktıracağını düşünüyorum.

not: beşiktaş.
Kupada kaybetti
Kesin seneye fenerde

(bkz: kaybedenler kulübü)...
bu adamın siki bi tek galatasaraya kalkıyor. seneye fenere gelirse galatasarayı yener. ya ilk yarı kovulur ya da ligi beşinci falan bitirir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.