bugün

Fenerbahçe'nin yeni nesil balon direktörüdür.

biraz hayal kırıklığına uğradım,ersun'dan daha erken patladı.mart ayında patlamasını bekliyorduk.*
Ka-ça-cak.
cisse yi çıkartıp ademi kazmasını alan muhteşem teknik direktördür. ademi den beklentisi neydi acaba çok merak ediyorum.
görsel
k a ç a c a k.
Vasatın altında oynayan novakla başlaması, perottinin yerine caneri alması ( evet caner ve novak aynı anda oyunda olunca kafadan 1 kişi eksik oynuyor gibi oluyorsunuz ), 3. Bölgede tüm atak başlangıçlarını sosanın attığı toplarla yapmaya çalışması ( ki luiz gustavo 6 numara olmasına rağmen bu sosa davarından daha iyi yönlendiriyodu oyunu), ne hücum bek ne kanat oyununu 90 dakika boyunca düşünmemesi ezdirdi takımını. Aslında abubakarın attığı goller açıklıyor her şeyi. Beşiktaşın ileri ucu çok daha efektif. Adamların golcüleri var.
son 3 mactir perfirmansi kotu olan hoca.

fenerin en onemli sorunu oyun plani yok!!

kim ne oynuyor, ne amacla oynuyor belli degil.

takimdaki tek ve en iyi adam gustavo. helal olsun sana meksika baronu. aldigin para son kurusa kadar helal sana.
görsel
Merol mulut hocam.
hatalar yapacak teknik direktör. hata yaptıkça da dersler alırsa işler iyi gider. dün takımının yediği ikinci golün iptal edilmemesine rağmen(biz atsaydık kesin iptaldi) dış etkenleri bahane etmemiş kendisi. umarım bu şekilde ilerler.
Erol bulut Avrupa çapında gelecek vadeden teknik direktörler arasında gösteriliyor.

Yarın bir gün çok önemli takımları çalıştırırken görebileceğimiz bir isim...

Fenerbahçe yönetimi aklı varsa sabreder.
Beşiktaş’ın havasını söndürdüğü teknik direktör.
Acilen istifa etmesi gereken td. Fb’yi rezil etti.
istanbulda sis de yok ama bulutlara esir olmuş görünüyor an itibariyle *
Umut Bulut'un neyi oluyormuş.
K a ç a c a k.
Y e d i r m e y i z.
Ben de ümitliydim, destekledim ama olmuyor gibi. Belki toparlar ama iyi sinyaller vermiyor. Şu kadro ersun hocada olsa güle oynaya devam ederdik. Ersun hocaya bok gibi kadro verip sezon sonu göndermek, ilk defa büyük takıma getirilen erol hocaya bu zengin kadroyu vermek, ersun hocanın ve bizim şanssızlığımız.
görsel

Arka fonda da şu müzik:

https://youtu.be/HOUnPweOeV4
Gg. Ali Koç a üzüldüm sadece fenerli değilim ama o adam hak etmedi bunları yazik.
5 dakikalık uzatmaya itiraz eden hoca. Skor tabelasına da bakmıyor hiç.
Hadi fatih terim itiraz etti. Ama kayseri maçı berabereydi... Galatasaray bir tane atsa maçı kazanacaktı.
Bu maçta fenerbahçe 1 tane atsa ne olacak? 3 ün birini alacak fb yine.
Zaten sever bu skoru fb.
(bkz: Ryan donk)
(bkz: radamel falcao garcia)
(bkz: Henry onyekuru)
https://i.hizliresim.com/scncqx.jpg
Alanya da ki taktiği oynasa iş tamam. Aq ha bire yeni bir şeyler deniyor.
Vazgeçilecek adam değildir. Ne olursa olsun Galatasaray taraftarı olarak söylüyorum bu adamın kalması türk futbolunun yararınadır. Alanyasporu da tebrik etmek lazım önce bir sürü insanı parlatıp yükseğe taşıdılar .
Federasyonun üzerinde oyunlar oynadığı teknik direktör. Mesela federasyon Malatyanın maça çıkmasına izin vermeseydi fener yenilmeyecekti. Evet.