bugün

harda gördün ermeni vur başına vedreni. der azeriler.
bu memlekete azerilerden çok daha büyük hizmetleri olmuş temiz halk. tabi ki her zaman olduğu gibi memleket tarafından kıymetleri bilinmeyip kırıma maruz kalmışlardır. tüm memleketim adına tüm kalbimle özür dilerim.
sevilmesinin zorunlu olduğu bir millet.

arabı sevmezseniz, sevilirsiniz. ermeni sevmezseniz, düşman ilan edilirsiniz.

not: arabı da sevmiyorum.
Yok edilmesi insanlığın hayrına olan millet.
hocalının hesabını vermesi gereken millet.

(bkz: katil ermeni türk e hesap vermeli)
bu gün tayyip onları bir güzel yalamıştır.
Milli sporları, hobileri, hatta yaşama sebepleri türk bayrağı yakmak olan ülkenin insanları.
kısacası nefret duyulan insanlar dır.
açlık ve sefalet içine yaşamaya mahkum olan varlıklar.

hepsi birden ölse zerre üzülmem.
kurtuluş savaşında karşılarında bir hükümet yokken halkı camilere toplayıp yakan, daha sonra karşılarına tbmm çıktığında ardı ardına ezilen, kendi ülkesine kaçarak hem sovyetler'den hem amerika'dan yardım dilenen devlet(imsi).
sonuçta ne mi oldu, iki devlette yardım etmediler. sike sike doğu anadolu'yu aldık.
denilince içimden hain demek geliyor. doğu anadoluda 3 milyon türkün kürdün katili millet.
yaşanılan muhit itibariyle tanıştığım, görüştüğüm çok sayıda büyüklerim ve yaşıtlarım arasında kötüsünü görmediğimdir.
annemin bir aralar söylediği şu cümle aklıma kazınmıştır, dilenen bir ermeni göremezsin.

bana garip gelen, küçüklerin büyükannelerine lala demesi, ebeveynlerin çocuklarına kendi anne ve babalarının isimlerini verme konusunda ki ısrarları, her pazar namus meselesi gibi kiliseleri asla ihmal etmemeleridir. aynı yerde doğup büyüsek te kültürler farklı sonuçta.
Facebooktan karen isimli bir ermeni ile konuştum.siyasi görüşü akpydi. Oy kullanma hakkım olsa tayyibe verirdim dedi.
başbakan ifadesi ile çok çirkin bir söylem ırkıdır kendileri.
sevgi pıtırcığı, barış güvercini, hamile kadınların bebeğinin cinsiyeti ile iddiaya girip öldürmemiş, ağrı dahil bilimum doğu topraklarımızı istemeyen, azerbaycan savaşında insanın derilerini yüzen doktorlara asla sahip olmayan güzide millet.

bir de bok atıyorlar, şu güzelliğe bak ya hu!
ağır bir hakaret kelimesi.
Ermeniler (Ermenice: հայեր Hayer), bir Hint-Avrupa halkı olan Ermenilerin tarih sahnesine çıktığı ilk yer Anadolu'dur. 7 ile 10 milyon arasında olduğu tahmin edilen toplam nüfusun çoğunluğu bugün dünyanın farklı noktalarına dağılmış durumda olup Ermenistan'da ise 3 milyon civarındadır.

20. yüzyılın başlarına dek Anadolu'da yaşayan halk 1915'te çıkarılan Tehcir Kanunu ile Anadolu'dan Orta Doğu'ya sürgün edilmiştir. Sürgün boyunca nüfusun önemli bir kısmı yolda yaşamını yitirmiş, diğerleri ise Rusya, iran gibi ülkeler ile Azerilerin yoğun yaşadığı (Gürcistan'ın Kvemo Kartli bölgesi, Ermenistan ve Dağlık Karabağ) yakın coğrafyalara ve Fransa, ABD, Kanada ve Avustralya gibi uzak ülkelere göç etmişlerdir. Bu uzak göçlerle birlikte Ermeni diasporası meydan gelmiştir.

---vikipedi.
soykırarak güldüm.
Ruslarin yalakasi olan ırk. Ayrica turk irkini kendine hasım bilmis dusunme yetisi olmayan insanlar toplulugunun genel adı.
"Sen kölesin, sen korkaksın, çünkü sen Ermenisin.."

Aleksandr Puşkin
2 tanesini tanıyıp iğrendiğim millettir. elbet hepsi bir değildir ırkçılık olmasın hrant dink gibileri de çıkmaktadır sonuçta.
pkk gibi bölücü örgütlerin kendilerini kürt olarak gösterip yönetim kademelerinde bulunanlardır.
fiziksel olarak türkiye türklerine en çok benzettiğim millet. dilsiz bir ermeni görsem 40 yıl düşünsem geçmez aklımdan ermeni olduğu.
tunceli insanının %70ini olusturan yavsak bi millet.
tunceli insanının %70ini oluşturmayan ayrıca yavşak ta olmayan millet.
kesin dinsiz bölücü kürtlerle akraba bunlar. kene gibi yapışmışlar ülkeye hem besleniyor hem sokuyorlar utanmadan

görsel