bugün

isminden bile izlenmemesi gerektiği anlaşılan şey.
çocukların en çok tv izlediği gün cumartesi ve karşılarında bu erotik dizi var. muhafazakar bir insan değilim ama dakika başı pompa subliminali beni raharsız ediyor.
Allaha sükür hic izlemedim ne sanslıyım.
bok gibi bir dizi.
Pek beğenmediğim dizi.
birkaç bölüm göz atayım dedim, ilkokul müsameresi düzeyinde diyaloglar. Yayından kalkmamış olması, yani izleniyor olması dizinin kendisinden daha beter.
Piyes gibi dizi, bence fazlasıyla eleştiri bulunduruyor bünyesinde ayrıca baya baya güldürdü beni 2 seferdir. Mutlu insanlar, güzel aşklar görmeyeli insan hasret kalmış seyrederken farkettim.
(bkz: çocuklar için zararlı diziler ve programlar)
nedir bu uzaylı zekiye nin devamı mı.
klasik türk aşk dizisidir, izleyerek vakit kaybedilmemelidir.
Çok eglenceli.
Izliyorum ama konu yok bi olay yok. Oyle garip bir dizi. ANnem izlerken yaninda pinekliyorum.
sikimsolik Türk dizilerinden yalnızca biri.
hayatımda bu kadar en itici oyunculuğunu görmüş olmamı sağlayan dizimsi.
Çevremde izleyenler var ille çıkıyor karşıma. Bir gün televizyonumu kırarsam evime gelip bunu bana izleten misafirlerim yüzünden olur.

Olay örgüsü de oyuncuları da bokumsonik dizidir. Saçı sakalına karışmış bir kas yığını var. Daha ziyade orman kaçkını mı demek lazım yoksa? Neyse. Bomboş espriler peşinde, basit kurgulu aşk meşk dizisidir. Beyni uyuşturmak için güzel aktivite. iyi reyting alır ama seviliyor böyle boş beleş diziler.

Oh be rahatladım.
hala devam ediyor olabilmesine şaştığım diziler arasındadır.
görsel

Düşük bütçeli Karayip korsanları.
Bu dizi için harcanan bütçeye yazık.
beyinsizlerin izlediği yaz dizisi. ama sanırim yazdan daha uzun çekti.
başrol oyuncusunun sürekli çıplak gezdiği yapımdır. ne zaman açsam ya önü açık ya üstü komple yok.
Buna Harcanan Bütçe Avluya Harcansaydı Avlu Netflixlik Olmazdı.
Müziğini Islıkla Yapabildiğim Dizi.
Sezon dizilerinde aşk mutluluk teması işlenmediği için bu açığı ustalıkla doldurmuş dizidir.

Olm bana mutluluk içeren bir dizi söyleyin alayı entrika alayı acı ihtiras arkadan iş. Zaten psikoloji bozuk birde o dizilerle uğraştık. Yeter gari.
Ne zaman starı açsam bu dizi var. Bu kadar gerizekalı bir dizi nasıl bu kadar yayınlanır anlamıyorum.
itici kız ve oğlanın dizisi. kimler izler kim bilir ? maliyeti düşük demek ki.