bugün

Bir kadın ve bir erkek odaklı dizilerin ciddi bir kitlesi var.
londra'da çevrildi zannımca.
insanı salak göstermek için yapılan bir dizi.
kim ulan bu erkenci kuş?

lan guatemalalı endonezyalı hatunu bunu izlemiş/izliyor, bana soruyorlar...
sevimsiz bir kız ve daha sevimsiz bir oğlanın baş rolü paylaştıkları dizidir. erkenci kim kuş kim belli değil.
Nasıl biter anlamıyorum ya.
Bu dizinin aşıladığı şey nedir sevgili sözlük?

Mesela neyi öğretiyor verdiği mesajlar nedir?

Dizi dizi değil, brazzers çekim seti. Konuları da hemen hemen aynı sayılır. Hayata dair hiç bir şey barındırmayan tüm karakterlerin ve anlatılmak istenen şeyleri hemen hemen sübniminal olarak minimal erotik olarak sunuyor henüz ergenlik çağına gelmeyen çocuklara.

Yayıncılık ve sanat anlayışınıza sokayım.
itici kız ve oğlanın dizisi. kimler izler kim bilir ? maliyeti düşük demek ki.
Ne zaman starı açsam bu dizi var. Bu kadar gerizekalı bir dizi nasıl bu kadar yayınlanır anlamıyorum.
Sezon dizilerinde aşk mutluluk teması işlenmediği için bu açığı ustalıkla doldurmuş dizidir.

Olm bana mutluluk içeren bir dizi söyleyin alayı entrika alayı acı ihtiras arkadan iş. Zaten psikoloji bozuk birde o dizilerle uğraştık. Yeter gari.
Müziğini Islıkla Yapabildiğim Dizi.
Buna Harcanan Bütçe Avluya Harcansaydı Avlu Netflixlik Olmazdı.
başrol oyuncusunun sürekli çıplak gezdiği yapımdır. ne zaman açsam ya önü açık ya üstü komple yok.
beyinsizlerin izlediği yaz dizisi. ama sanırim yazdan daha uzun çekti.
Bu dizi için harcanan bütçeye yazık.
görsel

Düşük bütçeli Karayip korsanları.
hala devam ediyor olabilmesine şaştığım diziler arasındadır.
Çevremde izleyenler var ille çıkıyor karşıma. Bir gün televizyonumu kırarsam evime gelip bunu bana izleten misafirlerim yüzünden olur.

Olay örgüsü de oyuncuları da bokumsonik dizidir. Saçı sakalına karışmış bir kas yığını var. Daha ziyade orman kaçkını mı demek lazım yoksa? Neyse. Bomboş espriler peşinde, basit kurgulu aşk meşk dizisidir. Beyni uyuşturmak için güzel aktivite. iyi reyting alır ama seviliyor böyle boş beleş diziler.

Oh be rahatladım.
hayatımda bu kadar en itici oyunculuğunu görmüş olmamı sağlayan dizimsi.
sikimsolik Türk dizilerinden yalnızca biri.
Izliyorum ama konu yok bi olay yok. Oyle garip bir dizi. ANnem izlerken yaninda pinekliyorum.
Çok eglenceli.
klasik türk aşk dizisidir, izleyerek vakit kaybedilmemelidir.
nedir bu uzaylı zekiye nin devamı mı.
(bkz: çocuklar için zararlı diziler ve programlar)