bugün

Bu isimle yeni bir dizi tanıtıyorlar star'da. Gözüme takıldı bir izledim tanıtımını, konuyu anladığım an "yaaaa allah sizin belanızı versin ulan sizin" diye haykırmama sebep oldu.

Evet, yine zengin, yakışıklı ve umursamaz erkeğe aşık olan aptal kız konulu yaz dizisi! Yine mi? Evet lan, yine! Yine mi aynı oyuncular aynı rollerde? Evet yine aynı oyuncular aynı rollerde!

Bu dizileri izleyen aptaldır, boş insandır. Lan sinirden gülüyorum ahshha ya yine zengin holding sahibi adamın oğlu erkek yine o çenesiz kız lan yine aynı haltlar.

Ülke giderek distopyaya dönüşüyor.
(bkz: sakin ol şampiyon)
bu tip diziler yüzünden kanallar battı, yöneticiler görevden alındı ama hala yapıyorlar. ilginç.
Adı üstünde yaz dizisi zaten. Anca yazlıklara, tatillere, denizlere, parklara gidemeyen asosyaller evde kendi hallerine ağlayıp bunalıma gireceklerine bari kafalarını yormadan bir şeyle meşgul olsun diye çekilmiş ne bekliyorsunuz. Allah bilir kanala maliyeti bir haftalık reklam kuşağıdır.

Bu arada yaz dizisi deyip geçmeyelim geçen yazın dizisi No.9, Fox'u da yapımcısını da zengin etti.b
ergen dizisidir fragmandan da anlaşıldığı üzere.
Demet Özdemir neden mevsimlik işçi gibi sürekli yaz dizilerinde boy gösteriyor? Yazla başlayan kışla biten ege dizilerinden kurtulduk derken bir de zengin patronuna aşık olan fakir kız dizilerinin olmazsa olmazıdır demet. Nitekim bu dizide de zorluk çekmez, tecrübeleri var neticede.

Çöp dizi.
Fena halde Kiralık Aşk'ı çağrıştırması ikisini de Meriç Acemi'nin yazması olabilir mi? Kızın paraya ihtiyacı var, kiralık aşk'ta abisi bunda babası yüzünden ve fena halde alık ama aynı zamanda çok zeki. Bir nevi oxymoron. Kiralık Aşk'taki gibi dövmeli iyi vücutlu genç bir patron bolca vücut frikiki veriyor ve ona aşık eleman kız birbirini tanımadan öpüşüyor. Allah belanızı versin diyorum, yaratıcılığınıza da size de....
No: 309'daki kadroyu almışlar hooop buraya koymuşlar ismini de Erken Kuş yapmışlar, kalan her şey aynı, sakarlıklar bile.
Bu tarz dizilere maruz kalinca iq dusuklugu yasiyorum. Su an da onlardan biri.
No 309'un kadrosuyla kiralık aşk'ın senaryosunu birleştirip seyirciyi millet bahçelerinden önce keklemişler.
Dizi izleyicisi değilim, ama bu dizi hoşuma gitti, en çok da şarkısı .
Sanırım müptelası olacağım.
Edit: Çokkkk uzun zamandır ilk kez bir dizinin müptelası oldum!
Dizi tarihinin en güzel dizisi olabilir. Konusu falan da çok özgün. Her tekrarını izledim bütün pozisyonları ezberledim emeklerine sağlık.
Tutmayacaktır.
Tekrarı olsa da seyretsek.
başıma bir iş gelmeyecekse better call saul ve kiraz mevsimi'nden sonra gelmiş geçmiş en iyi dizi olduğuna inandığım süper dizi açık ve net.
ismine bakınca erken boşalma problemi yaşayan penisi konu alan dizi gibi durmaktadır.
Başıma bir iş gelecekse gelsin, zira bir birinin kopyası iğrenç yaz dizilerinden biri. Esas oğlan yine holding patronu yine kaslı yine asi yine mimiksiz, bezdim amk tv'nu açasım gelmiyor.
horoz.
ötünce başı kesilir.
kümes hayvanı da olsa, uçamıyor da olsa horozların hiç uçamayacağı anlamına gelmez. elbet bir gün uçarlar. kanatlılar. erkenci kuş sınıfına girer bence. benden bu kadar. başka da bilgim yok bu konuda.
2. Bölümün 72. Tekrarı şu anda Star’da. Hala izlemeyen varsa izleyebilir.
sikik sokuk yaz dizilerinden biri. 7-8 bölüme kalmaz final verir ve diğer saçma diziler gibi dipsiz ıssız arşivleri boylar.
Klasik Türk dizisi. Şirket sahibi erkek işçi kız. Ben 10 dk izlemeye tahammül edemiyorum. insanlar nası izliyor bunları şaşırıyorum.
Aradığım erkeği canlandıran Can Yaman başrol oyuncusudur. Partneri Demet Özdemir. Bahsetmek istediğim kısım tabiki de Can! Zeki, başarılı, yakışıklı, kaslı, zengin, eglenceli ve motosiklet kullanıyor. Daha ne ister ki insan?
izlerken eglendiren, hayalimdeki adamı görmemi sağlayan dizidir. Salı gününü iple çekiyorum.
Dizi klişe evet ama biz de klişeleri seviyoruz ne derseniz diyin.
Kaçıranlar için 2. Bölümün 73. Tekrarı az sonra Star’da. Çok hoş değil mi?
Tekrarını koysalar da izlesek ne zamandır oynatmıyorlardı.
güncel Önemli Başlıklar