bugün

sugar mommy bulmaktir.
daddy de olabilir, bilemedim simdi.
1. kendi kendimi beğenmek,
2. karşımdakine "razı olmamak".. belli özellikleri olan kadınlar da, birine "razı olmayı" istemiyor, onlar da diğer bütün paketin yanında fiziksel güzellik arıyor.
Sadece fizik arayan kadınlara da kafam girsin.

Evet
Kendilerine güzel gözükmek için…
Jason statham gibi omuzlarımın olması için. Çok uğraşıyorum ama bir türlü istenilen noktaya gelemedim. Enflasyon nedeniyle gıdaya ulaşamıyoruz efenim. Açız.
kendine olan saygi.
Egitimle kulturunu, genel bilgini,
Kariyerle toplumdaki statunu, gelirini nasil ki maksimum seviyeye cikartmanin ilk sebebi kendine olan saygiysa,
saglikli ve estetik bir vucut icin calismaninda en buyuk sebebi kendine olan saygidir.
En azindan benim icin.
Yaşa göre değişiklik gösterebilir.

Kendimize özgüven basmak ve görüntümüzden görsel olarak tatmin olmak için,
Yazın plajda caka satarak gezmek için,
Daha çok hemcinslerimizden görüntü ve kas gücü olarak üstün olmak için,
Kadınlara diğer erkeklerden daha çekici görünmek için.

Mesela ben üsttekileride dahil ederek kas gücü eşittir diğer hemcinslerimden güç olarak üstünlük olarakta bakıyorum.

(Olduda trafikte karşına dengesizin biri çıktı lazım olacaktır. Kendini eşini, çocuğunu korumak yönünden güçlü anlamında alıp şöyle 2 metre fırlatacaksın korkup mevzuyu uzatamayacak)

Kısaca kadınlar dışarı çıkarken kime ve ne için süsleniyor ve giyiniyorlarsa erkeklerde onun için vücut geliştiriyorlar ve caka satıyorlar.
vücut yapmak allaha mahsustur.

görsel
kafa - beyin - yetenek olmayınca yapacak bişi yok. sizi hiç vücut yapmış bilim adamı, filozof , ozan vs gördünüz mü
--spoiler--
kafa - beyin - yetenek olmayınca yapacak bişi yok.
--spoiler--

Ben Bi tane 3 yabancı dil bilen, bilgisayar mühendisi, yurt dışında 40 binden fazla elemana sahip bir şirkette yöneticilik yapan birini tanıyorum ama genede sen daha iyi bilirsin tabii.
vücut yapmak demeyelim de kendin saygısı olan öz disiplini olan kendini fit görmek istemesi kadar doğal bir şey yoktur. insanların sağlıklı ve dinç olması için kas yağ oranın dengeli olması oldukça önemli. ileriki yaşlarda daha dinç olmak istiyorsanız hem kalp nabız için hem dinç olmak için belli seviyede spor çok faydalı. ama abartıp kütük gibi olmak tabii o başka bir seviye.
Yeni kıyafetlerim gelir gelmez başlıyorum spora.

Sebebi de kıraşıma yanlamak sanırım, iki ay sonra tofaş drifti atıcam kıza.

Ama belki hayatım da düzene girer lan, düşünsene düzenli bir hayat yaşıyorsun, ne kadar tatlı.

Bütün gün hayatımı bilgisayar başında oturarak, alkol ve sigara tüketerek harcıyorum. Hiç normal ve sağlıklı değil. Hiçbir vasfım yok değil, ama ölmeden önce bir kez olsun mutlu olmak istiyorum.
form tutmak, korumak, vücut geliştirmek ve sağlıklı olmak da nedenleri arasında olsa da ilk nedeni flört ve seks amacıyla güzel kadınların dikkatini çekmektir. x kuşağından biri olarak, x kuşağı ve sonrası kuşaklardaki hemcinslerimi tanıyorum. hepsi değilse de çoğu öyledir işte.

edit: hatta otisabi' nin bir öyküsünde geçmişti: '' aslında spor salonuna gitmenin asıl amacı karşı cinsle yakınlaşıp tanışmaktır ''. doğruya doğru şimdi...
Karı kız düşürmek diyorum ve arttırıyorum.. puahsjsksksl.

Gıcığım.

Evet
akşama kadar it gibi çalışıyorum, spor yapmaya enerji falan kalmıyor. eve gelip felçli ali rıza bey gibi oturuyorum tv karşısında. siz bu parayı nasıl kazanıyorsunuz da spor yapmaya falan da enerjiniz kalıyor amk.
Anlam veremediğim olaydır, birde spor salonlarında gereksiz kendilerini yorup, üstünede para veriyorlar, bırak kardeşim seven seni sıska halinle sevsin.
çıkış noktası ve sürdürme isteği egosantirik mevzular olabilir ancak gelişimi sürdürme isteğinin altında yatan sebeplerden biri hayvaniyettendir.

sağlıklı olsunlar da, naparlarsa yapsınlar. ya da yapmasınlar, kendileri bilir.
Hiç çekinmeden fotoğraf atabilmek için. Çekemeyen anten taksın.

görsel
Küresel: daha nazik ifadelerle, bu kötü bir şey mi?

Makyaj değil ki bu, adam kendini sana veya senin ayarında gördüğü birine beğendirmek için altı ay işkence çekmiş.. başka olumlu özellikleri var ve üstüne fiziği de düzgünse, insanın bundan onör duyması gerekir.
kalp-damar sistemini eline almaması koşuluyla her erkek en az bir sene düzenli şekilde vücut geliştirme sporunu yapmalı ve duruma göre abartmadan devam etmelidir. ağırlık çalışması sonrası vücuttaki o rahatlama hissi için dahi bu spor yapılır, yeter ki kalp-damar sağlığı riske atılmasın.
birincisi spor salonu sayesinde kadınlarla tanışmaktır. ikincisi kas yapıp kadınların ilgisini çekmektir. üçüncüsü de sağlıklı kalıp form tutmaktır.
(#46903669)

Benim adımı lütfen kullanmayın.

Teşekkürler.

Evet
-Verdiği mutluluk hormonu
-Güçlü olmanın verdiği özgüven
-Giyilen kıyafetin üzerinize yakışması
-Karşı cinse iyi sevişir izlenimi bırakması
-Günlük hayatta efor gerektiren işleri kolaylaştırması.

Bunların hepsi mantıklı sebeplerdir.
vücut olarak göbek yaptım ileride lazım olur.
Kafayı geliştiremeyince iş vücudun diğer yerlerini geliştirmeye gidiyor malum...

Başka ne olacağdı allahisen ya..

Önemli olan gelişmiyir...