kadınla oylaşmakdan iyidir. adam bana iyilik yapıp entrylerimi seri beğeniyorsa.
bende onun entrylerini seri beğenirim.
Artık oylaşmıyorsunuz, oynaşıyorsunuz.
Erkek yazarların birbirleriyle oynaşmaları ve kur yapma ritüellerinden biridir. Sonraları bir yazar kıraathanesinde mum ışığında oturup birbirlerinin gözlerine bakarak birbirlerine entry'lerini okurlar ve oralet içerler.
ne amaçla yapıldığı anlaşılamayan çağ dışı bir uygulama. hatta kimisi hızını alamayıp bir de favlıyor.

amk milletin içinde yapmayın bari ya.
niye lan? özellikle hoşuma gittiyse, çoğunlukla da güldüysem açık oyluyom...

ibnelik sizin ruhunuzdaysa ben napiim aq.
oylaşmaların en güzeli, en samimisidir. utanç duvarları yıkıldı artık beyler, erkek erkeğe oylaşmak bir tabu değil. hiçbir erkek sırf kız diye birinin "ihihi çok güzel" temalı boktan entrylerini oylamak zorunda bırakılmamalı.

biz bize yeteriz bence. her anlamda... şaka şaka o kadar da değil.
seni gönülden seven bulunmaz ama g.tünden s.ken bulunabilir dostum.
ilki en zorudur zaten kardeşim. utanma.
Sık sık erkek yuzırlarla yaptığımdır.
Şey ben biraz utangacım da denilebilir.
Allah muhafaza.

(img:#2201794)
her an girintinize bir çıkıntı malum olabilir.
vışş! nağmahrem vardır loo.

yapılmamalıdır.
(bkz: gay olsak ne sevişirdik)
Sıkıntılı. benden söylemesi.
Çok sakincali eylemdir. Kadınları oylarken bile korkuyom ben.
(bkz: açmayın dedeler)
tüyleri diken diken eden bir geylik. evlerden ırak amk.
Bir süre bik bik ile tüm sözlük erkeklerinin yaptığı şeydir.
her şeye anlam yükleyip gay damgası yapıştırıyor. kinamiyo'nun hetero taklidi yapıp bazı şeyleri gizlemeye çalıştığına yemin ederim ama kanıtlayamam.
görsel
(bkz: netflix)
Ardından, karşılıklı favlar, seri oylamalar da geliyorsa, durum ciddi demektir.
Kuşkusuz kendinizi Google'da onur yürüyüşü tarihlerine bakarken bulmanıza neden olan ilginç olay.
zall olacak totoşun açık oylama şeysini kaldırması yüzünden yapılamayan ektiviti. şimdi bildirim göndermek için artı oy ve fav yapmak gerekiyor. erkek erkeğe o kadarı da fazla olur diye düşünüyorum şahsen. onu midesi kaldıran af edersiniz kuytu köşelerde dudak dudağa da yapışır. evlerden ırak.