bugün

dıj güçler kartları yeniden dağıtıyor, oyun büyük, döviz ile reisi diz çöktürmeye çalışıyorlar, soğan ekmek yeriz reise diz çöktürmeyiz. hüloooo

aynen böyle düşünmüyorlarsa bende bir şey bilmiyorum.
Benim yobbaz bağnaz babam Hıristiyanlara şirketler satılacağına müslüman Katara peşkeş çekilsin dedi yemin ediyorum bunu dedi yalanım varsa tecavüze uğrayayım o kadar büyük konuşuyorum kesinlikle şüphesiz.. bunu diyen adam daha neler neler der aq.. Tayyipe her oy veren yobbaz babam gibi düşünmüyodur tabi ama cidden ekonomik krizin olmadığını varsa bile bunun dış güçler kemal dedem ve Tayyip karşıtı batının oyunu olduğunu düşünenler fazla özellikle Almanya Fransa ve Hollanda gibi ülkelerde yaşayan gurbetçiler arasında.. Almanya basınında Tayyip karşıtlığı çok fazla olduğu için benim gibi Almanyada yaşayan gurbetçiler Tayyipe daha sıkı sıkıya bağlı oluyor Alman basınındaki bu Tayyip ve Türkiye karşıtlığı ister istemez insanları Tayyipe ve akpye itiyor biden nasıl muhalefete yardım edilmeli Tayyip gönderilmeli diyerek küskün akplileri yine akpye yönlendirmişse buda öyle şüphesiz.. sanki Amerika ve Avrupa toplanmış ve Tayyip kazansın diye ters psikoloji yapıp milleti akpye iterek Tayyipe çalışıyo..
kılıçdaroğlunu yedirmeyiz.
sabah ekmek almaya giderken berberde yeni şafak okuyan dayıya sordum. dıj güjler harekete geçmiş reyise karşı. başlarında rakafeller, rotşildler, soros çocukları varmış.
tükürdüklerini yalamaz onlar hep haklılardır o yüzden gene inkar edecekler.
ebubekir sıddık bebeğin kırk uçurma mevlidinde ne giysem olabilir.
onlar düşünemez ki, onların yerine düşünürler onlar da tekbir getirip onaylar...
Erdoğan ın ölmesi gerektiğini.
Şaka şaka.
düşünecek mevzu yoktur doların çıkacağını bilmek vardır. otu boku ak partiye bağlamayın sanki cuhape gelse dolar düşecekti. siz anca amerika ve imf ye para için domalırdınız.

görsel
alışmış kudurmuştan beterdir derler ya hani.
iyiki Erdoğana oy vermişiz diyoruz, herşey para değil, meraketme 'yin ekonomide düzelir, yeterki Erdoğan başımızda olsun.
bunu dinliyor olabilirler.

https://www.youtube.com/watch?v=Jmr0DcR3BV4
Onlar düşünmeyi biliyor mu ki düşüncesini merak edelim?
Düşünme kabiliyetleri olsa zaten vermezlerdi.
Arkadaşlar çok afedersiniz ama ben onların düşünebildiklerini hiç sanmıyorum.
Gayet memnunum. Elden tl borç aldım 2 haftalığına seçimden önce, bu hafta bozdurup geri ödeyeceğim. 40k tl kenarda. Çatır çatır yerim.
Almancıların yalanlarına inanıp avrupalıların sürüm sürüm süründüğünü düşünüyorlar.

görsel
Avrupa bizi kıskani diyorlar.

görsel
Düşünmek mi?

O kadar da değil canim.
Düşünmek eylemi ile münasebet kurmadıklarından mütevellit tek satır yorum yazmaya gerek olmayan meraktır.
Zira mahalle yanmış, kül olmuş umurlarında değildir.
Yaşamayı ölmemek sanan güruha ne anlatacaksın azizim?!
Olsun yol yabdı!
evde vazelin kalmamış olsaydı eyi olurdu diye düşünüyor olabirler.

(bkz: durmak yok vazelinsiz geçirmeye devam)
adamların umrunda değil ki...bayburtta müsiad bir binaya kocaman pankart asmışlar; "biz reise dolar düşsün diye de il vatan düşmesin diye oy verdik". kafa bu şekilde çalışıyor işte ekonomi falan umrunda değil adam erdoğan giderse ülke bölünecek falan sanıyor çünkü.
Dolar belasını başımıza kılışdar açtı diye düşünüyorlar.

görsel
Kemal gelse daha kötü olacaktı.
Buna şükür, hamd olsun.

Napacaktık bir dolar için ülkeyi Kemal'e teslim mi edecektik?
Biz soğan için vatanı terk etmeyiz!
iktidara oy veren seçmenin şu noktada ne gibi bir düşünceye sahip olduğu neden merak edilir ki?

şu mu duymak istediğiniz;

- ya gördün mü doları. ne düşünüyorsun şimdi.
+ ne desen haklısın kardeş. çok pişmanım oy verdiğime. bir daha oy moy yok.
- ya işte böyle lafıma gelirsin. neyse hehe ehe.