bugün

akp li kardeşlerimizin en sevdiği pompa türü.
kardeşim canın acıyorsa vazelinli geçirelim.
birileri kendi keyfi ve bekaası için bütün ülkenin demografik yapısını mahvetti ve koca bir halk resmen bütün bunlara duyarsız kör ve cahil kaldı. dünya tarihinde bu kadar ağır trajedi görülmemiştir.
bak hele bak gebeş kaplumbağaya bak olmayan beyniyle laf sokmaya çalışıyor.
Evet ak partililer vazelinsiz geçirmeyi çok severlerer çünkü karşı taraf sürekli koyun diyorlar. Sonra mızıkçılık yapıp ağlıyonuz aq.
belli ki cehapeli kardeşlerimiz de durumdan hoşnut. 13 seçimdir ne istifa ne görevden alma hiçbir şey yok.
dolar geçirmeye başladı, a101 %30 koymus simdiden, çarşı pazarda yakında koymaya başlar * umrumda mı tabiki hayır, bir bardak su verirsem namerdim.
evet ünlü düşünürler pardon götyalayıcılar memnun musunuz halinizden? dolar 22.5 gram altın 1410 lira. 1 haftada 2.5 lira artması anormal.

benim müstakil ev yapma hayalim vardı ben en fazla onu yapamam ama siz yiyecek ekmek bulamayacaksınız yakında açlıkla imtihan edileceksiniz.
(bkz: zam yağmuru)
Malum kanallar da, kilişdar'in diktatör olduğu tartışılıyor zam felan yok. varsa da kilişdar'in yüzündendir(!). Ulan seçim bitti bre utanmaz, arlanmazlar herkes boyunun ölçüsünü aldı, bırakın şimdi chp'yi. yüreğiniz varsa, hükumetin ekonomiyi nasıl düzeleceğini konuşun, çanak yalayicisi müptezeller.