1. 1.
  hayatımda gördüğüm en en en kötü futbol yazarı...
  yahu kardeşim objektiflik diye bir şey var feneri yorumla tamamda ne diye amigoluğunu yapıyosun?
  24 -6 ... selmagezinir
 2. 2.
  eski bir şarkıcıdır. izel, çelik , ercan diye bir grupları vardı, daha sonra dağıldılar vede aralarında en başarısızları ercan oldu. ancak ertuğrul özkök ün kızıyla evlenmesi tamamen hayatını değiştirdi. dmc nin başına geçti tepeden inme olarak kayınpederinin sayesinde. şimdilerde çok önemli bir iş adamı edasıyla takılmaktadır ancak o kızla evlenmese nerede olabilirdi acaba die merak etmekteyim. muhtemelen kıyıda köşede bi barda hafta sonları elinde gitar istek parçası çalan bi şarkıcı olarak kalıcaktı.
  8 -2 ... ta kendisi
 3. 3.
  sinemada figüran,müzikte asistan,sporda partizan şahsiyet.
  44 -6 ... disco inferno
 4. 4.
  ilk çıkışını at kuyruğuyla grup vitaminde yapan ülkücü şarkıcı.şarkı aracılığıyla silahlı tehditte bulunan sümüklü mucit.ahmet kaya'nın şarkısındaki "beni burada arama anne" sözlerine "anne burası genelev" sözünü ekleme cehaletini gösterince kaya, müzik şirketini basıp yapımcısını tokatlamıştı.şimdilerde olması gerektiği gibi müziğin esnaflık kısmıyla uğraşarak sanatseverlere derin bir nefes aldırmıştır.
  8 -2 ... erich_from_istanbul
 5. 5.
  hürriyet gazetesi'nin genel yayın yönetmeni ertuğrul özkök'ün damadıdır kendileri..
  3 -2 ... killing joke
 6. 6.
  gicigin tekidir.yamulmuyorsam ahmet kaya ona sole cevap vermistir;ben saatciler muhatap olmam,sanatcilarla olurum. deyip ayari vermistir kendisine.
  9 -3 ... hexagram
 7. 7.
  eskinin pop star adayı secen kisisi, simdinin star avcısı olan müzik olaylarının cok vasıflı kisisidir.
  1 -3 ... biogenetikci
 8. 8.
  çok vasıflı olmaya çalışıp hiç vasıflı olmayı başarmış ender insanlardan.kayınpederi sayesinde medya ortamlarında rahat rahat gezinir.herhangi bir olayı çok kısa sürelerde provake etmek gibi ayrı bi özelliği de vardır.nitekim son maçta hoparlorü kapan adamın "lay lay fenerbahçe olamazsın şampiyon" anonsunu köşesinde "ibne fenerbahçe olmazsın şampiyon" olarak yazmıştır * .
  3 -2 ... elendil
 9. 9.
  bir gs li olarak bu adami zaten sevmiyorum..ama fatih altaylıyı da sevmiyorum cunku böyle gazetecilik olmaz.. Hürriyet gazetesinde cok saglam torpili olan ercan.. gazetenin adını kirleten bu arkadaşa günde binlerce tepki mesajı gönderiliyor.. Ama damat ya işte kimse birşey demiyor..yazdığı yazıların mantıkla ilişkisi olmaması okurların arkadaşın resmine bakıp gülüp geçmesine sebebiyet vermektedir..
  2 -2 ... mustafa
 10. 10.
  uyuz bir insandir.
  5 -1 ... a fine day to exit