1. 1.
  sözlüğe uzun,açıklayıcı,bilgi dolu entryler girmek eylemidir..aynı zamanda tüm beyinsel fonksiyonlar bu entryi girmekte kullanılır..ilham denilen $ey de çok önemlidir tabi.
  yapılan bir ara$tırmada sözlüğe kendini beğendirmek amacıyla yanıp tutu$an yeni yazarların bu eylemi pek bir yaptığı görülmü$tür.. yememi$, içmemi$ entry kasmı$lardır.pekiii "sonunda amaçlarına ula$mı$lar mıdır?" orasını kendilerine sormak gerekir, fakat uzun uzun kasılan entryler genelde hedefine ula$ır. eğer yeni geldiyseniz; "vay be gerçekten iy yazıyormu$, bak nasıl kasmı$..sözlüğün böyle yazarlara ihtiyacı var, abi.ke$ke tüm yeni gelenler böyle olsa" denilebilir . yılın rookie'sine aday gösterilip lebron james misali yıldızınız parlayabilir . eğer eski yazarlardansanız "abi, bak yine kalitesini gösterdi adam.. helal olsun valla ,sözlüğün deği$mezi bu adam" denilebilir.. hatta all star seçilip mvp ödülü de alabilirsiniz.
  fakat bunca güzel yanı olmasına rağmen olumsuz yanları da vardır tabii sürekli kasmaktan dolayı beyin hücreleri zarar görebilir ve bu durum bir süre sonra entry kusmak haline dönü$ebilir .beyin hücreleri zarar görmü$ yazar mantıksız $eyler yazabilir . bu da yazarlar tarafından ho$ kar$ılanmayıp " bu adam da iyice saçmalamaya ba$ladı..naylon entryler girip duruyo. nedir bu yaa!" denilebilir ..böylece bir entrymizi daha kasmı$ olduk .. yayımda ve yapımda emeği geçen tüm arkada$larım adına "iyi geceler" diliyor , bol $ukelalı entryler diliyorum ..
  6 -1 ... stranger
 2. 2.
  entry sicilmadigi surece acayip zevkli olabilen istir.

  00:00 new mission. 1000 entry until midnight.

  23:59 mission completed. you have reached 1000 entry until midnight.
  *
  2 -1 ... der meister
 3. 3.
  hemen hemen tüm sözlüklerde geçen kavram. neymiş? entry kasmakmış? "napıyorsun candy pc başında? "entry kasıyorum. " bu kadar saçma bir şey olabilir mi? bence olamaz.

  bir yazar sözlükte ne için yazar? düşüncelerini açıklama özgürlüğü tanındığı için, diğer yazarların bakış açılarını anlayabilmek için. bunun dışında zoraki entry girmek yazara ve sözlüğe ne kazandırır ki? hiçbir şey. zaten anlarsınız hemen bu tarz düşünceye sahip yazarları. tatsız tuzsuz oluyor zaten yazdıkları da .adam daha çok entry yazacağım , adımı duyuracağım diye bin türlü takla atıyor resmen. bari "ne yazmış bir bakayım da yazdığına değsin. belki beğenir de oy veririm." diyorsunuz. bir tıklıyorsunuz ki ya boş bakınız ya da geyik tarzında yazılmış içinde zerre espri olmayan, "sen söylemeseydin bilmiyorduk, bu sözlükteki herkes mal ya ondan." tarzında entryler görüyorsunuz.

  dolayısıyla az ama öz yazmak, içinizden geldiği gibi hevesle yazmak, daha çok bilgili olunan konularda yazmak her zaman daha avantajlı. öteki türlü yazar kişisi hem kendi seviyesini hem de sözlüğün seviyesini düşürüyor farkında değil. az yazmışsın yahut çok yazmışsın ne fark eder ki?
  7 ... candy
 4. 4.
  (bkz: sözlüğü forum sanmak)
  ... idioglossia
 5. 5.
  (bkz: entry kasmak damar sertliği sebebidir)
  (bkz: isviçreli bilim adamları)*
  ... yazarsa gol olur
 6. 6.
  yazmalıyım daha yazmalıyım en çok ben yazmalıyım parolası ile umarsızca entry yazmak.
  ... mashadov
 7. 7.
  Büyük ihtimalle hiç bir yazdığı tutulmayan...

  Entry yazmak için yazdıklarından olmalı.
  ... sivulla
 8. 8.
  an itibari ile başladığım boş uğraş. istatistiklere girçem baane.
  1 -1 ... toliveistodie
 9. 9.
  okumayıp, araştırmayıp entry sıçmak.
  1 ... beyazkagit
 10. 10.
  Kasma kasma kasma
  Kasmadan da olur işte...
  1 ... bahar yagmuru