Şimdi düşünüyorsun daha düşünmeden iğrenç olduğunu anlayıp vazgeçiyorsun. O yüzden siktirme genini, gidip anana bacına mı sulanacaksın ?
Hayvanların birçoğu dahi ensest ilişki yaşamazlar.

Fizyolojiye aykırı, sakat ve dışlanmış bir çocuk dünyaya getirmeye kimsenin hakkı yok.

Etik kısmı beni ilgilendirmez ahlak kişiden kişiye göre değişen bir kavramdır.
hasta, sakat bireyler ortaya çıkardığı için. oluşturulmuş aile kavramına aykırı olduğu için.

ayrıca hayvanlarda böyle bir bilinç yoktur. tabi ki de yaşarlar. örneğin aslanlar annelerine tecavüz edebilir, onlardan yavru falan yapabilir.
yasah masah yok, şimdi giidp anan bacın kim varsa yanaş sen bi, sonra gel konuşalım.
Sonra gelip başlığını neyim açıyorlar. Olmaması iyidir.
Bu başlığı açınca utanmadın mı aq.
anana sor delikanlı.

ayrıca ensest ilişki yasak değil, haramdır. önce şunu bi düzeltelim çocuğum okey ?

yasak olmadığı için gidip ananı sikebilirsin yani. hani bunu kendine sorun ediyosun çünkü çok belli. korkma, sorun yok senin için yapıştır.

yaşadığımız kolonide bütün sorunları hallettik bu kaldı dimi. aykırı olcam, ütopik fikirlerimle çevremdekilere kendimi kabul ettiricem diye marjinalliğin sınırını zorlamayın o minicik çapınızla. adam olun kendinize gelin.
hem etik değil, hem ensest ilişkilerde aşk sevgi tarzında şeyler olmaz hem de doğacak çocuk sakat doğar.
ensest ilişki genetik açıdan hasta bireyler olmasın diye günahtır . üstelik etik olarak da berbat bir durum .bu yasak sayesinde hayatta cinsellik ekseninden sıyrılıp sevgi saygı korunma güven için sevebildiğin tek insanlar ailen her açıdan tiksinç yani .hatta yasağa bile gerek yok hayvanlarda da istisnai durumlar harici canlılar yavrularına zarar vermez .

öte yandan haberde okuduğum gibi evlatlık verme sonrası ebeveyn çocuk , kardeş -kardeş arasında aşk olayları çok oluyor, uzun senelerdir görüşmeyen birlikte büyümeyen akrabaların birbirine aşık olması gibi. araştırırsanız bu konu derya . bu bir psikolojik sendrom . genetic sexual attraction olarak tanımlanıyor .yine de günah olduğu için insanlar direnmeli ve tedavi almalılar. hastalıklı yani .adam mı kalmadı ?bu kadar mı iradesizsiniz diye sorası geliyor insanın.
ensest ilişkilerde sakat ve özürlü doğma oranı aha fazladır ve taşıyıcı hastalıklar bebekte aktif olarak ortaya çıkabilir. insanın soyal gelişim psikolojisinde de doğru değildir, mantıklı bir yasak.
Bu iğrençliği zenginler yapınca normal oluyor para mal varlığı veya iktidar elden gitmesin diye rarihte çok olmuş buna şaşırıyorum neden en iğrençleyleri bile zenginler yapınca normal karşılanıyor ?
Ananla zikişip kendi kendinin üvey babası olma diye.
adem ve havva nin cocuklarindan beri geldigi icin yasak olmamasi lazim.
evrim sonucu ensest ilişkiden iğrendikse neden sadece insan bundan iğrendi? Diğer canlılar neden ensest ilişki yaşamaya devam ediyorlar? Ensest ilişki iğrenç bişey ama bu evrimle kanıtlanamaz.
Anlatamadım galiba ensesti onaylamıyorum. Bunun evrimle alakası olmadığını söylüyorum. Eğer evrim varsa bu sadece insanlar için değil tüm canlılar için var ama diğer tüm canlılar ensest yaşıyorlar.
insan anasını bacısını becerir mi lan?
Sorusu sorulup kişinin vicdanına bırakılır.
kardeş sen ananı bacını hatta kendi kızını düzmek için bahane arıyorsan sana yapacak birşey, söylenecek bir söz kalmamış.. bu hastalıktır . net
Çünkü yasak olmaması durumunda bundan en çok etkilenecek kişiler çocuklardır. Hoş yasak olmasıda bişeyi değiştirmiyo ama bu nasıl soru lan bende oturmuş cevap yazıyorum.
..bu bir ilişki değildi. yaratılışı kirletmek, onun güzelliğini ve gerçekliğini bozmak istyen kötü ruhun tanrıyla çelişmesiydi..
insan yaratılışına aykırı olduğu için.
doğacak çocukların hayatı, bizimkilerden çok daha önemli olduğu için, bir de insan olduğumuz için, insan.
Olaya ne din, ne de evrim açısından bakıcam. Başlığı gördüğümde baya düşündüm. Şimdi insan için yasak olan şey çekicidir. Mesela bana ahlaken ve dinen yasaklanan şeylerin hemen hemen hepsinin tadına vardığımı ve bundan keyif aldığımı belirtmek durumundayım. Laaaakin. Ensest ilişkiyi bırakın düşünmeyi, kelimeyi duyduğum zaman dahi midem bulanıyor. Yani beni ne ahlak. Ne din, ne de toplumsal kurumlar bağlamadığına göre, bu insanın direkt reddettiği, doğasına aykırı bi durum bence.

Çünkü ben insanım.
bilinen ne kadar ahlaksızlık varsa özgürlük kisvesi altına sokup kamufle etme huyunuza da hastayım. o zaman yolda giderken seni tutup s.kmem de bir sakınca olmamalı. çünkü bu özgürlük.

nasıl ana baba yetiştiriyor lan sizi. hadi din bilgisini geçtim o yok belli de hiç mi ahlak bilgisi falan vermiyorlar. temel öğretilerden bile yoksunmusunuz bu kadar.
(bkz: kenan yasası)
Baban seni bi sikse keşke belki aklın başına gelir amk.
adem babamız ve havva anamızın nasıl çoğaldığını bilmek gerekir..