bugün

entry'ler (43)

blackjack taktikleri

oyuna odaklanarak kartlardan gözlerinizi ayırmamak. kart saymayı bilmiyorsanız ortada açılan kartlara göre strateji belirleyin. riske edecek paranız varsa bu sistemle her oyunda katlayarak oyunlara girin. 3-4 elde bir kazanma şansınız çok yükselecektir. evolution blackjack oyunlarını tercih edin en azından oyunlarda hile olmaz.güveneceğiniz sitelerden oyunlara katılın benim oynadıklarım arasında en iyisi (bkz: betfest) hiç bir çekimimde sorun çıkartmadılar.

ahsen tv

Ordaki adamın neden milletle röpörtaj yaparken sağa sola baktığını merak ediyorum doğrusu.

ronaldo kılığında kızlara asılan adam

Ronaldo kılığında kızlardamı varmış........

adana

"Bu ne sıcak lan beyle" diyip güneşe ateş eden amca. Amcamız.

selahattin demirtaş 2017de kürdistan ı kuracağız

Annelerin çocuklarını oyalamak için söyledıklerı sözlere benzer. Burda anne kim çocuk kim tartışılır.

bi simit

Olsa güzel olurdu. Sabah sabah mis..........

bir insana verilecek en güzel tavsiye

Ölümü hatırlatmaktır. Her sıkıntıyı geçirir. Nasıl olsa ölcez be.

facebook

Dedelerin ve teyzlerin eline kalmış sitedir efenim. Kullanıyoruz ama vallahi mecburiyetten.

günün şarkısı

Kesinlikli "günah benim" olmayan şarkıdır bıktık ayol. Bide "bağdat" vardırki adını bile ağzınıza almayınız efendim.

inşallah yerine kullanılabilecek kelimeler

Yerine daha güzel bişey konulamayacak olan sözdür.

imam hatipler kapatılsın

Imam hatiplerden her mesleğe gidilebildiğini bilmeyen insan sarraflarının "bu kadar insan napacak yarısı imam olsa yarısı hafız olsa ginede fazla" tarzında yazılarınında bulunduğu başlık. Hemde Cumhurbaşkanının imamhatip mezunu olduğu bi ülkede. En kötü ihtimal Cumhur başkanı olur kardeşim sen sıkıntı yapma.

ensest ilişki neden yasaktır

Çünkü yasak olmaması durumunda bundan en çok etkilenecek kişiler çocuklardır. Hoş yasak olmasıda bişeyi değiştirmiyo ama bu nasıl soru lan bende oturmuş cevap yazıyorum.

yazarları rahatlatan aktiviteler

Düşünmemeye çalışmak ve bazen başarmak....

günün ayeti

"Sabret. Şüphesiz, Allahın 'di gerçektir. Kesin imana sahip olmayanlar seni tedirginliğe sürüklemesin." Rum/60

güne güzel başlamak için yapılması gerekenler

Öncelikle uyanmaktır. Sonrada tekrar uyumak. Evet yanlış duymadınız.

şişman rus kadın

Eline geçen fırsatı elinin tersiyle iten kadındır. Bide güzelse tam maldır.

adnan oktarın öğrencisi olmak

Kedicik olmaktır. Gerekli malzemeler: Maşallah, inşallah.

2023

Kurtlar vadisi dizsinin bununla ilgili bi reklam filmi vardı. Merakla bekliyoruz.

ankara trafiği

Her zaman her bölgede olmayan trafiktir. Bi istanbul trafiği değildir.

kürtleri sevmemek

Gereksiz ve anlam veremedığım olaydır. insanları seçim yapma şansı olmadığı bişey yüzünden yargılamak ne kadar doğru olur? Ha pkkyı sevmezsin o ayrı, şerefsiz olmak seçimdir sonuçta.