bugün

gol kralı ve sezonun oyuncusu olur.

dewamke..
Feneri sırtında taşıyan değerli bir ayaktopu tepicisidir.
görsel

Taşaklarına beton yetmez. Sezon sonu mutlu sona ulaştığımızda heykeli dikilmeli. Bir futbolcu takım için daha ne yapabilir? Pres, sahada basmadık yer bırakmama, gol rekoru kırma, asist, frikik, penaltı, aşırtma, uzaktan, o boya rağmen müthiş sıçrama ve kafa golleri, hırs, soğukkanlılık, liderlik, sorumluluk alma, her şey var. Bir tık kabiliyetlisi ve yaşı genç olanı city Liverpool'da falan oynar zaten. Fenerbahçe tarihinin bir sezonda en çok gol atan adamı olarak tarihe geçmiştir. Şöyle bir sezonda, şu performans, sana bin kere helal olsun abim.

Edit: senin aidiyet duyguna da helal olsun goat.

görsel
Küfürle çalışan dünyanın belki de en garip futbolcusu. Gerçek goat. Her anlamda.
Fenerin kurtarıcısı. Bizim takıma da lazım bundan.
19 mart alanya maçının son dk larının sakat sata tamamladı.
hatta rakip atakta sakat hali ile rakibi kovalamak için depar attı....
bu hareketi çoğu prof. topçu yapmaz.
bu meslekten öte başka bir aidiyet ve sahiplenme
bu biraz maddiyat ötesi, bundan dolayı büyük saygı duydum...

başka futbolcu olsa, 2 gol atmış maçı çevirmiş adamsın, yatar yere ya çıkarsın yada yalandan ortada dolaşırsın...
Büyük kazma da bu sezon formda baya.
süper lige gelmiş en overrated oyuncu diyebilirim.
görsel

Yağız Sabuncuoğlu açıkladı, Valencia derbide sahada olacak. Artık Beşiktaş düşünsün..
görsel

Allah'ım konuyu biliyorsun, amin..
Az önce net pozisyonda topu mert'in üstüne nişanlayan yetenekli forvet.
Yine sokmuştur.
Penalti golcüsü qmk hahahhahahaha.
Fenerbahçe'de üst üste 6 Süper Lig maçında gol atan ilk oyuncu olmuştur.

https://www.ntvspor.net/f...-6429c8c35426810048d6610b
Sezonun en kötü maçını oynuyor.
ilgi alanıma girmiyor.
Abim iyi anlatır ama.
Ben eleştirince tefe koyanlar vardı. Adam daha ne yapsın, diye atıp tutuyordu herkes. Bu herif isterse her maç 3 gol atsın; benim için hiçbir zaman Fener'in forveti olmadı ve olamayacak. Olay kaçırdığı penaltı değil. Her futbolcu penaltı kaçırabilir. Kesinlikle iyi bir futbolcu değil. Bizden adam olmaz: Van Persie'yi yedeğe koyup Fernandao'yu, Van Hooijdonk'u kızağa çekip Nobre'yi, Anelka yerine bilmem kimi oynatırsan sonuç bu olur. Yazık gerçekten.
Bide bunu icardiyle falan kıyaslıyorlardı. Bunun kıyaslanacağı oyuncu maksimum seferovic falan.
Mitjö aylar sonra gol attı 3 puan getirdi bu kaçırdı işte. Benim gözümde Akhisar maçında 3 puanlık şampiyonluk golünü getiren mitroğlu bundan iyi. En azından kritik bir gol attı.
penaltilari cikartip son 850 maçtır fenere kaybeden kasimpasa macini oynamadigini sayarsak 10 golü yok.

14 avrupa + 4 derbi 18 maçta 2si penaltıdan toplam 3 golü var.

umarim 3 milyondan 3 yillik sozlesme imzalarlar.

zaten yaşı da var. sözleşmeyi bi kapsın attığı penaltıları da gole çeviremez.
Bjk maçında Karşı karşıya pozisyonda yüzde yüz golü ve ikinci yarıda bir penaltıyı kaçırmış futbolcu.
Arda'nın Haksız penaltısını atıp, doğru penaltıyı kaçırması da ilginç olmuştur. swh.
Maç 2-0 olsaydı oradan dönüş yapamazdı Beşiktaş.
Bundan böyle ne kadar gol atsa da;
fb'nin Roberto baggio'su olarak hatırlanacaktır.

görsel
bu adam olmasa şuan 5. veya 6. sıradaydık. jorge jesus aylar önce gönderilmiş, 1.5-2 aylık teknik direktörsüzlükten sonra camianın eski oyuncularından biri takımın başına geçirilip sezon sonunu bir umutla bekliyor olurduk. ben umut etmeyi de bıraktım gerçi.
bir penaltı kaçırdı diye fenerbahçe tarihine adını altın harflerle yazdıran adamı linç edecek değilim. ben başkan olsam gözü kapalı şu an 3 yıllık net sözleşme yapardım bu adamla.
Hala savunanların olması ilginç. Kritik maçlarda iş yapamayacak kişi bir halta yaramaz kardeş. Her kritik maçta bu adam ölü taklidi yapıyor.
1 sezonluk yüksek performansı nedeni ile "goat" falan deniyordu bir de...hiçbir derbide iş yapamadı...he bu sezon attı baya o ayrı, penaltılar da cabası. ama kariyerindeki en top nbokta everton olan bir oyuncudan bahsediyoruz. iyi futbolcu ama üstün bir durumu yok. yaşı da 33 oldu 1-1.5 sene daha maksimum oynar.