bugün

oyungezer den ayrılmış olan oyungezerin youtube tarafında ki başarılı ve çalışkan elemanlarından biriydi. yeni geçtiği yeri söylemedi henüz kendisi ama umarım orada da kaliteli işlere imza atmaya devam eder.

edit:multiplayer a geçmiş hayırlı olsun kendisine.
kendi kişisel youtube kanalındaki (bkz: enis kirazoğlu) 'starbucks ve memeler' isimli video harikadır. her gün en az 1kere izlerim. ama espriyi anlamak için youtube a hafif hakim olmak gerekiyor.
eğlenceli kişilik. fifa kariyeri bölümleri iyidir, eskişehir kariyerinden beri takip ederim. oyun videosu dahi izlemeyen bana senaryosuz bir oyunu kaç bölüm izletecek muhabbete sahiptir kendisi. kişisel kanalında da youtube, filmler, diziler konusundaki güzel tespitlerini görebilirsiniz.

ayrıca kendisine kel denilir ama saçlarını beğeniyorum lan ben. ayrı bir karizması var. burayı okuyorsan seni ve saçlarını seviyoruz enis reis.
her ne kadar ogz'den ayrılmasını saçma bulsam da, hatırladığım kadarıyla katılmış olduğu ve şu anda yükselme aşamalarında olan multiplayer ile de iyi işler başaracaktır. ayrıca, yine bir ismi bilindik oyun sitesinde yazan editör olarak, kesinlikle tanışmak istediğim birkaç kişiden biridir kendisi. takip etmem, ama başarısı çok fena.
Güzel işlere imza atan zeki insanları severim. Şebnem ve Enis'in birlikte çektikleri videolarda bir o kadar samimi geliyor bana. devam, doğru yoldasınız.
YouTube Türkiye de severek izlediğim tek insan. Seviyoruz seni Enis kirazoğlu...
oyuncularının poposuna tüküren youtuber.
Tanışmayı çok istediğim sıcakkanlı, sempatik bir youtuber.
Adamın dibidir, en kaliteli, en neşeli youtuberlardan birisidir, kaliteli olduğu kadar da underrateddır.
https://www.youtube.com/watch?v=RoYSaehfB9o

şu videosuna feci kahkaha attım, hele neden o sondaki çıkıyor diyor ya perdeye kafayı yedim. asadfasfasfasfasfasfasfas
Fifa tutkunlarının kesinlikle takip etmesi gereken youtuber. Kurduğu kadronun her yerine transfer yapıp 60 küsür overallı kaleciyi asla değiştirmez kendisi. Severiz kendisini başarılar Enis hoca.
Krunic, brown ve turner gibi geleceği parlak oyuncuları, üç-beş kuruş kar edeceğim diye harcamasıyla bilinir.

Ama şunu bil ki osadebe'yi harcadığın gün faturan kesilir enis hoca.
https://www.youtube.com/watch?v=IMCHPn9UqE4 abi şu videonun başında ki efsane, ilk bölümde ki de efsane, adamda mükemmel bir yaratıcılık var sürekli güldürüyor arkadaş.
oyungezer'den tanıyışım, multiplayer'da adına aşina oluşum, şimdi kendi kanalında iyice bayılıp, witcher 3 övmesi ile gözüme giren oyuncu.
videolarında kullandığı basit ama tam yerinde olan fotoğraflar, sesindeki alıklık vesaire, abi çok eğlenceli lan!
adam bir oyundan nefret edişini anlatıyor 10 dakika ama dinletiyor.
tavsiye ederim...
Beleş içerik üreticisi.

Ayrıca *enis Kirazoğlu.
işini başarılı bir şekilde yapan özellikle bannerlord videolarını beklediğimiz youtuber.
Kelleciyi hijayesi iyi gidiyor
işini iyi yaptığına inanıyorum beleş içerik üretmediğini verdiği emeklere bakarak anlayabiliyoruz bu alanın yeni bir alan olduğunu düşünürsek ülkemizde başarılı bir konumda kendisi.
Bannerlord videoları çok iyiydi.
kaliteli Youtuberdır.
beleş içerik üreticisi.
Kendi kişisel kanalı başta bana itici gelse de sonrasında bir şekilde beni alıp götürdü. Kaliteli bir içerik üreticisi.
youtube'un en rahat en samimi yayıncısı.

adam buluşmalara giderken bile saçını taramıyor, videolarında bile serkeş hali var.
itici adam.
sevdiğim bir youtuber ancak witcher 3 ü gereğinden fazla abartıyor.
Tanımam etmem. ekşiye konuk olmuş verdiği cevaplardan zeki ve sempatik biri olduğu izlenimini edindim.
dünyadaki video oyun gündemi merak ediliyorsa takip edilecek tek yerli merci o ve dahil olduğu platform olan multiplayer'dır.