bugün

Hoşgelmiş, sefalar getirmiştir.
Hoşgelmiş. inşallah duldur.
Bu vardı zaten.
Hoşgelmiş , inşallah kızdır.
orijinal bir nick beğendim.
Hoş gelmiş, inşallah granüllüdür aman kızdır.
hoş sohbet bir yazar arkadaş , nick i zaten ilk 10 a girer .
5 yaş zirvesinin en şeker ablasıydı kendisi olduğu yerden nicklere bakmak için yaka kartlarına asılıp insanları boğmaya çalışması ise ne kadar şeker olduğunun kanıtıdır. * bir daha ki zirvelerde buluşmak dileğiyle efenim sağlıcakla kalın.
nicki ile sabah sabah beni güldüren yazar.
beş yaş zirvesinde tanıştığım ve harikulade bir kişiliğe sahip yazar. gönül isterdi ki daha uzun sohbet edelim. kendisi bana bankamatiğe kadar eşlik etme nezaketini göstermiş bir yazardır*. kesinlikle çay içilebilecek bir yazardır. saygılar efenim.
uludağ sözlük beş yaşında zirvesinde az kalsın boynuma atlayacak olan yazar. neyse ki yaka kartıma bakacakmış. *
nicki güzel...
#4968668 entry'siyle beni gece gece yaran yazar .
nickini her gördüğümde kahkahalar atmama sebep olan yazar. sağ ol, var ol, gözümün önünde ol. *
muhtemelen biyoloji okuyan süper nickli yazar.
harika bir nicke sahip kişi cok orjinal sıfır araba gibi....
nickini gordugumde dumura ugratan yazar, ayni nicki ben de baska platformlarda kullaniyordum. hos guzel bir nickli yazar diyelim. *
sadece senin için!..
sesine,bestelerine ve yorumuna bayıldığımı söylemeden geçemeyeceğim yazar kişisidir.
çok pis kafa atar!.. ama boşa**
kahve falı baktırıp her söze bir kulp bulan, ayrıca dinlemediği yetmiyormuş gibi "ooo, olmadı ki bu fal" diyebilen kişidir.*
pier lotı zirvesinde tanıdığım yüzünden anlaşıldığı kadarı ile hiç bir ortamda lafını sakınmayan harbi doğru sözlü, gül yüzlü yazardır.ilk tanışma safhasından sonra yüzüklerime bakıp "metroseksüel misin?" diye sormuş, üstüne "bu ne böyle her tarafın siyah" diye devam etmiş üstelik de utanmadan hemde benim gibi birinden "yüzüklerinden birini alabilirmiyim?" gibisinden soruyu sormuş yine de sağ kalmayı başarabilmiştir. bunda ise ucundan azıcık hemşehrim olmasının payı büyüktür. buradan arkadaşa sesleniyorum: "ruhuma sahip olabilirsin ama yüzüklerime asla" * *
NiKiNi KENDi BULDUYSA, YARATICILIĞINA TEBRiKLER DENiLESi.
giderken ilgiyi üzerine çekmek için yaptığı hareketlere rağmen başaramayan has sivaslıdan daha sivaslı olmuş yazar.
iyi bir arkadaşa benziyordu ama pek anlayamadım.* kendisini dumur etmişimdir ki sormayın gitsin çok fena oldu.