bugün

uludağ sözlük tarihi'nin en büyük zirvesi.

katılım koşulları:
(bkz: uludağ sözlük 5 yaşında zirvesi katılım koşulları/#13231573)

içki fiyatları:
(bkz: uludağ sözlük beş yaşında zirvesi içki fiyatları/#13232667)

yazarların ve yanlarında gelebilecek maksimum iki (2) misafirinin zirveye katılımı ücretsiz olacaktır.

zirvenin medya sponsoru power fm olmuştur.

bubilet.com ve burn zirveye sponsor olan markalardır.

tarih: 30 eylül 2011 cuma
yer: olimpia event hall ( http://www.olimpiabeyoglu.com/ ) kapasite: 900 kişi
katılım formu: http://www.uludagsozluk.com/5y/ (ad soyadlarınızı doğru yazmalısınız, girişte isim kontrolü yapılacaktır.)

zirvede sahne alması kesinleşen sanatçımız feridun düzağaç'tır. kendisini uzun uzun anlatmaya gerek yok diye düşünüyorum. kısaca f.d. demem kafidir...

feridun düzağaç'tan önce luxus grubu da gecemize renk katacaktır. birçoğunuz kendilerini tanıyorsunuzdur, oldukça eğleneceğimizden şüpheniz olmasın.

şu an oluşan zirve planı şu şekildedir; hoşunuza gideceğini düşündüğümüz bir müzik grubunun performansının ardından feridun düzağaç sahne alacak, sonrasında da power fm dj team ile gece devam edecektir. buna ilaveten gecenin akışına göre sürpriz etkinliklerimiz de olabilir. neler yapabileceğimizi hep birlikte göreceğiz.

ayrıca sözlükte sık sık kendileri hakkında yazılar yazdığınız, hepinizin yakından tanıdığı sürpriz davetlilerimiz var. teşrif ederlerse çok keyifli anlar yaşanacağını düşünüyorum ve bizi kırmayacaklarını ümit ediyorum. gördüğünüzde oldukça şaşıracaksınız ama isim vermek uygun olmayacaktır. "hani gelecektiler? neden gelmediler?" tarzı sorulara maruz kalmak istemiyoruz.

bizimle beraber zirvede çalışacak gönüllü yazarlara ihtiyacımız vardır. ayrıca tasarım konusunda bize vakit ayırabilecek ve bizim yaptığımız toplantılarımıza katılarak kendisine sunduğumuz fikirleri görsel haline getirebilecek yazarlara da ihtiyacımız hat safhadadır. farklı konulara yoğunlaştığımızdan ötürü, bununla ilgili destek verebilecek birileri varsa çok memnun oluruz. kendilerinin benimle irtibata geçmesini rica ediyorum. yol, yemek, sigorta... her şeyi hallederiz. o gece içki de ısmarlarım, söz veriyorum.

şimdiden iyi eğlenceler...
(bkz: sözlük yazarlarının rüyaları)

edit: ne rüyası lan? gerçekmiş diyolla.

edit 2: eylül ayında olması biraz sorun yaratabilir kendi açımdan. okul var zira. gidiş geliş çok sıkıntı. seneye kısmetse.

edit 3: artık çekilen fotoğraflara bakıp bakıp ''aa, ulan bu ibne bu muymuş'' veya ''lan aylarca konuştuğum kız bıyıklıymış'' falan deyip eğlenirim ben de anasını satayım, öeh...
büyük zirve. herkesi kapsıyor. islamcı yazarlar da iştirak edecek.
salca o dandik sunucuyu da çağırdı ya helal olsun.
mayıs yada haziran ayında yapılacağı an itibariyle cine5 te yayınlanan zirve.
salça canlı yayında darbeyi açıklar gibi açıkladı. mayıs veya haziranda sokağa çıkma yasağı gelecek.

edit: lan yalnız ben askerde olucam allahsız adam! 5 sene beklediniz bu zamanımı buldunuz?
merakla beklenen zirvedir. umudumu kaybetmiştim ama güvenimizi boşa çıkarmadılar. (bkz: buralar entry dolacak)

edit: ayıp yahu ayıp. 18 yaşından küçüğüz diye bu kadar işkence edilmez ki insana. 18 imi geçtiğim gün alacağım kimliğimi sokacağım müsait yerlerine...

edit2: belki yine cevap verilmeyecek ama yazmak istiyorum. bu zirveye gelmeyi bu kadar istememin sebebi gelip orada apaçi dansı yapmak vs. değil. sadece farklı bir ortam, farklı insanlar, farklı düşünceler... bunları görmek istiyorum ve bu salak alkol meselesinden dolayı alınmadığım için çok üzgünüm.
sözlük geneline bakıldığında buluşmanın bir parti binasında olması kaçınılmazdır.
5.yıl olması sebebiyle cine 5 sponsorluğunda yapılmasından korktuğum zirve.
"nası yani?!" diye kaldığım an. heyecanla bekliyoruz.
salça gol atar demiştim .
(bkz: #10909719)
fena kavgalar olacak zirve. demedi demeyin. *
nerede olacağı merak konusu olan zirve.
söylemezsem çatlarım, (bkz: buralar entry dolacak)!
salca nın mimiklerinden felan anlaşıldığı kadarıyla baya güzel olacak.
(bkz: o kadar oldu mu be sefa)
katılmayacakların, katılmayacaklarını neden belirtme ihtiyacı hissettiğini anlamadığım zirvedir. herhalde "oooovv, adam katılmayacakmış, çok karizmatik, fırsat olsa da bi kere versek" denilmesini bekliyorlar.
yapılırsa nerde yapılacak merak ediyorum, zira hepsi öğrenci. öyle beş yıldızlı otele gidip yüz milyonlar dökemezler.
istanbul'da olsam katılacaktım , zirvesi.
ankara hilton otel de gerçekleşmesini beklediğim zirvedir. istanbul istanbul nereye kadar.
Ekşi Sözlük 12. Yaş Zirvesi'nden sonra beklenen organizasyondur. Bizim onlardan neyimiz eksik?
Ayrıca çok eğlenceli geçeceğinden emin olduğum organizasyondur da. Onlarca yazar bir araya gelecektir.
(bkz: #10918423)
izmir de yapılması istenilen zirvedir.
istanbulda olursa neden katılmayayım ki zirvesidir.
çorum'da yapılsın lan.
herkes gelebilir o zaman.
"birinci nesil yazarlara özel davetiye gelecek mi?" sorusu akıllarda.
güncel Önemli Başlıklar