bugün

bizimkiler dizisinin ali'si gibi, bu kız ve daniel de harry potter ile büyüdüler valla. yavaş yavaş filmleri izleyince anlamıyor insan ama bir anda eski filmlere bakınca şaşıp kalıyor.
lindsay lohan, paris hilton türevi bir yolda ilerleyen genç oyuncu. buna rağmen hala sevimli ve sempatik geliyo bünyeme; bence çok geç olmadan kendisine çeki düzen vermeli; yoksa dört yıl sonra kimse adını hatırlamaz!!!
Henüz kariyerinin başında olan 19 yaşındaki Emma Watson, bu sonbaharda üniversiteye başlayacağını ve tamamen okuluna odaklanmak istediğini söylüyor. Kendine dünya çapında geniş bir hayran kitlesi edinen genç oyuncu, çok cazip bir teklif gelmediği taktirde oyunculuğu bırakacağını ve film endüstrisine olan ilgisini kaybetmeye başladığını açıkladı.

Şu sıralar J. K. Rowlingin son kitabı olan ve iki farklı film olarak gösterilecek Harry Potter ve Ölüm Yadigârlarının çekimlerinde yer alan Watson, Hayatımda hiç bu kadar yorulduğumu hatırlamıyorum. Sete pijamalarımla gidiyorum. Artık oyunculuk yapmak istemiyorum diyor. 1990 doğumlu Watson, 11 filmde rol aldı. 2001den beri oyunculuk yapan genç yıldız ilk filmini çektiğinde yalnızca dokuz yaşındaydı.(ekolay.net)
Dudakları yenilesi güzel bi aktirist.Alkolden sonra en sarhoş edici şey.
Türkiye gelmesi halinde havalimanının tıkanmasına neden olacak aktris..
Harry potter daki karakteri canlandırmasının dışında frikikleriyle de karşımıza çıkan güzel kız.
her ne kadar başka rollerde göreceksek de herkesin ilk gördüğünde emma watson değil de hermione granger diyeceği güzellik abidesi.
son harry potter filminde izledim. erik gibi olmuş. kütür kütür.
son haberlere göre chanel' den sonra şimdi de burberry' nin 2009' daki yeni yüzü olmuştur. yetişkinleştikçe çocukken sahip olmadığı tatlı-karizmatik ve bir o kadar da karakteristik yüz hatlarına sahiptir kendileri. sevimlidir sevimli.
bu kadar güzel olmayı nasıl başarıyor acaba dedirten ingiliz aktris.
ilk filminden beri takip etmekte olduğum, çok güzel olmamakla birlikte çok çekici görünmeyi başaran kız. sübyancı ve türevi gibi şeyler söyleyene kızarım*, ondan küçüğüm lan ben.
ünlü yazar ve zooloji profesörü richard dawkins'e çok benzeyen oyuncu.
kanıt: görsel
oyunculuk yeteneği biraz biraz gelişmeye başlamış oyuncu. ya da rol arkadaşı olan adamın* berbat oyunculuğu yüzünden gözüme öyle gözükmüş olabilir.
sadece "eh iste, sevimli bi tip" denebilir bu kiz icin.
çocukluk aşkım. fakat şuınu söyleyebilirim ki bu güzellikte birinin hermione granger'ı oynanaması gerekirdi. örneğin harry potter and the goblet of fire'da hermione yule ball için giyindiğinde herkes "vaoov ne kadar güzel olmuş. bu kadar güzel miydi lan bu?" triplerine girmişti. fakat biz izleyenler "la bu kız hep böyleydi bu kadar tribe girecek ne var?" dedik. elbette karakterler bunu fark edemez çünkü hermione granger, emma watson kadar güzel değil.
hazal kaya ile birlikte en büyük favorilerimden bu kız. tam bir ingiliz asilzadesi gibi.
2009 Londra Harry Potter Ve Melez Prens filminin galasında rüzgarın azizliğine uğramış tatlı bir oyuncu.
8-9 yaşındaki türk gençlerinin ilk aşkı olan aktris.
yeni paris hilton vakkasıdır kendileri..

bi de bu var tabi:

(bkz: Miley Cyrus)
harry potter olmazsa bir hiç olan oyuncu.
büyüdükçe yeteneği kaybolanlardan.
(bkz: kristen stewart)
(bkz: ashley olsen)
(bkz: mary-kate olsen)
soyu cadıya dayanan oyuncu. 1592'de dedelerinden bir tanesi engizisyon tarafından cadılık ve büyücülük gerekçesiyle yakılmıştır.
harry potter izleme sebebi.
her daim gideri vardır.
19 yaşında olup küçük ve mükemmel göğüslere sahip şahsiyet.

http://www.bildermax.com/...lderharrypotter-10592.htm

dipnot: +rep hakettim *