bugün

entry'ler (18)

windows live messenger dayatmacılığı

sanki herkesin bilgisayrı yeni sürümü kaldırabileceğini sanan manyakların yaptığı bir salaklık.Mecburen en eski sürümü kullanıyorum.şaka gibi...

pink bubble gum

beni sözlükle tanıştıran, eğlenceli ve iyi bir arkadaş olduğu kadar başbelası olan yazar, cimnastikçi, ressam, fotoğrafçı.. *

ilkokuldaki anket defterlerinden ilginçlikler

hayaliniz:Evlenmek...

dost ile arkadaş arasındaki farklar

dost sizin için herşeydir.Ama arkadaş sadece arkadaştır...

pc yi kapayamama nedenleri

daha sonra tekrar açılıcak olunduğundan üşenip kapatılmamasıdır.

insanin yuzune mal mal bakan tipler

insanın içinde küfür etme isteği uyandıran uyuz insanlardır.

okeyde seri açan ibne

diğer oyuncularım moralini bozan oyundan soğutan sansı bol olan bir oyuncumuz.

yaran okul anıları

ilkokul yıllarındayım; bileksiz converse'imi bağlamaya üşenip bağcıkları ayağımın altına sokuşturup okula gittiğim zamanlar..Ders zili çalmış arkadaş grubumla birlikte sınıfımıza yönelmiş gidioruz.Merdivenin en kalabalık olduğu anlar. merdivenden çıkarken ayakkabımın ayağımda olmadığını fark ettim baktığımda ayakkıbım bir kaç alt basamakta ezilmekte.ayakkıbımı gidip giydiğimde herkesin bana gülmekte olduğunu yeni farketmiş durumdayım.Hayatımın en utanç anıydı.Bir dahada evden ayakkıbımı bağlamadan çıkamadım...

with a little help from my friends

The beatles grubunun en sevdiğim şarkılarından biridir.Across the universe filminde soundtracki yapılmıştır seslendirenler Joe anderson ve jim sturges adında sesleri mükemmel olan iki yakışıklı oyuncumuzdur.

angels and demons

Filmin sonuna kadar bütün tırnaklarımı yedirten hayatımda izlediğim en iyi filmlerden biri.

emo

sırf dikkat çekmek için özenen insan topluluğu.

sevilmeyen insanın yakınlaşmaya çabalaması

Son derece rahatsız bir durumdur.Size yakınlaşmaya çalışan kişi asla hedefine ulaşan kadar dibinizden ayrılmaz ve saçmalar.Sizinde aşağılama duygunuzu kabartır.

çocukken hayal edilen tanrı şekli

Bulutların girdiği her türlü saçma şekil.

emma watson

2009 Londra Harry Potter Ve Melez Prens filminin galasında rüzgarın azizliğine uğramış tatlı bir oyuncu.

yaş pasta

Karşısına geçildiğinde parmaklama duygusunu arttıran parmaklayınca da anneden azar işittiren tadına doyulmaz bir tatlı..

arda turan

kafası kocaman olan her genç kızın taptığı bir oyuncu.

çocukken yapılan salaklıklar

Evcilik oynarken kocanızın işten gelip size ekmek getirmesini beklemek.

doctor who

fazla fantastik ama ilgi çekmeyi başaran uzaylıların olduğu bir dizi.