1. 9.
  başına taktığı türban'ın fiyatından bahsedilip, bel altı siyasete alet edilmeye çalışılan başbakan eşi.

  bodrumda türkbükünde babasının limitsiz kredi kartları ile sabahtan akşama kadar içip-sıçıp, alkolün, esrarın, hapın am.na koyan 15-16 yaşlarındaki şımarık veledlerin günde harcadığı milyarları hesaba katan, anlatan pek yok herhalde ?

  türban öcü değil korkmayın yemez sizi. düşüncesi ve dini düşünceleri sebebi ile kafasına taktığı bez parçasını görüp "eyvah laiklik elden gidiyor, cumhuriyet battı, gitti" gibi " boş" haykırışlarınızın yerine ilim öğrenin, muasır medeniyetler seviyesine çıkma çabası sarfedin.

  ulan atatürk görse sizi yüzünüze tükürür be, uğraştığınız şeye bak.
  14 -15 ... insatiable love
 2. 10.
  türkiye'yi mükemmel şekilde temsil edeceğini düşündüğüm, oturuşu kalkışı, giyimi, güzelliği, zarafeti, asilliği, aşmışlığı, karizması, deste deste trabzon burma bilezikleri, versace marka başörtüleri, emin olmadığım ama bostonian olması kuvvetle muhtemel çizmeleri ile bu hanımötesiefendi türkiyenin gülen muhafazakar yüzü olacak.. hele o yunanlılar tarafından öpülürken gözlerinin içinin gülmesi yok muydu?? işte değişim diye ben buna derim emine hanimefendi, maaşallah (bkz: kafka) bile uğraşsa sizin kadar dönüşemezdi! Sizi eğer izin verirseniz bu ülkenin (bkz: neo-papatya)sı ilan etmek istiyorum!! (bkz: hepimiz sizi bekliyoruz)
  9 -8 ... fena halde leman
 3. 11.
  (bkz: first lady)
  -4 ... without_a_trace
 4. 12.
  (bkz: ideallerimizi kaybedersek, siyasetimizi ve ticaretimizi kendi egomuzu tatmin için yaparsak, daha şehvetli, daha aydınlık bir geleceği mümkün kılamayız)

  kim demiş??

  emine erdoğan demiş!!

  daha şehvetli geleceklere gidelim elele!! ne o elele yetmedi mi?? o zaman çağırın yunanlılar da katılsın bize yanak yanağa da gidelim ''ecmain''
  4 -2 ... fena halde leman
 5. 13.
  herkesten gızlıce fakır aılelere yardıma gıden ve bunu ozellıkle medyadan gızleyen ınsan. soyle tıpsız boyle tıpsız dıyenlere ıse ahmaklıgın son raddesınde olduklarını soylemek lazım. ınsanların yaradılısından gelen ozellıklerı ıle dalga gecmek ancak ahmakların yapabılecegı bır davranıstır.
  3 -11 ... geluta zado
 6. 14.
  bence türk hanımını en iyi şekilde temsil edebilecek güzelliğe, hanım efendiliğe, mütevazilige, yaptıgı yardımlarla, katıldıgı davetlerle, konuşması gerektigi yerde konuşmasını bilen, susmasını bildigi yerde azından tek kelime çıkamayan bir insan.

  3 tane kokuşmuş karıyı temsil etmiyecek bu insan.

  türkiye'de hangi kadının imaj bilmem nesi var?
  türkiye'de kaçtane kadının modacısı var?

  bu kadın bunlara sahip oldugu zaman kimi temsil ediyor olacak?

  neymiş efendim modacı bulması gerekiyormuş kendine, ulan modacısı olsaydı begenecek miydiniz? neymiş makyajı kötüymüş, kaç kişi var türkiyede makyajı iyi olan!

  kusura bakmayın efendiler! aslını inkar eden bizden değildir.

  ayrıca 500 ytl'lik baş örtüsü takıyormuş. takar efendim takar size ne?

  1 milyara tanga giyen insanlar var!

  iran'dan farkımız olamayacak diyor bazı arkadaşlar! iran'a kurban olun! avrupa yalakası değil! bir de araplara satıcı deniyor! onlar kadar malına mülküne, geçmişine geleceğine sahip çıkmak gerekir!

  bir çok kokuşmuş başbakan, cumhurbaşkanı eşi geldi geçti! hangisinden ne fayda gördünüzde bundan bekliyorsunuz.
  gözünü dört aç!

  sözde ırkçılık düşmanı insanlara sözüm! iki gün önce hepiniz ırkçısınız, hepiniz faşistsiniz, türkiye'de özgürlük kısıtlamaları var diyen insanların hepsi iki dakika da insanların kafasına takmak istediği türbanı bile yargılar olmuş!

  madem avrupa birliğinin gözüne girmek istiyorsun, madem amerikaya yalakalık yapmak istiyorsun sana kobe tai first orospu olsun! * *
  5 -14 ... raper
 7. 15.
  herkesten gizlice, özellikle medyadan gizlice fakir ailelere yardıma giden insan(!)..

  madem gizli gidiyor, benim nereden haberim oluyor değil mi? aklınıza bu soru geldi.. saflığıma geldi işte atlamışım özür dilerim..
  19 -4 ... trablus
 8. 16.
  sözlükteki gerzekleri öğrenmemize yarayan başbakan eşidir, dünyada giyim konusunda bu kadar eleştirilen nadir insan vardır, hele ki başörtüsü ile.

  Sadece başındaki örtüye göre yargılanır, kendisi dünya'nın en bilgili, en akıllı, en süperbişisi olsa dahi başindaki örtü hep ona dezavantaj olacaktır, çünkü türkiye'nin başbakanının eşine başörtüsü yakışmazmış.(!)
  6 -7 ... successor
 9. 17.
  kendisini begenmeyenler için ;
  (bkz: rahsan ecevit affı)
  illa dekolte isteyenler için ;
  (bkz: beyin dekoltesi)
  2 -7 ... th0r
 10. 18.
  marka giyinen bir ülker eski bayiinin eşi. başbakan eşi demek saçma ve gülünç. kültürel olarak bizi temsil ediyor olması utanç verici.
  6 -7 ... ucuncayir666