bugün

gupse özay ın yeni filmi. Başrolde uraz kaygılaroğlu , merve dizdar, ferit aktuğ oynuyor.

Daha önce hiç gitmemiştim gupse özay ın filmlerine hatta tvden dahi seyretmedim.
Halk günü 13 tl ye bilet olunca gidelim dedik.
Salonun yüzde 80 i kadınlardan oluşuyordu, bildiğin kadınlar matinesi.
Fragmanına bile bakmadan gidince beklenti sıfır olduğundan mıdır nedir baya güldürdü.
başrollerini gupse ozay, merve dizdar, uraz kaygılaroğlu ve ferit aktuğ'un paylaştığı, onur biltegay'ın yönettiği 2020 model komedi filmi.

gupse özay'ı her ne kadar sevsem de bir türlü filmlerine gülemiyordum. Lakin, bu film çok başarılı olmuş. Karakteri çok iyi canlandırmış. günümüz gelinlerinin ne halde olduğunu, sosyal medyanın gerçek hayata olan etkisine iyi değinilmiş. ben beğendim, hatta kahkaha attığım sahneler de oldu. en belirgini Ferit Aktuğ ile gupse ozay'ın "selamun aleyküm" sahnesi. izleyenler bilir, gözümüzden yaş geldi.

Dipnot: Ferit kardeşim bu ne hal? O nasıl kilo almaktır öyle?
Sanırım ben pek begenmedim, gupse ozay'in diger filmleri hem daha komik hem de daha eglenceliydi. Ama biraz bende de sorun var; duygusal, aglanacak filmlerde aglamiyorum, komedi filmlerine de pek gulmuyorum (bkz: swh)
eltilerden çıkmayan zengin ve nezih bir güruh vardır.
Özellikle sosyal medya soytarılığı ve ülkemizin akraba ilişkilerine dair göndermelerle öne çıkan, boş zamanda vakit geçirmelik hoş bir yerli komedi filmi.
Böyle bir kahpe bizim ailede de vardı, hasetinden genç yaşta kanserden geberdi sürtük. Sövdüğüm için kusura bakmayın ama biz izlerken bayağı bayağı gıcık olduk. Bu yüzden izlerken sanıyorum sadece selamın aleyküm kısmına güldük.
Gupse delisi kendi iticiliğini senaryoya da yansıtmış. Deli lan bu karı bi bit artık çerkez.
görsel
Toplumun önüne parçalanması istenen koyunlar gibi atılmasını millet dişleriyle karşılıyor. Yav cidden bizim toplumumuz akillanmaz uslanmaz nerden tutsak elde kalıyoruz.
(#44563746).
Suratlara bak nurları çekilmiş resmen amk.
bir atasözü der ki ;

eltinin bohçası, eltinin bohçasını kıskanır.