1. 1.
  alias dizisinde canlandırdığı sydney bristow rolüyle akıllara kazınan, masum bir yüze ve kusursuz bir fiziğe sahip hollywood yıldızı. 1972 doğumlu olup, ünlü aktör ben affleck ile evlidir. doğum yapmasından dolayı alias dizisinin final yapmasına sebebiyet verendir.
  2 -1 ... legend of the stranger
 2. 2.
  ilk olarak catch me if you can adlı filmde, ufak bir rolle tanıdığım güzel aktris..
  2 ... ghost rider
 3. 3.
  keşke 30 olsam (13 going on 30) filminde mark ruffalo ile birlikte başrol(jenna rink) oynayan,yetenekli,sevimli oyuncu.güzel de bir ağız yapısına sahiptir kendisi.*
  1 ... deli prenses
 4. 4.
  1972 texas doğumlu aktris. alias dizisindeki rolüyle altın küre almıştır
  1 ... amatormn
 5. 5.
  tam adı jennifer anne garner olan,17 nisan 1972 doğumlu,bol ödüllü aktris. ben affleck ile evlidir,bu evlilikten violet anne adında bi kızı vardır. alias dizisinin esas kızı'dır. maxim dergisi tarafından 'en seksi kadın' seçilmişliği, fhm dergisi tarafından ise angelina jolie'den sonra en seksi 2. kadın seçilmişliği vardır.
  1 ... lynx lynx
 6. 6.
  aynı anda hem çocuksu, hem çok çekici olabilen güzel kadındır.
  piyasa olmaması sebebiyle kadınlar tarafından da takdir edilir.
  1 ... peizerat
 7. 7.
  kırkından sonra her kadın aynıdır ın olacak istisnası.
  1 ... mani mani
 8. 8.
  1972 abd doğumlu, evli ve çocuklu aktris. gamzelerine kurban olunası alias izleme sebebi. dizideki sahnelerin büyük çoğunluğunda dublör kullanmadığı, dövüş sahneleri için kick-boks dersi aldığı ve fit görünmek için çekimler başlamadan aylar önce spora başlayarak dizideki haline dönüştüğü düşünüldüğünde sadece güzelliğine değil profesyonelliğine de saygı duyulan hollywood starı.
  1 ... nicolai hel
 9. 9.
  daredevil'de elektra natchios'u canlandırmıştır.
  2 ... kewell the wizard of oz
 10. 10.
  adını taşıyan başlığın sözlükte açılalı 3 yıl olmasına rağmen bu kadar az entry girildiğini görüp şaşırmama neden olan amerikalı aktris ve taş kadın kişisidir.
  1 -1 ... felix