bugün

anne karnında aldığı ehim bir darbeden ötürü beyin gelişiminin fetüs aşamasındayken durduğu ve o şekilde dünyaya gelmiş olduğu bilinmektedir.
Donuzlu it.
görsel
Size laf anlatırken.
bir başka zır cahil bağnaz yazar daha..

Kendisi kulaktan doğma cehaleti ile sürekli sağa sola ithamlarda bulunur. her fırsatta atatürk'e hakaretler eder.. Örn. sabiha gökçen'e ermeni asıllı diyor bu cahil birey. kendisine mesaj atıyorum ve bu konuyla ilgili belgen var mı? diyorum..

Cahil bana diyor ki; google'a yaz çıkar.. birileri yazmıştıı..

işte bunların kalitesi, bilgisi bunlardan ibaret. ne olduğu belirsiz google ve twitter bilgileri ile kulaktan doğma bilgiler. Bu tarz insanları ciddiye alıp cevap veriyoruz bizler..

Cehaletinizde boğulun..
Buda kelek çıktı ama en azından putçu değil.
Putperestleri hortlattığına göre osmanlı evladıdır.
sözlüğün yobaz yavşak ortalamasını yükselten yazarımsıdır.

bu provokatif atatürk düşmanlığı kafasıyla devam ederse sık sık çaylak olmaya aday olacağı kesin.
--spoiler--
putperestleri hortlattığına göre osmanlı evladıdır.
--spoiler--

Hoplatmak diyecektin galiba sayın süzme troll, hortlatmak nedir lan ahaha. Ulan trollün cahili iyice komik oluyormuş. Adam iki satır yazı yazıp
aklınca laf sokacak onu bile beceremiyor. *
vay be. uludag da vahabi yazarlara sktr cekildigini de gordum.

10 yil once buralar hep sunni selefi yobaz vahabi kayniyodu. bu da dursun numunelik. hehehe.
(bkz: #39151049) Tutmayın küçük enişteyi.
e yeri ve zamanı gelince kan alırlar ondan da. ama kolundan diil.
Kısaca kelek de diyebilirsiniz.
görsel
(#39150989) sürekli "kemalistler yanacak kemalistler cehenneme gidecek" temalı entryler giren ancak şu entryde belirttiği üzere yanacaklar dediği bizden bir çok kişinin kendi rızaları ile açıp bakmadığı, görmek istemediği bazı şeyleri gördüğünü itiraf eden tiplemedir. siz hayırdır ya neyi açıp baktınız ki allah sizden hesabını sormasın istiyorsunuz *
"kun" farsça "göt" demektir.
klavyesi sağlam müslüman yazara benziyor başarılarının devamını dilerim evet..

https://www.youtube.com/watch?v=s1miwhyd7sc&list=RDs1miwhyd7sc
(bkz: ilgi orospusu)
(bkz: provokatör)
Götü yiyiyorsa kendisine bir kahve ısmarlamak istediğim yazardır.
çer çöp.
Doğrusu: işte osmanlı oğlanı bu.
hakkında bu kadar entry girilince geberip gitti sandım sevindirik oldum.
akraba evliliği muhtemelen.
Sözlüğün en hakiki has ak genci, kendisine Kemalist zındıklara karşı bulunduğu cihadda başarılar dilerim, evet bu sefer protesto etmiyorum.
putçu bir kureyş artığı. kemalizm düşmanı vatansız.
Ataputçulara göz açtırmayan ehli sünnet bir kardeşimiz.