1. 1.
  izmirin ilk ve en büyük yerel kanalı.
  1 ... panstar
 2. 2.
  (bkz: karşıyaka taraftarının ege tv baskını)
  ... chazsmyr dhuunyl
 3. 3.
  expo 2015 izmir oylaması yapıldıgı gun,tum istanbul medyası cok onemli bir gundem maddesi olmasina ragmen (ve ya olmasi gerekirken), ancak izmir cumhuriyet meydanına muhabir gonderebilmis iken,yerel kanal olmasına ragmen tum gun paris'ten canlı yayın yapan, tum ulusal kanallar expoyu izmir kazandı baslıkları attıgı sırada, oylamanın daha baslamamıs oldugunu duyuran ege bolgesinin yerel kanalı. bazı isler guvenilirlikte birinci, haberde bir inci sloganları atmakla, ve ya hukumetle iyi gecinme yarısmasında basarı kazanmakla olmuyor sanırım.
  1 ... atgmuls
 4. 4.
  adından da anlaşılacağı gibi ege bölgesi'nde izlenebilen kanal.

  (bkz: bölgesel kanal)
  ... minik mavi balina
 5. 5.
  satılık kelepir medya ilanıyla satışa çıkartılan bölgesel ama kaliteli yayaın yapan bir medya kuruluşu.
  ... xargn
 6. 6.
  Çalışan profilinin çoğu medya ile ilgili üniversite bölümlerinin yanından bile geçmemişlerdir. Çalışanları berber çırağı gibi çok yıllar önce şirkete girip yıllarca üç kuruş paraya çalışmaktadırlar. Canlı yayınlarını kimse aramayınca şirket içinden yayına bağlanma gibi ezik durumları sözkonusu olmuştur. Tamamen torpil ile medya hakkında hiçbir fikriniz bile olmadan girebileceğiniz yegane televizyondur. Cem Bakioğlunun iyi geçindiği firmaların reklamları görülebilir ya da program konukları olarak yöneticileri çağrılabilir. Ayrıca çalışan anketi yapılsa memnuniyet sonuçlarının yerlerde gezineceği, abazan apaçileri barındıran kurumdur. Egenin satılık en büyük yerel kanalıdır.
  (bkz: yeter adam öldü)
  1 ... kenzo
 7. 7.
  bariz bir şekilde aziz kocaoğlu karşıtlığı yapan televizyon kanalı.
  aziz başkan'a büyük başkan diyorlar, ama alttan alttan da altını oyuyorlar.
  öte yandan siz bir bölge kanalısınız. haberlerinizde yurttan haberler, konya'dan ve trabzon'dan haberler vermek yerine izmir'den, ege'den daha çok haberler verin.
  zaten ulusal kanallar ulusal haberleri sizden önce ve daha çabuk ve daha detaylı veriyor. ulusal haberleri almak istediğimizde zaten sizi değil, ulusal kanalları açıyoruz. siz izmir ve ege bölgesine hakim olun yeter. millet sizi bu yüzden izliyor.
  ama izmir'de ve ege'de olan haberleri ilk sizin haber vermenizi beklerken, siz bile çoğu olayları ulusal kanalların izmir muhabirlerinden duyuyor ve sonra öğreniyorsunuz.
  2 ... atgmuls
 8. 8.
  ntv izleyerek yayın yapan yerel televizyon kanalı.
  ... supergirls dont cry just fly
 9. 9.
  90 yıllarda bizim köyde * trt'den sonra normal kılçık antenle çeken yegame kanaldı. belgesellerini az izlememişimdir.
  1 ... mal sahibi
 10. 10.
  akepeli izmir kanalı.
  1 ... ecel