bugün

Efendi sayılırım. Galiba biraz romantik ayıyım. Bu devirde çokta yüzümüze bakmiyorlar.
genelde kızlar tarafından tercih edilmeyen erkek kişisi.
EFENDi ERKEK de kazanacak elbet...

Asla yüzüne bakmayan AFET Hatun, *ını tam 100 küsür erkeğe *TiRiP, yaşı 30'unu da geçince, elbette EFENDi ERKEĞE gidecek.

"Sevgilimin geçmişi beni ilgilendirmiyor!"

diyecek EFENDi ERKEK.

(* bulmuş ilk defa, geçmişi umrunda mı?)
Sümsük ve ezik ile çok karıştırılan, anlam kargaşası olan bir erkek türüdür. Arkadaşlar bir erkek eğlenceli değilse, güldüremiyorsa o efendi değil sıkıcı ve sümsük bir insandır. Efendi demek yeri geldiğince güldüren, eğlendiren; yeri geldiğince güvenilir bir dağ olup koruyan, zor günde yanında olan ve cinsel menfaat için değil ruhu için sevendir. Toplumumuz bu erkek türünü öyle geniş bir perspektiften alıyor ki bazen eğlenceli olan efendi erkekleri piç kategorisine koyuyorlar. Hayır efendim piç erkek görmemişsiniz siz, piç erkek seni sikip atar, siktir eder ve arkasına bakmaz; işini görünce senin değerin kalmaz. Şunları öğrenin artık.
bir tür. türkiye'de ezik olmak ile efendi olmak farkı olmadığı görüldüğünden hep kaybeden erkek olarak görülen türdür. ezik olmak ile efendi olmak çizgisini ayıran erkekleri bile ezik olarak görenler var. ya da görmek isteyenler diyelim. efendi olmak, hiçbir şeye karşı çıkmamak demek değildir. boynu bükük olmak da değildir. boynu bükük olmayanlara efendi gözüyle de bakılabilir, abzürt durumlar yapmıyorsa. efendi ile ezik arasında ki çizgiyi hemen ayırmak istemekten oluyor bunlar. ses çıkarınca efendiliğin bozuluyor, çıkarmayınca ezik kalıyorsun. yersen.
her zaman kaybetmeye mahkum şahısdır.

keşke piç olsaydım.
Eyvallah efendilik bizde kalsın diyen adamın ham maddesidir.
Sanalda aslan, reelde kedidirler.
Efendi erkek diye bir şey var ama bu kızlar gözü önündekini görmüyor şeklinde olmamalı zaten tek derdi kız olan efendi erkek olmaz ona biz amcı deriz.
zincir takınca piç olmuyorsun tam aksine submissive efendi bir erkek oluyorsun.
yerine göre olması gereken. denge iyi tutturulmalı.
(bkz: karton toplayan cocuk)
Kızların piç erkekle eğlendikten sonra vardığı erkektir.
Genelde kaybettiği yazılmış. Kaybediyor diyorsanız denklemi yanlış kuruyorsunuz. Efendi kızlar da var çünkü. Onları niye görmüyorsunuz? Yoksa size göre bütün kızlar kötü müdür? Hem efendi erkek olduğunuzu ifade ediyorsunuz hem de efendiliğe aykırı bir şekilde gömüyorsunuz. Diğer bir ifadeyle bu efendiliğe sığar mı? Kız sizin efendiliğinizi anlamıyorsa neden onların peşinde koşuyorsunuz?

Efendi kızlar nerede peki? Arayanlar bulamazlar ama bulanlar arayanlardır.
Efendi erkekler de piç arıyor.
kazanacak erkektir. efendi erkek demek konuşması düzgün, sorumluluk sahibi erkeklerdir. iş hayatında hızlı yükselir. kadınların tercihidir.
Pek tercih edilmezler nerden biliyorsun diye sormayın.
Hayatim boyunca oldugumdur. Baktim yanlis anlasiliyor ve Bir boka yaramiyor picin teki olmaya karar verdim.
genel bakış efendi erkeklerin bu yapıları yüzünden çok şey kaybettiğidir ancak piçlik yapılması gereken durum sayısı insan hayatında sanıldığı kadar değildir ve piç erkek sadece piçlik yapılması gereken yerde kazanır. bu bakış açısını hayatın geneline vurduğumuzda oluşturulan algının doğru olmadığını görürsünüz. tabi iki çeşit erkeğin yapısının da bazı avantajları var, tercih sizin.
karşı cins konusu temel alındığında hep olumsuz dillendirilen erkek. önemli olan insanın karakter olarak düzgün olmasıdır, efendilik karşı cins için değil toplum için değil öncelikle kişinin kendi onuru, insanlık değerleri ve gururu için yapılmalı.

gururum, onurum her şeyin önünde benim için, varsın millet beni önemsemesin. bundan dolayı piskopat, yavşak olacak değilim.

efendilikten uzak insanların eylemlerine bakıp iç geçiren, kıskanan insan da efendi değildir sadece fırsatını bulamıyordur.

ayrıca ortalama bir tiple bile 1 haftada 5 kişi düşürebilme potansiyelinin olduğu günümüz dünyasında sevgililik olaylarına takılıp kalmak da çok saçma.
kızlar tarafından tercih edilmeyen erkek.
ortalama 5.dünya coğrafyalarında (ortadoğu gibi) gay (onlara göre hakaret) bazı piç kekolar tarafından ibne, light erkek, ezik diye aşağılanan zararsız, efendi erkektir.
o coğrafyanın kezbanları tarafından sevilmeyecek, reddedilecek, aşağılanacak (böyle kezbanlara çıkma teklifi etmek hata zaten) tiptir.
dipnot: lgbt değilim ama lgbt'lere saygı duyuyorum.
(bkz: efendi görünüp ava çıkan sinsi erkek)

Caanım Türkiyemin içerisinde barındırdığı çok bu tipte insan vardır.
Kadınıyla erkeğiyle insanların yüzde 90'ından fazlasının yavşak olduğunu ve yavşak karıların kendileri gibi yavşak erkeklerden hoşlandıklarını fark edip üzülmeyi bırakması gereken erkektir.

Delikanlı adam zaten üç kuruşluk orospu hareketleri yapan kaltaklara kucağına bile otursalar siktir git der.

Erkekliğinizin ve kendinizin kıymetini bilin.
türkiye gibi suç bataklığı olan bir ülkede kaybedenlerden olacaktır.