bugün

Kızlar sevmez. Vazgeçin. Evet.
hepsinin içinde aslında piç erkek yatıyor.
Amk pısırıkları.
efendi adamı ailesi yetiştirmiştir, piç adamı çevresi. Efendi adamı akrabaları sever, piç adamı ailelerinin yetiştir-e-mediği kızlar. Efendi adamlar piç kızlarla takılamadığı için üzülürler, piç kızlar da efendi adam bulamadığı için. Çünkü Genelde efendi olmayan kızlar güzel olur ama son noktada efendi erkeği isterler. Bunlar genelde kavuşamıyorlar...
Efendi erkek çok bağışlayıcıdır. Eyi maden diyip görece güzel çok kötü olmayan kötü kızlarla evlenebilirler. Şimdi yazdığım mantıklı gelmemişse eski arkadaşlarınızı ve facebook listenizi şöyle bir gözden geçirin. Mantıklı gelecek.
deneyimi az, sosyal açıdan iddiasız, pek atılmayan, sessiz, sakin bir erkektir, iyi niyetlidir elbet ama kendini geliştirmeyerek ve gençliğini yaşamayarak kendine eder. ekonomik şartları iyiyse, evlenmek istediğinde kendine göre kız bulur. aşk hayatında sosyal olarak deneyimli kızlar maalesef piçleri ilk olarak tercih edecektir... bilinmeli ki; evlenmek amacı olan kızlar ancak talip bulma zorluğu çekerse ancak o zaman bu efendilere kapak atmak isterler.

fazlasıyla iyi olmak herkes tarafından takdir görür, güzeldir, erdemlidir, etiktir ama deneyimsiz ve iddiasızlığın getirdiği eziklik bir ömür boyu gitmezdir... hayatın hep ikincil, üçüncül ve en arka tercihlerinde yer alacaklardır, yedek veya zoraki tercih olmaktan öteye gidemeyeceklerdir, meğer ki eyleme geçeler, piçliği öğreneler, ve öne atılalar... baskın basanındır, vesselam.
Önyargılarla yaftalanan erkektir. insan olmak yeterlidir efendi olmak için.
Benimdir. En azından tanıyana kadar. Evet
Piç erkeğin zıttıdır.
orospu kızların bozmaya çalıştığı erkektir. izin vermeyiz yedirmeyiz. evet.
ilk adımı atıp konuşsa bile sonunun kötü biteceğini düşünüp zaman kaybı yaşamak istemeyen erkek.
Her zaman kazanacak erkektir. Efendi ol.
şahsım olan erkektir. soruları alabilirim.
Kadını zorlamaz. ısrar etmez.
"efendi olun. efendilik her zaman prim yapar. bak yüzüklerin efendisine nasıl gişe yaptı. olay yüzükte mi? hayır, efendilikte."
bu dünya da kaybetmeye mahkumdur. kendine acımayı bırak. sorun sende değil. bu dünya nın kanunu budur. düşünme.
Öğrendiğime göre; nesli tükenmiş bir tür.
Nesli tükenmiştir yani zaten bunların nesli tükendi şunu da belirtmek isterim ki nesilleri tükendi bir şey daha eklemek istiyorum nesilleri tükendi.
Dogiye yatırırken incitmeyen okşayan erkektir.
Efendi piç erkek diye bir kalıp olmamalı kendinizi kalıplar sokarak dans etmekten yada fevri yaşamaktan alı koymayın ben dövmeli bir kadının yangından köpeği kurtardığını ona biberondan süt içirdi bir fotoğraf gördüm ama Yobaz kapalı insanların görüşüne göre bu gibi kızlar sürtük gibi bakarlar bu cevabım bu insan kalıplarına yaşamayın her insan farklıdır öyle haraket edin bu kalıpları kaldırın ve hepimizin her insan farklıdır böyle düşünün.
Efendim? Buyrun dedirtir.
bu ergenlerin "ben piçim" reklamları da beni öldürüyor.

sanki marifet amk, özendiği şeye bak. *

he piçin önde gidenisiniz hepiniz, arkanızda kalbi kırık bir kadın ordusu var.
Bu devirde zor bulunur. Terbiyelidir diğerleri gibi ağzından pis pis küfürler çıkmaz, kadınları aşağılayıcı tarzda konuşmaz, saygılıdırlar. Kıymetli olan onlar, diğerleri çöp.
Umutsuzluğa kapılma kardeşim. Sevgiyi hak eden elbet bulur. Efendi olduk da ne oldu yaaav diyenleri kapsamıyor tabi.
Zor filan bulunmaz aslında sadece kötü tecrübeler yaşamadan ilgi çekici bulunmuyor kızlar tarafından. Ha kötü tecrübelere sahip kızları da bu efendiler istemiyor haliyle içinden çıkılmaz saçma sapan bir durum işte.
Bırakın kadınları, erkekler tarafından bile siklenmeyen erkektir. Efendi erkekle arkadaş olmak bile sıkıcıdır çünkü. Efendilik iyidir diyen kadınlara da inanmayın. Zaten kadınların bu konudaki laflarını kıstas kabul ediyorsanız en baştan kaybetmişsiniz.

Yıllarca piç erkekler tarafından kullanılan kadın tabii ki yaş 30 olunca efendi erkek güzellemesi yapar. Kafanızı kullanın. "qocişim <3 <3" tribindeki, arkadan olmaz aşkım diyen karılarınızın ve bakire sevgililerinizin götünde ne tokmaklar patladı, patlıyor haberiniz yok.

Neyse efendiler. Kendiniz bilirsiniz. Ayrıca bu isimlri takan da sizsiniz. Bize piç deyip hor görmeye çalışıyorsunuz ama asıl ezik sizlersiniz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar