bugün

geri gelmiş, yakın zamanda gitmesi dileğiyle...
bot gibin bi'şey.
"BENI şAIR ETTIN, BENI ADAM ETTIN, BANA YAZIK OLDU" dizelerini hatırlatan yazar. şiir isimleriyle bu kadar başlık açması ilginç.
baydı.
baya baydi.
Boş işçi.
copy paste yazarı.
--spoiler--
öhöm geçen gün bizim burcularla gidiyoruz, sonra kimi görelim. selin. o da katıldı aramıza ehe. sonra yolda bizi gören tolgalar taylanlar baktı hep.
--spoiler--

yani ben neyse yani bi şey demiyorum yani ama neyse yani.
über insan.
#14442986 hala yaşıyor olmasından dolayı sevinç gözyaşı döküp, yataktan atlayıp, amuda kalktım.
Her entrysinde sözlüğü çok sevdiği için uludağ üniversitesine gittiğini bildiren yazar. Evet anlıyorum.
60 okka (75 kg.) çektiği hakkında iddiaya gireceğim yazardır.
tüm sözlüğün derdi olmuş yazardır.şöyle bir nickaltına gözattım da işiniz gücünüz yok mu sizin yahu, özel hayatıyla ilgili tiksinç yorumlar yapan densizler bile var, yazık ..
sürekli şiirlerini paylaştığı "ibrahim Halil Demir"in başlığını açmasının zamanı geldi diye düşündüğüm yazar.*
zall da haklı, bu kadar insanla nasıl uğraşsın be, hiçbir şey yazmak içimden de gelmiyor. yalnız bir şeyi merak ediyorum, hani eksi oy butonuna basıyorsunuz mesela bu yazı için de geçerli yazdığım yazının nesini beğenmiyorsunuz? ya da anlamadığınız konu ne?

ama haklısınız ya, ben hiç sizin istediğiniz tarzda yazmadım; örneğin, cinsellik. yazamıyorum kusuruma bakmayın. siz çok geniş insanlarsınız onu da fark ettim. sizin istediğiniz gibi olsun, yazmıyorum. beni ne zaman anlayacaksınız biliyor musunuz? haksızlıklar sizi bulduğu zaman. hak etmediğiniz sözleri duyduğunuz zaman.

gerçekten, sizin benimle ne sorununuz vardı? yani bir insana hakaret etmeniz için onun size bir şey yapması lazım ki siz de ona hakaret edebilesiniz. ben size ne dedim? neydi sorun? tüm bunları geçtim. gerçekten ben sözlük için hiçbir şey yapmadım mı?

bunları yazdım ya bunlarla da dalga geçmeyi ihmal etmeyin. sabrı tükenen bir insan en sevdiğine bile zarar verirmiş. benim de bir sabrım vardı. unutmadan eksi oy butonunu ziyaret etmeyi unutmayın, eylemcilere başarılar.

Gezinen bir gölgedir hayat, gariban bir aktör
sahnede bir ileri bir geri saatini doldurur
ve sonra duyulmaz olur sesi, bir masaldır
gürültücü bir salağın anlattığı *
ki yoktur hiçbir anlamı. *
http://fizy.com/#s/2b7kla.
ara sıra nickini görüp bakıyorum da neyin kafasını yaşıyor diye düşünüyorum. hatta sanırım bot olabilir. yok değilse de biri ödev veriyor. onu yapmaya çalışıyor. şu an ki son entrylerine bakiyoruz ve anlıyoruz ki bugünkü ödevi ibrahim Halil Demir şiirleriymiş. ilkokulda bu kadar ödev verilmiyordu biraz acıyın lütfen. yada böyle entry girmesi için para alıyor da olabilir ki inş öyledir zira bari öyle bir amacı olur. yok yok tekrar düşündüm de kesin bot. sonra da terminatorler niye insanlığı yok etmek istiyor diye sorar durursunuz. işte bu yüzden. bot bile olsa bu kadar yüklenmeyin. skynet boş durmuyor haberiniz olsun.

(bkz: yarı yolda bırakıp arkamdan vuracaksan)
(bkz: yare gitmeye kalmadı vaktim)
(bkz: yarama merhem yerine tuz biber döktün)
(bkz: yar kokusundan başka)
(bkz: yar sen nasıl bir yarsın anlamıyorum)
(bkz: yoktur emsalin)
(bkz: yoktur o yarin bu dünyada emsali)
(bkz: yokluğun gönlümün yası)
(bkz: yok saygım ve de olmayacak)
(bkz: yok başka tabibim)
(bkz: yok gözümde yardan başkası)
(bkz: yine sevdalı gönlüm)
(bkz: yitirme umudunu kazanan sen olacaksın)
(bkz: yiğit ve mert babam)
(bkz: yiğitlik mertlik satılmıyor ki)
(bkz: yetmez mi bu kadar sıkıntı çektirdiğin)
(bkz: yeter ki ceylanımsı gözlerinden yaş gelmesin)
(bkz: yeter ki sen üzülme)
(bkz: yeter ki)
(bkz: yerle yeksan olsun husumet duvarları)
(bkz: yeri var)
(bkz: yerinde olsaydım)
(bkz: yavrum demiştim sana)

bugün: 43
bu hafta: 572
toplam entry: 21026
toplam başlık: 15816
bilgi içerikli entrileri şevkle okunan idol alınacak bir yazardır.
yazar tanımına en uygun er kişidir sözlük semalarında ki.
uzun zamandır sol framede güzelim bilgilerini paylaşmayan yazardır.
(bkz: sözlükten soğutmamışlardır inşallah)
(bkz: haxballdaki ece sendin *****)
kim lan bu erol egemen
bayağı bir meşhurmuş benim dikkatimi ise
(bkz: 622) (bkz: 642) (bkz: 652) (bkz: 662) başlıklarıyla çekmiştir.
epeydir ortalarda görünmeyen, sözlükte en merak ettiğim yazardır kendisi. (#14449223)'e göre seri eksi oy veren ibne(ler)ile başı epey bir derde girmiş ve küsmüş sözlüğe**.
edit:nokta.
epey süredir sözlüğü belleyen yazar.

Bide anlamsız şiirleri var ki hiç sormayın...
gelişmeler'den bi haber tematik yazar..

sevgili yazar,

tematik entry giren yazarları her zaman destekliyoruz ve arkalarında duruyoruz. tematik entry girmek isteyen yazarlar bu durum için geliştirilmiş olan tematik mode sistemini kullanabilirler. bunun için de ayarlarim sayfasındaki tematik mode bölümünden tematik mode'a geçerek sol frame'in akışını etkilemeden sözlük formatına uygun olduğu sürece istedikleri kadar ve istedikleri konuda tematik entry girebilirler.

sistemin işleyişi şöyledir: tematik mode'u off haline getirirseniz entryleriniz sol framede görünür. ama on durumuna getirip kaydete basarsanız da ne girerseniz girin sol frame'e gelmez.

göstermiş olduğunuz hassasiyetten ötürü sağolunuz.

imza : july4th
bilgi içerikli entryleri ile geri dönüş yapmış yazar. iyi ki dönmüş.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar