bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *

edit: saf kan ingiliz diyeceğim de dilim varmıyor, osmanlıca koşturuyor.
sözlük formatının içine etmekte üstüne olmayan yeni bir yazar. sanırım çaylaklık dönemini torpille sonlandırmış. hayırlı işler.
yazdiklarina bakilirsa, insan iliskileri, davranis psikolojisi, devlet yonetimi hakkinda bilgi sahibi yada bu konulara merakli yazar. lise donemindeki esit agirlik kokusu taa uzaklardan hissediliyor.
okumaya değer başlıklar açıp,bilgilendirici entryler giren genç yazarımız.
(#6439714) bu ve buna benzer birkaç entrysine ithafen naçizane tavsiyede bulunmak istediğim yazardır.

efenim sözlükte "suçsuz yere" şeklinde başlık açıp altına minik bir enstantane girmek formata aykırıdır. suçsuz yere dedikten sonra suçsuz yere kalıbını tanımlar tarzda bişiler yazmamız gerekir altına. hikaye yazmamak gerekir.

tıpki "sokrates ve öğrencisi" başlığının altına sokrates i ve öğrencisini tanımlamak zorunda olduğumuz gibi.

özel mesaj da atabilirdim evet. ama sizin yaptığınız yanlışı yapan çok. belki sizin vesilenizle onları da uyarmış oluruz. bi umut. neden olmasın?
teşhir edilmesiyle fena halde bilgilenmemi sağlayan yazar. böyle teşhirler olmasa formatı nasıl öğrenecektik? ssg bile formatı böyle yazmış. sözlüğü bayan yazar olarak görüp sürekli hatalarını teşhir etmiş, böylece insanlar sözlük yazarlığı konusunda çağ atlamış. aa bu da hikaye oldu.
sol frame'i kurtaran yazardır. bırakınız olsun o kadarı. özel mesaj da atabilirdim. ama; sizin gibi bilgi içerikli entryler yazan çok az yazar var. belki sizin vesilenizle onları da uyarmış oluruz. bi umut. neden olmasın?
kopyala yapıştır yazarıdır.
an itibariyle girdiği tarihi bilgiler ve tanımlar ile kalifiye olduğunu hissettirmektedir.
edit: alıntı yaptığı kaynakları belirtmesi durumunda daha da değerlenecek yazardır. ancak başıboş yazarların yazdıklarındansa intihal yapmasına dahi razıyım.
(bkz: quote)
gereksiz yazarların girdiği am, göt entryleri yerine tarihle ilgili entryler girip insanları aydınlatan yazar.
güzel bilgiler veren kaliteli yazar.
ders notlarını entry lere döküp her zaman her yerde internetten ulaşabileceği yedeğini oluşturmaya çalıştığını düşündüğüm kaliteli yazardır *

edit: kaynak göstermeden bire bir alıntı yapmanın etik olmadığını öğrenmelidir, o ayrı.
şu aralar dil ve anlatım sınavına çalışan yazar. *
hoşgelmiş.
sözlüğün amacını bilen yazar. girdiği entryler bilgi niteliği taşımaktadır.
sözlüğü amacında kullanan ona rağmen eleştirilebilen yazar... hoş gelmiş... sefalar getirmiş...
edebiyat öğretmeni olduğundan şüphelendiğim yazar.
(#6505697)an itibari ile dil anlatım sınavına çalışan 11. sınıf öğrencisi yazardır kendileri...

bi saniye?
(#6506013)
*
entrylerinden anladığım kadarıyla benim gibi 10.sınıf olan yazar. hoşgelmiş...

asl?*
tanımsız alıntılar yazarı. her kelimeyi çoğul yapıp felsefe açılımı yapmakta;(#6510439)
yüzeysel bilgi içerikli entryler giren, öss de çıkmış sosyoloji sorusu gibi bir başlık açabilen, turbo kopyala yapıştır özelliğine sahip... (yazar diyesim gelmiyor)
kendisine yavşayıp sözlüğü bilgili entrylerle donattığını söyleyen kavşaklara çok güzel ayar vermiştir, tebrik etmek lazım.

öss de çıkmış sosyoloji sorusu, vay anam serhat.

entrysini silmiş şimdi de. hay allahım.
(ara: akıl fikir)
formattan bihaber yazar. seovi'yi göreve davet ediyorum.* birinin mutlaka arkasından koşup, açtığı başlıkların altına tanım girmesi gerekiyor. umarım en kısa zamanda tanım kelimesinin, sonunda yüklem olan ve noktayla biten cümleler olmadığını anlar.