bugün

insanlık namına memleketten gitsin insanı. hem de tez elden!
rengarenk isimli programı sunan kadın.

neden ise 10 dakika boyunca izlediğim programda geçmiş canlandı gözümde. tweettırdan bir şeyler okuması falan sabah şekeri hallerini hatırlattı. sonra 90 lara gittim birden. ergeniz o zamanlar(yaşlandık abi, heyy tarkanın kıl oldum abisi klibini hatırlıyorum daha dün gibi), o zamanın ergenleri bilirler böyle faks okumalar falan vardı programlarda, şarkı aralarında seni seviyoruz diye fakslar yağardı, tabi bu 90ların ortalarından sonra oldu, ilk başlarda pop20 vardı onların evrilmesiydi.(manyak mısın neden anlatıyorsun bunları,sus açıklayacam)

neysem efendim işte bu akşam 90 lar geldi aklıma ece ergeni görünce. dondum birden ben mi değiştim yoksa bunun ıq'su mu sabit kaldı karar veremedim.
küçükken aşık olduğum büyüyünce evlenmeyi düşündüğüm insan. büyüdüm ama oda yerinde durmadı gitti evlendi. bu bana yapılır mı şimdi oldumu şimdi bu laf bu.
ilkokul çağımdayken show tv'de program yapan küçük kızdı. sabah programında müzik klipleri yayınlayıp şarkıcılardan birini konuk ederdi sanırım.
çok çalışkan sunucumsu.

(bkz: ece erkenin kolundaki dövmeyi gösterme çabası)
süper bir yazıcıdır. odtü'ye tıp fakültesi kondurması ve bunu övmesi de bunun en güzel kanıtıdır.
çocukluktaki aşkım idi kendisi.

(bkz: çocukken yapılan abukluklar)
Ece Erken
reklam arası verir mi yerken?
kariyerinde öğle kuşağında klip sunmaktan öte gidemeyecek olan,saçma sapan formatlarda, ekranı dolduran, laf olsun torba dolsun kıvamında boş konuşan hatun.
sürekli , fan sitem şöyle diyor , aman kızmışlar , siteme teşekkürler , fanlarımı öpüyorum , fan sitemde şöyle bi haber çıkmış diye konuşan kız.hatta bi ara karşıma çıktı tvde , konser için menejerime başvurabilirsiniz dediğini duydum .
hakkında dikkatli konuşmamız gereken abla. malum zamanında ekşi yi mahkemeye verip hakkındaki entryleri tek tek sildirmişti, gerçi aradan uzun süre geçti, belki biraz olgunlaşmıştır, eleştiri kaldırır olmuştur ha?
ece kcsg'nin lezzet ikizi.
aradan geçen yıllar bu hatunu hiç değiştirmemiş, hala itici be.
disko kralı'nda boyuna saçmalayan kadın.

hiçbir şey anlamıyor. sadece "ben yoğunum, şöyle çok çalışıyom böle çok meşgul bi insanım yhaa" diyip durdu. sanki dünyanın en möhüm işini yapıyo. kıyıtırık bi kanalda, kıyıtırık bi programda, kıytırık bi sunuculuk.
bir de ota boka savunmaya geçiyor. rahatla be kızım. her şeyi neden saldırı olarak algılıyosun? biraz eğlenmeyi, gülmeyi, geyiği, dalga geçmeyi öğren be. bu zamana kadar tv'lerdesin ama bi şey öğrenmemişsin maalesef. hala amatörce davranışlar, çiğ tepkiler.
otur sıfır
--spoiler--
ama en güzel ayarı sanıyorum hüseyin turan vermiştir:

okan: sen olgunlaşmadın mı ece? (gibi bir şey söyledi)
ece : olgunlaşacaksam bırakıyım bu işi yeaaa... ben daha çok (burda oynak hareketler yapıyo) şeyler yapıyorum... ihihih.

hüseyin turan araya şu lafı sıkıştırır ece daha cümleyi tamamlamamışken;
- daha çok çocuklar için şeyler...
--spoiler--
tanju çolak' ın twitter' da yarın ki maraton koşusu için kavalyesi olarak gösterdiği hatundur. ne diyelim; koşturadursunlar.
oldukça itici bir bayandır.
yakından görmüş biri olarak söyleyebilirim ki; ivir civir tavırları olmasa çok güzel ve çekici olabilecek ünlü.
dünyaya tamamlanmadan erkenden gelmiştir.
twitter olmasa ne halt edecek, dünyadan nasıl haberi olacak diye merak ettiğim ortalama güzellikteki sunucu kız.
seviyorum. sustuğu zamanlarda.
ilk çıktığı zamanlar sevimli görüntüsü zamanla kıskançlık ve kendini beğenmişlik abidesi haline dönüşmüş olan kişi.
disko kralı'na yüksek egosu ve şımarıklığıyla damgasını vuran kadın. bayağa bayağa ego şişirmiş görmeyeli. mercan'ı daha çok sevdim ben. hanım hanımcık geldi türkülere eşlik etti programı noktaladı.
dövmesine hayran kaldığım sunucu. *
disko krali programinda komplekslerini masaya kusan ve sevimli olmadiginin farkinda olmayan kadin.
sürekli tivit tivit diye dolaşan televizyon şeysi.