bugün

3 erkek arkadaşı tarafından dayak yediği iddia edilen hatun.

http://www.ensonhaber.com/ece-erkene-sevgili-dayagi.html
birinci nesil silik yazar..
Sevgisini göstermek için 26.000 euroluk saatini denize fırlatan göbekli ve kel bir erkekle etkilenip birlikte olmaya başlayan ekran ünlüsü.

Öyle denize saat atınca vermeye meyilliyse *khaldoon al mubarak ece erken'in yeni hedefi olabilir.Khaldoon öyle saatle 26 binle bırakmaz vala.
lolitalıktan, pörsümüşlüğe terfi eden 1978 çorlu doğumlu tv elemanı.
görmemşin oğlu olan playboy hayranının jestlerine kayıtsız kalmamıştır.
Bu kadar itici olup da hala şu televizyonlarda iş yapabildiği için tebrik edilmesi gereken hatun .
allah var, güzel kadın.
iq sunun taş çatlasa 50 olduğunu düşündüğüm insandır.
Yüksek sadakatin aşk durdukça şarkısında adının geçtiğini zannederek üç gün boyunca şarkıyı aramama neden olacak kadar bilinçaltıma işlemiş hatun kişi.

dünya döner bir gün daha yer yüzünde aşk durdukça/ *ece erken inse bile korkma...
ekranların en samimiyet yoksunu sarışınlarındandır. Ayrıca gülüşü de, çok iticidir.
Aslen inegöl'lü olup bir kaç akrabası arkadaşım olan saçma sapan sabah programı sunan bir kadın.
sırf parası için tipsiz,şişman ve kıllı biriyle sevgili olan kadındır.
parayı çok seven kadın. bak çok diyorum.
ses ve görüntü olarak, oyunculuğa çok uygun gördüğüm kişi. malesef sunucu olarak kariyer yapmayı seçmiştir kendisi.
görüntü açısından aramızdaki yaş farkını kapattım hatta bu sefer ben açmaya başladım ama yok hatun yaş atmıyor sanki.
suratına salaksın ece die bağırasım gelen hatun.
eskort sitesinde ismi geçiyormuş.
çakma sarışındır.
hiç bir zaman sevimli olamayacak olan sunucu bayan .
gerçekten yapmacık mı yoksa böyle görünmek için ne kadar çaba sarfediyor gerçekten merak ettiğim program sunucusu.
iticilik abidesidir kendileri.
new generation demet akalın.
(bkz: öyle bir terk edilmek ki demet akalın olmak)
(bkz: öyle bir terk edilmek ki ece erken olmak)
boşanması neticesinde, kafesten çıkmış bir kuş edası ile konacak yer aramaktadır. kendisinden en son alınan haberlere göre ntv’nin spor yorumcusu ersin düzen'le beraber fenerbahçe- beşiktaş maçını izlemiştir.
teknede sarmaş dolaş görüntülendiği balina kıvamındaki zengin herif için şöyle demiş;
"tipim değil"

tam da bu kişiden beklenebilecek türde bir açıklama. tipin değildi de, ne arıyordun teknede sarmaş dolaş?
adamın kat kat yağ olmuş göbeğine, gıllı döşüne yatmış kendisi yarı çıplak bir halde. tipi olmadığı ne kadar da belli di mi?

(bkz: kezban zengin koca avında)
kenan evren'in yarattığı çöplüğün prenseslerinden biri daha.