bugün

5-6 aydır kullandığım hede. Her ne kadar zararı normal sigaraya göre daha az deseler de zararları yan etkileri ilerleyen zamanlarda belli olacaktır. Sigaranın kıyafette ağızda ve en beteri parmaklarda bıraktığı kokuyu bırakmıyor bu benim için en büyük etkendi. Normal sigarayı yaktığınızda bitirene kadar içiyorsunuz ama bu cihazdan üç dört puf aldığınızda nikotin ihtiyacınız kalmıyor kalanı keyfi içiyorsunuz. Patlama olayları korkutucu evet ama bu piyasa çok genişledi ve çok gelişti patlamaması için tüm önlemler alınıyor artık.
bir süredir kullandığım.
Viskimin yeni arkadaşı.

Şaka maka sigarayı unutturdu bana. Şaşırmamak elde değil..
zararı olmadığına inanmadığım cihaz. 5-10 yıl sonra "pardon daha zararlıymış" derlerse şaşırmam.
Normal bir sigaranın vermiş olduğu zararın hiç birini vermeyen ve dünya Sağlık örgütü olan fda tarafından, sigara kullanan insanlar için alternatif olarak kullanılması bas bas söylenen, ingiltere olmak üzre avrupa'da oldukça yaygın olan, avm lerde satışı olan bir cihaz.

Ve aynı zamanda, Türkiye gibi ekonomik sorunları olan, gelirini vergiler ile sağlayan ülkeler için ülkeye girişi yasak olan cihaz.
4-5 yıldır kullanıyorum ama aşırı kullanınca aletlerin ısınmasına çözüm bulamamaları çok üzücü.
Haliyle ısıtma bu işin olmazsa olmazı biliyorum ama o sıcaklığın çabuk geçmemesi bence sıkıntı.

Soğuk kalan bir model varsa bilenler bana bir mesaj atın lütfen.
sigaradan daha az zararlı olduğu fikrine inandığım elektronik tüttürgeç. geçenlerde coili yeniledim ve likit aldım.
cidden ise yariyor imis evet. umarim denilen gibi sigaradan daha az zararlidir.
Gençler, aman diyim 250-300 tl hatta daha fazla fiyat veren olursa almayın değmez faccebook'da gruplar var e-sigara grubu oralarda en fazla 180 tl ye ikinci elde değil sıfır bulabilirsiniz. internetten falan almayın ya da kapalı çarşıda 400-450 tl ye satıyorlar oralardan almayın adamlar kapıda ödeme de yapıyorlar isteyen gidip elden alabiliyor. ben bundan 8 ay önce 250 tl ye kazıklandım siz kazıklanmayın
Neden ben anlatsana biraz .s denerek devam edilir.
En güvenilir şekilde nerden temin edilir bilmek istediğim cihaz. Joyetech ego aio arıyorum.
istanbul Anadolu yakası için kaliteli ve uygun fiyatlı likit isteyenler bana ulaşabilir.
yaklaşık olarak 4 aydır kullanıyorum aliexpresten sipariş ettim 17 günde geldi 140 tl'ye eleaf istick pico cidden güzel bi icad kapalı ortamlarda içebiliyorsun alacak olan olursa yeşillendirebilirim.

edit:aman diyeyim sakın ola gidipte internet sitelerinden sipariş etmeyin 150 liralık malı 400-500 tl ye satıyorlar değmez gençler en fazla 200 tl veriniz yukarsı olmaz.
3 haftadır kullandığım ürün. sigara içme isteğimi ilk başta azalttı, şu anda da bitiriyor gibi. sağlık vs konusunda tartışmalar devam etse de amerika ve ingiliz devlet kanallarının "sigaraya göre daha az zararlı" tanımlaması insanın içini biraz olsun rahatlatan bir şey. ama en önemlisi o koku ve kültablası ağızlıktan kurtulmak sanırım. sigaradan nefret eden kişilerin sigara içenlerle bir arada asla olmak istememesi durumunda ise durumu "kabul edilebilir" bir hale getirdiği de bu üç haftanın sonucunda fark ediliyor.
Bugün Vaporesso revenger denen modeli denedim ve almakla almamak arasında kaldım. 2 adet pil artı kit 149€ fiyat çekince usulca bıraktım aleti tezgaha. ama içimi şu ana kadar denediklerimin içinde en iyisiydi diyebilirim.
Bugün itibariyle sipariş verdiğim ürün , artık son sigaralarımı içtiğimi düşünüyorum.
Pos ta bir sıkıntı var sanırım. Sabahtan beri çekmiyor.
suratta patlayıp durmasa aslında çok iyi.
Likit isteyenler varsa yeşillendirebilir.
sigaranın elektronikleşmiş halidir.

bir arkadaştan aldım ve 4 gün süre ile deneme fırsatım oldu bu aleti. Öncelikle sigara bağımlısı olmayan ama sigara içmekten keyif alan bir bireyim. Yani ara ara dönemlerim olur sigara içerim ara ara dönemlerim olur 1 yıl bırakırım, 3 ay bırakırım. Şu an da 3 aydır sigara içmiyorum ve yine canımın kahve arası keyif yapmak için sigara içme bahanesi arama zamanlarından birindeyim. bir arkadaştan elektronik sigara alıp içimdeki ateşi söndürebilecek mi bakalım diyerek kullanmaya başladım. Öyle likitti, yok atomiserdi pek anlamam ben. e sigaranın ne marka olduğundan bile haberim yok.

Kullandığım likit poissonlikit orman meyveleri, doldurduk başladık, ilk içimde o ciğere vuruş filan çok tatmin etti beni, hoş kokusu filan nargile edasında kokuyor ve çıkan dumanda insanın kafasını bile kaybettirecek şekilde çıkıyor. Bence çok fazla abartı şeklinde çıkıyor dumanı. Sigara içiyormuş hissi verdirmedi bana. işte böyle sürüp gitti ve 4 günün sonunda arkadaşa e sigarayı geri verdim. Çünkü sigara içerken ki olan balgam bıraktığım sürece yoktu ama bunu içince tekrar geri geldi. Bildiğin boğazımda balgam var ve bu içmediğim 2. günü yinede şu an da rahatsız edecek kadar balgamı atmaya çalışıyor vücudum. Bir diğeri de ciğer ağrısı, hafiften ufak vuruşlar yaparak ciğerimi rahatsız etti içtiğim günlerde, sigara içmediğim günlerin aksine vücudum daha yorgun daha isteksizdi hayata. boğazımda balgamdan başka zahatsız eden kılcak bir şeyler de var.

Sonuç olarak deneyimimle eğer sigaraya içmeyen ve sırf özentisi için e sigara kullanmak isteyenler var ise kesinlikle önermiyor ve tavsiye etmiyorum. Zararı vardır yoktur bilmem ama vucut sigara içilen zaman ki tepkilerini vermese de onun verdiği tepkilerden bir ya da bir kaçını muhakkak veriyor ve bu da sizi rahatsız etmesine yetiyor. Eğer sigara içenseniz ve e sigara ile sigaradan kurtulmak istiyorsanız, evet geçin ama bir gün e- sigarayı da bırakmak zorunda olduğunuzun bilincinde için.
daha önce yazdığım üzere 3 yıldır kullanıyorum. likiti kendim hazırlıyorum. coilleri kendim yapmak istiyorum. bu işten anlayanlar bana iyi bir alet tavsiye edebilir mi?

hazır coiller artık istediğim seviyede tat vermiyor sanki.
Şu aralar herkesin elinde olan küçük nargile.
duman artistliği yapmak için türerilmiş elektronik likitli sigaradır.
kokusu güzel çıkan buharı ortamı boğmaz.
kaliteli olanlarda sorun yok lakin hemen çakmaları çıktığı için ayırt etmesi zordur.
Normal sigaranın yüzünüze patlama riski yok. Hatırlatmak istedim.
Elektronik sigara kullanımının kanserojen etkilerine dair uzun vadeli ilk araştırma yayınlanmıştır. Buyrun link: http://eczagundem.com/ele...ilk-arastirma-yayinlandi/