bugün

ipimde bile değil.. muhatabım olursa da, etiket olup kutlamasın, kafi.. bu işlerde kadınlar eş, sevgili ve hatta babalarına dahi büyük bir ihtimam göstermezler.. bir şey yapıyorlarsa, 10 katını beklemek ve yapmadığınızda kafanıza kakıp, yaptıkları güne lanet etmeniz içindir..

ayrıca şu erko lafına sık rastlıyorum.. saygı(sızlık) ölçeğinde bunun tam karşılığı olan bir hitap bulmalı..
alın günümüz kutlu olsun o zaman napalım. buna da şükür...
Sadece adam gibi adamların günü kutlu olsun.
Bugün olmaz!

Ent.
Bir şeyden de mutlu olun be.
Ne ağlak zırlak erkolarsınız. Neyse kutlu olsun. Sadece gerçek erkeklerinki ama. Diğerleri az ötede zırlamaya devam edebilir.
niye ayrım yapıyoruz ki? direkt ikisini birleştirelim adını da dünya insanlar günü koyalım.
"Tüm sözlük erkoları" diye genelleme yapan bir dingil kutlamasa da olur.
Zaten bunun cinsi kadınların çokça olması nedeniyle dünya çapında değil uluslararası çapta kalmıştır bugün. Türkiye de resmi olarak tanımış değildir.
Erkek gibi erkeklerin günü kutlu olsun o zaman.
Erkekler günü ne lan…gerci bizim gibi deliye her gün bayram o ayrı da kim düşünmüşse yine de sağolsun.
Üçgen biçiminde birbirimize takalım bari.
Bi yaşıma daha girdim. 35 yıllık erkeğim ve ilk kez bize ait bir gün olduğunu öğrendim.

Normalde babalar gününde baba, anneler gününde anne, sevgililer gününde sevgili değildim. Bu dünyada bana ait bir gün olmadığını düşünüyordum, yanılmışım.

Yine de mutlu olmadım sözlük. Erkekler günü ne mk!
--spoiler--
alın gününüz var ve kutluyoruz.
--spoiler--

abla bir dövmediğin kalmış kutlama yaparken. yine de sağol yani...
Yahu erkek adamın günü mü olurmuş ?

Varsa da bizi yılda bir kez hatırlayan kadınlara teessüf ederim.
Gerçekten varmiymis öyle bir gün. Hayret. Kutlu olsun o zaman. Sıkıntılarını dünyaya duyurabilirler.
Bugünmüş. Tüm sözlük erkolarının günü kutlu olsun.
Sonra orada burada ağlaşmayın kadınlar gününde. Alın gününüz var ve kutluyoruz. *
havanın mutlak güzel olduğu gün.
hiç siklenmediğimiz gündür.
Rusyada ve eski sovyet ülkelerinde var; vatan savunucuları adında bir bayramda kutlanılıyor.
böyle bir gün varmış yeni öğrendim, kutlu olsun beyler, bi kadın bile çiçek almadı be biz size öyle miyiz *
öyle bir gün mü var ben sanmıyorum bize özel bir gün olmasına imkan yok.
Kutlu olsun. eski sevgili/flörte mesaj atma bahanesi olabilir.*
Sayın tengir bey buradan kutlayanlar oldu zaten kızmayınız lütfen.
görsel
dünya erkekler gününüz kutlu olsun.
kutlu olsun. erkeksiz hayat da olmaz olsun. cok güzeller be...